Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzoo prosze o pomoc

seks nie sprawia mi przyjemnosci,jestem poprostu sztywna heelp

Polecane posty

Gość JackoS
Witam wszystkich. Zacznę od tego że nie osądzam tu nikogo. Cześć z was może się ze mną nie zgadzać a pozostali owszem. A teraz do sedna. Kluczem do sprawy jest wiele przyczyn, złe traktowanie partnera, nie odpowiednio długi czas gry wstępnej, brak odpowiedniego nawilżenia, zbyt szybka penetracja lub nawet za duży sprzęt (panowie) a także problemy z ułożeniem układu pochowano jak i różnymi dolegliwościami (panie) można by było tak wymieniać bez konca. Teraz troszkę szybciej. Po pierwsze, rozmawiamy o wszystkim z partnerem, czy boli czy nie, jaką pozycja, kiedy przerwać na chwilę czy nawet zakończyć. Jeśli partner kocha i szanuje, zrozumie. Panowie, niekiedy bywa tak że gry wstępnej nie można zakończyć, wtedy trzeba tylko dodawać. Pani musi czuć się kochana, pieszcząc wykonujcie ruchy powolne, partnerka powinna skupić się na dotyku i pocałunkach bardziej niż na dolnej części swego ciała. W wielu przypadkach odpowiednie podniecenie rozwiązuje wszystkie problemy. Nie można wejść na kłodę zrobić swoje i juz, partnerka to nie rzecz. Moim zdaniem to właśnie od nas facetów zależy jaki komfort będzie miała kobieta. Moje panie, nie bójcie się odezwać i nawet o tej wypowiedzi warto porozmawiać, chyba :) Spróbować nie zaszkodzi , prawda? Też można odwiedzić sklepowe półki lub porozmawiać ze specjalistą w gabinecie. Jedno jest pewne, w owych czasach romantyzm jest rzadkością z braku czasu, aczkolwiek panowie dajcie panią coś do wspominania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę na sex telefonik! Jestem młodziutka i ostra, możesz powiedzieć mi wszystko co chcesz, czekam na twój telefon kochanie, jestem Kamila 22lata, czekam na http://sextelefon.twojweekend.com/ zadzwoń i chodźmy się bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś do sexu przz telefon. Nazywam się Natalia, znajdziesz mnie na http://kordelia.org/ jestem samotna i przez to bardzo nieszczęśliwa ponieważ brakuje mi mężczyzny, który chociaż porozmawiałby ze mną o seksie przez telefon, Moje jędrne cycuszki już czekają na to abyś je dotknął swoim języczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×