Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalina332

CZY SĄ TU OTYŁE MAMY KTÓRE URODZIŁY ZDROWE DZIECKO???

Polecane posty

Gość kalina332

nie bede rozpisywac sie ile waze i mierze ale jedno jest pewne mam nadwage a chyba nawet otyłość , naczytalam sie wlasnie w internecie jakie to powazne zagrozenie stwarza otylość- ze dzieci czesciej rodzą sie martwe , ze są komplikacje porodowe , ze u dzieci czesciej wystepują choroby, rzsczep kregoslupa itd . Szczerze mówiąc załamałam sie , siedze i wyje, obwiniam sie za to ze przeze mnie moje dziecko moze byc chore lub ze cos sie stanie . Jestem w 16 tygodniu ciaży, czy są tu mamy które mimo nadwago i otyłosci urodziły zdrowe dzieci a ich ciaże przebiegały prawidlowo? odezwijcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słyszę że otyłe to odrazu chore dzieci:) właśnie te chude też maja przechlapane jak tyją tylko po 5 kg:( ile przytyłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co....mnie powiedziano ze mam stare lozysko wiec potem wyczytalam na necie ze przez to moze byc dziecko niedotlenione i urozic sie z porazeniem mozgowym!!!!!!!!!!!!!!1 lepiej idz na spacer a potem zjedz zdrowa przekaske a nie stresuj sie... ja mam w ramionach mojego super zdrowego cudnego bobasa...twoj tez taki bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina332
narazie 1 kg , bede starala sie nie przytyc duzo w ciazy , ale to chodzi o to , te dzieci oraz komplikacje pojawiają sie u matek , które juz były otyłe przed zajsciem w ciaze...zebym ja to wczesniej wiedziala to na pewno bym teraz w tą ciaze nie zachodzila , pozostaje mi sie tyllko modlic zeby bylo ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina----widze że niema sensu ci cokolwiek pisać, bo jestes uparta jak diabli!!!! jak możesz pisac gdy bym wiedziała.....to w ciąże bym nie zachodziła:( a może niech lekarz zadecyduje co ijak? a Ty już wszystko widzisz w czarnych barwach, bardziej szkodzisz dziecku jak tak myslisz i sie nie potrzebnie stresujesz, zresztą na własne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina332
hipcia nie zaluej za zaszlam , a wrecz jestem bardzo szczesliwa , ale boje sie ze przez moją wage moga byc problemy i pozniej sie bede obwiniala o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka ważyła przed ciążą grubo ponad 100 kg, całą ciążę przelatała i pracowała prawie do ostatniego dnia. Jej córka w grudniu skończyła 14 lat i jest zdrowa jak byk. I chuda jak sznurówka :D Kumpela też gruba jak szafa dopiero parę dni temu urodziła, poród błyskawiczny a dziecko 3 kg i zdrowe jak rydz. fakt, że jedna i druga przez otyłość miały problem zajść w ciążę, dopiero jak przychudły trochę, to zaskoczyły. znam wiele kobiet przy kości i to dobrze przy kości i wszystkie mają normalne dzieci. Nie wiem skąd wytrzasnęłaś te rewelacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie odchudzam
i zjadłam paczka, kurcze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chuda
ja w 9 miesiącu ciąży ważyłam ponad100. urodziłam zdrowego synka , tylko lekarza cały czas powtarzał że mam mało pic i nie solic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina332
uff troche mnie pocieszyłyscie , no cóz co ma byc to bedzie, są chude kobiety które rodzą chore dzieci i grube ktore rodza zdrowe ,na nic nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala dzieki Bogu nie ma zadnej poważnej choroby. jedynym problem byla zoltaczka fizjologiczna i podwyższone CRP przez niedoleczoną grype w ciazy... dostala 10 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++++++++++++++++++++++
moja koleżanka z bardzo dużą nadwaga urodziła niedawno piekną , zdrową córcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×