Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Janka2328

Delegcja na weselu szefowej

Polecane posty

Gość Janka2328

Wraz z kolegą z pracy idę w delegacji na wesele szefowej. O której powinniśmy się pojawić? czy już iść do kościoła a potem pojechać na salę (oczywiście własnym środkiem transportu ) czy przyjść dopiero na salę po obiedzie ? A jak z opuszczeniem przyjęcia?o której powinniśmy się pożegnać? Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinniście się pojawić już w kościele. :) No a potem zależy... szefowa powinna Wam dać delikatnie do zrozumienia czy zaprasza Was na obiad czy nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą delegacją to mi się kojarzą jeszcze goździki i kawa na prezent:-D Sorki za to porównanie, ja jestem dziecko PRL-u:) A tak powaznie: wydaje mi się że wystarczy tylko iść do kościoła, i pod kościołem wreczyć kwiaty, i to wystarczy, w sumie przyjęcie weselne jest dla rodziny i przyjaciół, tak myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, tak jak pisze Laura. u mnie w poprzedniej pracy zalatwialismy to tak samo: do kosciola, zyczenia i tyle. Chyba ze jestescie wprost zaproszeni na wesele ... wtedy moim zdaniem powinniscie zachowywac sie jak wszyscy inni goscie i dobrze bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestes zaproszona na wesele
jesli tak to trza isc na slub i na wesele jesli nie to idz tylko na slub, bukiet kwiatow i kartka z wpisami od kolego z pracy powinna wystarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×