Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamazłotorudegosyna

rude włosy

Polecane posty

Gość mamazłotorudegosyna

Mój synek jak się urodził miał czarne włosy, a teraz ma 8 miesięcy i ma rude:( czy jeszcze kolor włosów mu się zmieni? Nie jest to taki wyraźny rudy, ale bardziej złoto-rudawy, pod słońce bardziej widać. Ja i mój mąż mamy brązowe włosy, starszy syn ciemny bląd, a młodszy rude dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego ze ma rude włosy! kobieto ciesz sie ze jest zdrowy...ale masz kurde problem wstydź sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweaty betty
widocznie gdzies u ktoregos z was w rodzinie byly rude wlosy i ktores z was przekazalo mu geny rudych wlosow - genetyka z drugiej klasy szkoly sredniej sie klania. poza tym co masz do rudych wlosow??? rude to gorsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazłotorudegosyna
Nic nie mam do rudych włosów. Kocham mojego syna takim jakim jest. Zadałam normalne pytanie, nie było u nas w rodzinie osób z rudymi włosami. Pradziadkowie żyją i nie pamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mu jeszcze ściemnieją :) Ja do 5 roku życia miałam jasny blond, prawie biały , a teraz już ciemny blond. Różnie to bywa. A rudy to fajny kolor włosów :) nie przejmuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazłotorudegosyna
sesi dziękuję za odpowiedź na moje pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzielce zazwyczaj rodzą się rude:) zazwyczaj mają też rude rzęsy myslę że u twojego maluszka to etap przejściowy ja jak bylam malutka mialam wiele kolorów n głowie w tym rudowaty i ostatecznie mam włosy ciemne mój syn miał włosy czarne a jest blondynek moja zuza m włoski blond a będzie czarna po tacie- bo tatuś jak był mały też był blondynek na zapas się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moja mama miała blond ciemne włosy tato czarne ,siostra blondynka a ja ruda:) a mam po pra pradziadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lujhtfgr
oja 9-cio miesieczna córeczka ma dokładnie tak jak Twój synek. Też nit u nas nie ma rudych włosków. Nepweno jej ściemnieją. Jak będzie ich więcej to też będą sprawiały wrażenie ciemniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazłotowłosegosyna
do Nadya26l od urdzenia masz rude włosy? do lujhtfgr mój synek ma właśnie długie (3cm) i gęste włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazłotowłosegosyna
ike jestem podobnego zdania do Twojego, ale chciałam poznać innych zdanie:) Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jako małe dziecko to miałam koloru jak stów stare pieniądza:) dopiero w szkole podstawowej zrobiły sie ciemniejsze takie bardziej kasztanowe wszystkim sie podobały:) teraz farbuje ale wychodzą dalej rude.:) widać chcą zemną być do końca szycia:) jakiego koloru są brwi dziecka.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazłotowłosegosyna
żęsy ciemne, brwi ciemny bląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazłotowłosegosyna
rzęsy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuuu
RZęsy jak RZęsy, poprawiłas się, ale ten blĄd:O BLOND kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama smoka
moja koleżanka jak była mała była ruda jak marchewka, a teraz swoje włosiska ma czarne!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamaj
a ja mam rude wlosy i tez mam nadzieje ze dziecko bede mial ao innym kolorze bo wiem zdziecinstwa jak dzieci dokuczaja rudzielcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo987665
:s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo987665
:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy to nie kolor
to charakter :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lujhtfgr
Moja też ma długie włoski ok 7cm i dość dużo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia8906
Mój synek ma 6miesiecy, ja mam włosy złoto rude, mój mąż ciemno blond, dziadkowie nie maja rudych włosów. zauważyłam u mojego synka przebłyski złotych włosków w słońcu, a tak w swietle pokojowym wydawaja sie blond, czy moj malecmoze być rudy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvet hour
rude to wredne, fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela0507
Moja córka jak się urodziła miała włosy ciemne!a teraz ma rude!od czego to zależy ja mam bląd mąż też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka gdy miała 3 miesiące zaczęła rudziec.Tzn-z włosów ciemnych zaczęły robic się jasniejsze i jasniejsze-przez pewien czas miała jasnobrazowe czyli prawie rude.Ale pozniej całkowice zrobila się blondynką.Tez uwazam,ze rude dzieci od urodzenia sa rude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adma4i1
Kolor włosów potrafi sie zmieniać w ciągu całego życia. Urodziłam się z jasnymi włosami- blondynka. W wieku szkolnym zwłaszcza po lecie , zmieniały sie do światła w rudawe. Po 20-ce zaczęły mi ciemnieć i to szybko, stałam sie szatynką! Teraz znajduję pierwsze siwe....więc -wiadomo zostanę , siwa. Mój syn , urodził sie z długimi czarnymi włosami,ale po trzech miesiącach zaczęły mu wychodzić ,prawie wszystkie. Po czasie odrastały nowe ale blond. Do szkoły podstawowej szedł jako średni blondyn ,a do liceum ciemny szatyn. Jak widać różnie może być z włosami. Myślę że to dużo zależy od danej osoby. Drugi syn ma ciemne włosy od urodzenia,obecnie bardzo ciemnie ,prawie brunet a jego narzeczona - rude (złoty kasztan) i czy mamy się martwić albo dumać jakie będzie w przyszłości ich dziecko; rude,czy nie? Nie...nie to jest ważne, najważniejsze jest aby było zdrowe, zdrowe !!!! Gdybyśmy byli jednakowi byłoby nudno,szaro i nieciekawie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda;)))
Ja jak byłam mała miałam bląd włosy a gdy skończyłam 4 latka włosy zaczeły mi ciemnieć i teraz mam rude wiem że rudym osobą jest ciężko ponieważ wszyscy im dokuczają gdy miałam 11 lat kupiłam farbę do włosów i próbowałam jej przefarbować na bląd ale cóż włosy odrastały i miałam rude odrosty wkońcu gdy byłam już starsza przekonałam się do swoich włosów i cieszę się że jestem ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia846
Mam pytanie czy mojej córeczce też zmienia się włoski bo ma rude i ma 11 miesięcy (z takimi się urodziła) pytam tylko z ciekawości ja i mąż jesteśmy ciemnymi blondynani nikog nie ma ani w mojej ani jego rodzinie o takiej barwie włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×