Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

louissa

o co chodzi z tymi motylkami w brzuchu??

Polecane posty

hej dziewczyny :D moze wydac wam sie to smieszne, ale o co chodzi z tymi motylkami w brzuchu? Ja nigdy chyba nie mialam takiego uczucia, mialam wielu fajnych facetow, nie raz bylam zakochana na zaboj, teraz jestem mezatka i kocham meza bardzo...ale nigdy nie czulam zednych motylkow:) Czy ktoras z Was moze mi wytlumaczyc jakie to uczucie?? :D:D A moze mialam tylko nigdy nie zwracalam uwagi na to co dzieje sie w moim brzuchu jak sie zakochalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna i romantyczna...
uwielbiam te motylki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endecki Kazik
motylki w brzuchu to infantylne określenie na kiłę odcipną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadinka
Nie ma zadnych motylkow w brzuchu. To sciema. Ja tez ich nie mialam, nie wiem skad wziela sie ta naiwna moda na motylki w brzuchu. Dotyczy to pewnie infantylnych dziewczyn. Zakochanie sie nie ma nic wspolnego z motylkami ani z innymi zwierzecymi skojarzeniami. Brrr ochyda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydlaki tańczą
U mnie w brzuchu to żadnych motylków, tylko motylica wątrobowa :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest takie coś
to wspaniałe uczucie łaskotania, ciepła, błogości, robi się wtedy, gdy widzisz swojego ukochanego - wspaniałe uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj są są te motylki
nie każdemu sie zdarzają. To zjawisko ma też inna nazwę - uderzenie piorunem sycylijskim. Z prawdziwą miłością niewiele ma wspólnego. To olbrzymia fascynacja kimś. Cos takiego, ze nogi sie uginają na jego widok, a sama myśl że mogłoby dojść do czegoś więcej powoduje własnie takie dziwne drżenie w jamie brzusznej, ze masz wrażenie, ze stado motyli tam sobie fruwa i delikatnie skrzydełkami od srodka cię łaskocze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadinka
fascynacja kims, to nie motylki :( doprawdy trudno mi uwierzyc, ze mozna tak infantylnie pisac na temat zakochania sie [nawet tego piorunujacego :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo najpiwrw to sa larwy ....Potem z nich motylki .Upss nie martw sie zyja fylko dwa tygodnie :) Książka do dupy :)A wy cytaty przez parę lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj są są te motylki
do ----- dadinka Widocznie nikt tak na ciebie nie podziałał, więc mogę co najwyzej współczuć. A że dla ciebie to infantylne, to też wyłącznie twój problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...śmieszy mnie to troche, te cale motylki :D Nieraz sie zakochalam do szalenstwa i jak widzialam mojego wybranka, to miala rozne odczucia, tzn. waliło mi serce, przyspieszal sie oddech, czasem nawet krecilo mi sie w głowie tak fajnie....ale w brzuchu zadne motylki nie lataly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty louissa jak czesto znajdujesz swój organizm w stanie tzw. podniecenia seksualnego? to też Cię śmieszy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola nie rozumie za bardzo co cie tak oburzylo? po prostu mnie smieszą te motylki, smiesznie to brzmi i dziwnie dla mnie bo nigdy tego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achhh
bo pewnie masz na imię bogdan a - louissa jesteś tylko na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ louissa, gdzie Ty tam widzisz oburzenie, zadałam dwa pytania, plus również jak widzisz byłam rozbawiona, Tobie wolno a mnie nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola...zwracam honor, to ja nie przeczytalam uwaznie twojego posta;) i dlatego inaczej go odebralam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to odpowiedz na pytania, co czułaś, kiedy jakiś on Cie zachwycił i to był pierwszy okres, kiedy Cię podniecał, o ile w ogóle? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola tak jak juz wyzej wspomnialam, serce mi waliło, przyspieszony oddech, mialam takie fajne uczucie w glowie, taka karuzela jakby czy cos, nie wiem jak to opisac :D ale nic w brzuchu sie nie dzialo chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo widzicie
kiedyś to ludziom drżało serce , zachwyt w oczach, ucisk w gardle, przyjemne uczucie na wysokości serca i i oczu. A w XXI wieku to zeszło w dół , gdzieś tak w okolice macicy, te motylki w tej okolicy jako wynik uswiadomionego popędu (chcica seksualna) to reakcja na widok zachwycającego wibratora w postaci faceta, to wynik oddzielenia seksu od miłości, to odczucie jest silniejsze w początkowej fazie która nazywa się zakochaniem . taaak, kiedyś piorun strzelał w serce a teraz w dolną część brzucha, i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo widzicie
bo podobno jak facetom staje na widok pociągającej kobiety, tak u kobiety niekiedy pojawiają się lekkie skurcze macicy, (trudno je odczuć i zidentyfikować, ) na widok atrakcyjnego obiektu seksualnego. Tak może byc u seksualnie szukających lasek, ale dotyczy to nielicznych kobiet, reszta ma doznania w "sercu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmjkimkmk
A ja mam takie jakby delikatne skurcze w pochwie . Są nieziemskie. I to wtedy kiedy sie zakocham i widze sie z tą osobą, jak mnie przytula ! Ah, dla takich chwil warto zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh...a to ciekawa teoria :D czyli z tego co wynika z Waszych opowiadan, to te motylki są tylko na początku, a potem przy ktoryms tam kolejnym spotkaniu juz ich nie ma? Nie biorą sie one z milosci, tylko z podniecenia, porządania seksualnego. Hmm....czyli ja przy moim mezu juz nie mam co liczyc na motylki ;) Nie to, zeby bylo mi z nim zle, bo jest fantastycznie...ale na jego widok to juz nawet serce mi szybciej nie bije :D:D...a co dopiero mowic o motylkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest takie podniecenie, tyle że czujesz to w brzuchu..mięśnie brzucha tak jakoś skaczą ..chyba :) ja tak to odczuwam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akoaaaa
tak, to jest podniecenie. ale ja te motylki to mam na samym dole brzucha, praktycznie w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo podobno jak facetom staje na widok pociągającej kobiety, tak u kobiety niekiedy pojawiają się lekkie skurcze macicy, (trudno je odczuć i zidentyfikować, ) na widok atrakcyjnego obiektu seksualnego. Tak może byc u seksualnie szukających lasek, ale dotyczy to nielicznych kobiet, reszta ma doznania w "sercu"." Justyna, to Ty? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą Justyna to do kogo bylo?? bo jesli do mnie to nie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×