Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaasjaa

wyjazd w góry

Polecane posty

Wyjeżdzam w góry 16 lipca i wracam początkiem września...robimy sobie z narzeczonym takie długie wczasy, jedziemy pociągiem i mam problem z bagażem... pomału szykuję rzeczy i zastanawiam się, co muszę wziąć ze sobą... po pierwsze ciuchy-ile i jakie...myślę że wezmę ok. 10 podkoszulków,ze 2 bluzki z długim rękawem, 2 pary jeansów,2 pary dresów,jeden gruby sweter, cieńszą bluzę, spódnicę albo dwie,krótkie spodenki, strój kąpielowy. Zastanawiam się jeszcze nad jakąś kurtką ale nie wiem czy będzie potrzebna..może wystarczy sweter a jak będzie zimno to pod spód założę bluzę? Noi płaszcz przeciwdeszczowy też wezmę, ale chyba taki zwykły foliowy lekki... Oczywiście bieliznę też wezmę, 1 adidasy, jedne sandały i baleriny, klapki pod prysznic...co jeszcze wziąć z ubrań? Jakby nie było to sporo czasu jest... Jedziemy do małej miejscowości gdzie nie ma supermarketu więc sporo trzeba wziąć z domu...jasne, że zawsze można wpaść do sąsiedniej miejscowości na zakupy... Ale zastanawiam się nad rzeczami praktycznymi, typu mała poduszka, ręczniki,suszarka do włosów,parasol, sznurek na bieliznę, płyn do naczyń czy proszek do prania, kubki do picia, nóż...Będziemy mieszkali w pensjonacie z wyżywieniem ale wiadomo, że czasem będziemy chcieli zrobić sobie kawę czy herbatę w pokoju czy coś dojeść, to brać te naczynia swoje? Dodam, że musimy wziąć ze sobą też kilka podręczników akademickich bo we wrześniu egzamy :/ W sumie najchętniej pojechałabym na spontana, z ciuchami i kosmetykami tylko ale nie wiem już sama czy to dobry pomysł... Co o tym myślicie? Co byście wzięli a czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że kilka podstawowych kosmetyków, ciuchy na zmianę i te podręczniki, których potrzebujecie. Uważam, że nie ma brać sensu większej ilości rzeczy, ponieważ mija się to z celem. Żadne małe sprzęty agd typu lokówka... ;-) Co najwyżej mała, przenośna suszarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jechać na ferie z dziećmi ? Chcielibyśmy wyjechać, gdzieś w miarę nie za drogo, ale nie mamy pomysłu.::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domki wisła to idealne rozwiązanie dla całej rodziny. Tanio, ładnie i możecie dużo czasu w końcu spędzić razem. Tutaj można zobaczyć zdjęcia http://domkiwisla.pl/galeria-zdjec/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×