Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulinek1989

Co sądzicie o tej diecie ? Podobno działa.

Polecane posty

Na którymś topiku znalazłam taką dietkę(podobno w miesiąc można schudnąć około 10-15kg, ale mi wystarczy tak z 5-7kg) : Śniadanie godz 10.00 -filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków -topiony serek o ulubionym smaku - 50g -pomidor Drugie śniadanie godz 12.00 -1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli -pomidor Przekąska godz 14.00 -jabłko Obiadokolacja godz 16.00 -20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli -pomidor Wieczorem godz 20.00 -kieliszek czerwonego wytrawnego wina Diete stosuje sie przez 5 dni i codziennie sie je to samo.Nastepnie w sobote i niedziele jemy co chcemy ale ograniczamy sie do 1000kcl i unikamy wtedy tluszczy, slodkiego itp. Co o niej sadzicie? Chcę ją zacząć od poniedziałku. Kto się przyłłączy ? A od dzisiaj będę codziennie po 1-1,5 godzinki tańczyć u siebie w domu, w miare szybkim tempie (chciałam brzuszki ale pare miesięcy temu miałam wypadek i mam coś nie tak z kręgosłupem i lekarz zabronił ćwiczyć brzuszki, skłony itp więc mysle że tańcząc \"po swojemu\" tez się traci coś kalorii). 10 sierpnia 2008 jade nad morze i chciałabym ładnie wyglądać w bikini. moją zmorą jest szczególnie tłuszczyk na brzuchu, tzw. oponka, którą chciałabym zgubić. mam nadzieję że dzięki tej diecie się uda, twarożek, jajka, pomidory lubię więc będę jeść ze smakiem. muszę ogólnie schudnąć o jeden rozmiar (tak żeby bez problemu zmieścić się w letnie ciuszki z zeszłego roku, bo teraz są opięte i ledwo się dopinają). mam 160cm wzrostu i ważę 65 kg. marzy mi się 50-55kg. może dzięki tej diecie uda mi się dojść do wymarzonej wagi, albo chociaż do tego 10 sierpnia stracić tłusty brzuszek.(oponka :( ) co myślicie ? czy ta dieta + taniec z godzinke dziennie pomoże mi sie pozbyć oponki ? zalezy mi na płaskim brzusiu a niestety typowe ćwiczenia na brzuch obciążają mi kręgosłup który muszę oszczędzać.... trzymajcie kciuki, może schudne w 4 tygodnie na tej diecie... Piszcie co o tym myślicie: Czy ta dieta + około 1,5 godzinki intensywnego tańca w domu coś da ? chciałabym zgubiś oponkę na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Big
mysle, ze nie da sie na niej zbyt dlugo pociagnac, ale powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dieta amerykanska i nie mozna jej stosowac dluzej niz 5dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
hej :) ja myślę że ta dieta jest średnia. przydały by się węglowodany w porannym posiłku żeby dostać kopa na start dnia i nie myśleć całe dnie o jedzeniu. za to popołudniu przydało by się białko zwierzęce jakaś chuda kurka czy coś bo organizm bez białka na diecie osłabi mięśnie. moim zdaniem jak się planuje ruch to nie należy z białka rezygnować, a wręcz przeciwnie dostarczać organizmowi paliwa do ich produkcji żeby mógł tłuszczyk zamieniać w mięśnie. a na nieszczęsny brzuch przy kręgosłupowych problemach polecam pływanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do korekty
ta dieta, bo po niej, albo jeszcze w trakcie rzucisz się na jedzenie. za mało kalorii, bez węgli rano, i jeszcze to wino wzmagające apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie taka zła
Byłam na tej diecie , chudłam ok. 2 kg tygodniowo. Musisz mieć silną wolę, żeby po 2 tygodniach nie rzucić sie na jedzenie. Ja wytrzymałam miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazzielonki
Ta dieta przeciez jest bogata w białko! Serek, jajko, znow serek... Ja juz jestem po 5-tym dniu i spadło 3,5 kg. Teraz przez 2 dni musze jesc 1000 kcal i znow 5 dni tej. Poecam. Spokojnie da sie ja przetrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do korekty
do aniazielonki, ale zdajesz sobie sprawe ze te 3,5 kg to nie tluszcz ktory spalilas - musialabys spalic 3500*9kcal czyli jakies 31 tys kcal porzez 5 dni podczas gdy Twoje zapotrzebowanie nie przekracza pewnie 1700 dziennie - to co Ci ubylo to zawartosc jelit i woda, uzupelnisz jelita waga wróci - a taka dieta tylko Ci rozreguluje metabolizm i potem chudnac bedzie juz tylko trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezależnie czy dieta cud czy zmiana nawyków żywieniowych zawsze wpierw uchodzi woda, dlatego każdą dietę należy łączyć z ruchem który umocni mięśnie i spowoduje spalanie tkanki tłuszczowej sa 2 plusy tej diety 1. ma dużo białka (budulec mięśni) 2 i najważniejsze uczy jeść o stałych porach i jest to kilka mniejszych posiłków co do weekendu bo w weekend 1000kcal uważam że powinno się coś wszamywać małego o tych porach co w tygodniu tylko np urozmaicić sobie w chude mięsko np pierś z kurczaka z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkan
hej ja od dzisiaj jestem na tej dietce mzoemy pisac razem moj nr gg 6284437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazzielonki
do "do korekty" Zdaje sobie z tego sprawe ale tłuszczu napewno musze troche spalać. Nie ma przecież mozliwości, że dostarczając dziennie tak malo kcal i jednocześnie ćwicząc nie zostaną spalone chociaż minimalne zapasy mojego tłuszczu. Codziennie ćwicze godzine na stepperze, dodatkowo staram sie dużo chodzic. Dla mnie najważniejsze jest osiągnąć swoją idealna wage (55kg) a pozniej bede starała się to utrzymac. Diete dobrze do tego przygotowuje, 4 posiłki, regularne, nie smazone. Moze sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×