Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bunia_24

ile miesiecznie wydajecie na jedzenie

Polecane posty

Gość ciekawska_bunia_24

Ostatnio zauwazylam ze strasznie duzo idzie nam na jedzenie . Razem oboje mamy 4 tys zł miesiecznie. a wydajemy na dwie osoby plus roczne dziecko ( jego nie uwzgledniam) ok 700 zł miesiecznie zaznaczam na samo jedzenie typu ( podstawa pieczywo , masło , olej , jajka , wedliny , parowki kielbasa , serki , jogurty , warzywa , miesa, etc) przerazilam sie mi sie wydaje to strasznie duzo a i tam uwazam ze stram sie raczej oszczdedzac ! Moja siostra z mezem i dwojka dzieci ( 1 rok i 3 latkiem) miesiecznie na jedzenie wspolnie z dziecmi traca 600 zł a my bez dziecka minimalnie 700 zł. Zastanawiam sie czy to nie za duzo . Ile u was idzie na jedzenie i jak planujecie zakupy ( robicie z góry na cały tydzien) czy codziennie chodzice do sklepu czy polujecie na promocje etc.... zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-man-shor
kolo 300 zł na jedna osobe :) ale zaopatruje sie w biedronce w zupki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniala kobieta
My jako rodzina 4 osobowa wydajemy na samo jedzenie 1200 zlotych na mc- mamy dwoje synow w wieku dojrzewania! nie wspomne o innych niespodziewanych wydatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochoczy mezczyzna
to duzo wydajecie , ja z zona i dwoma synami ( wiek 11 lat) wydajemy max 800 zł miesiecznie i jakos dajemy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_bunia_24
A na picie ile wydajecie ? Bo my ponad 1000. przeciez nie będziemy pić taniego wina, tylko jakieś francuskie albo oryginalną łiski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 osoby - jakies 1000 zł O.o im zdrowiej chcesz jesc tym drozej to wychodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_bunia_24
a na papier toaletowy ? przecież nie będe sobie wycierac pupy jakims szarym papierzyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniala kobieta
ochoczy mezczyzna- to co WY jadacie? same makarony ? ryz? kluski? a gdzie warzywa owoce? nabial? mieso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylanja
rodzina 4-osobowa, 2 dzieci -dojrzewający syn i córka 2,5 roku - na jedzenie wydajemy 1300 zł miesięcznie. :( Dużo mleko bebiko 2 lata temu kosztowało 8 zł a teraz 12 zł :( Boję się córce kupić zwykłe mleko, zjada 3 opakowania na tydzień czyli na samo mleko miesięcznie 140 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochoczy mezczyzna
mamy pensji razem z zona 2 tys. musimy jakos dawac rade - warzywa latem z ogrodka , magazunyjemy mrozimy do sloików etc - jest na zime , ryz , ziemniaki , makarony - podstawa + dwa razy w tyg mieso do obiadu , jajka mam za 50 gr za sztuke ze wsi od babuszki , u nas przez trudna sytulacje finansowa - nie ma czegos takiego ze jemy gdy chcemy jest sniadanie , obiad , kolacja - dzieciaki na podwieczorek maja jakies cistao 2 razy w tyg . staramy sie zyc jak najataniej , ale dajemy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500 zł na dwie osoby na miesią
na samo jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjnna
w Polsce jedzenie jest strasznie drogie. Ja wydaje 300zl miesiecznie, a je bardzo malo, bo sie odchudzam. Normalnie wydawalabym 400-500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfk
ok 1 500 zł miesięcznie. Raz w tygodniu duże zakupy w supermarkecie (ok 200-300 zł) - trudno rozgraniczyć bo w to wchodzą jeszcze środki czystości jakieś drobiazgi dla dzieci. Dodatkowo w osiedlowym sklepiku jakieś pieczywo, warzywa słodycze pierdołki I SIę UZBIERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się - jest coraz gorzej niemalże z misiaca na miesiąc. A też robię przetwory na zimę. Jeżdze do auchan raz w tygodniu i pomniejsze na bazarze - ale porównywalnie na to co w zeszłym roku wydawałam 150 zł, a dwa lata temu 100 dzis idzie 220 - nie do przeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfk
4 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niewiem co wy jecie
ale ja jestem sam i wydaje 1000 na zarcie a gruby nie jestem. przyzwoity posilek to koszt ok 10zl trzy posilki dziennie to stowa przeciez a jeszcze slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ooooo
ja tez sama jestem i wydaje jakies 700zl. tylko na siebie! hm czesto tez przekreaczam te kwote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponad 1000zł pewnie będzie
na 3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ylanja a nie mozesz przerzucić dziecka juz na normalne jedzenie? w sumie ma juz prawie 3 latka, czesto podajesz jej flache? moze sprobuj podawać tylko na noc? u nas 3 osoby i pewnie gdzieś z 1200 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfk
wiadomo że zbiorcze żywienie wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na 3 osobowa rodzine (córa 3 lata) tez jakies 1000 zł Mieso kupuje na zapas np w sobote na okolo 10 dni i mroze......czesto jemy tylkonalesniki z dzemem lub jajko w sosie z ziemniakami Ciezko sie teraz zyje kiedys starczało nam okolo 700 zł ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halenka
2 osoby - 2000zl, no kurcze, przeżeramy całą jedną pensję, muszę to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda29
200-300 eur na 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kckckkckckc
1 osoba - jakieś 600-700zł. Jem na pewno zdrowo, a to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help help
ja na samą siebie wydaję 1200 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *około*
1500 na 3 osoby :( niestety moi chłopcy uznają tylko mięcho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda29
to sobie kup sokowirowke i marchewki sam rob moze taniej bedzie jak chcesz odzedzic a dluzsze picie powoduje zolkniecie rak i okolic kolo ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjkfm
akurat mięcho nie jest takie drogie, najgorsze sa dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×