Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinkakakak

pomuszcie szukam pomyslu na romantyczna kolacje przy swiecach

Polecane posty

Gość ewelinkakakak

prosze o jakis przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hush
Niestety, nie wiem o co chodzi. Nie rozumiem słowa "pomuszcie"... Po muszce? Po musztrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkakakak
sorki za bledy ale nie jestem orlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany co to sie wyprawia
orłem? do orła to ci brakuje tyle co kurze :O Ludzie, młodziez naprawdę na psy schodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna złośnica
użyj opcji szukaj i wpisz tam hasło: kolacja we dwoje. Wyskoczy Ci kilkadziesiat pozycji juz omówionych na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomuszymy... tylko trzeba trochę tych much nałapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z was za zli ludzie :) dziewczyna sie pyta o pomoc, a zamiast niej banba znudzonych pan ja objechala za nic, moze ma dysleksje i nie wie jak sie pisze poprawnie, to nie znaczy ze odrazu trzeba ja zjechac. Drogie panie wiecej wyrozumialosci!!!! A nie odrazu z pazurami, nie pochwalam takiego zachowania bo jest lekko wiejskie!!!! A teraz odpowiem na pytanie o kolacje: Hehe slyszlam ze podobno ostrygi dzialaja jak milosny afrodyzjak, ale mysle ze moga byc u nas w polsce troche drogie a pewnie nie chcesz wydac nie wiadomo ile na ta kolacje. Ja jak robie taka kolacje to nie gotuje nic super specjalnego, ide sobie do sklepu po jakis pomysl i gotuje, moj facet bardzo lubi jesc wiec wszytsko sprawia mu przyjamnosc do tego swieczniki, ladne talerze, serwetki, butelka wina i kolacja gotowa. Wg. mnie dobrze jest zrobic makaron jakis z sosem, hehe tak w wloskim stylu, a wkoncu wlosi sa uczuciowi i romantyczni wiec moze cos te makarony daja hihihi ;P Pozdrawiam i zycze udanej kolacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poproszę o przepis na jakiś inny AFRODYZJAK, nie MIŁOSNY, np. złosliwy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm zlosliwe afrodyzjaki, nie wiem czy sa potrawy wywolujace zlosliwosc, ale mysle ze jak przesadzisz z pieprzem lub chilli to jak znalazl sie zezloscisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... oj, chyba z tym pieprzem to nie jest tak, jak mówisz mój M. uwielbia pieprz w ilościach zatrważających (tzw. czarne zupy preferuje) a słodziutki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wyjatek potwierdza regule ;P ale wyproboj chili, hehe na mojego skoleii chilli nie dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×