Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zabor

Poszukuje bramy do podwórka

Polecane posty

Gość Zabor

Mam nie za duże podwórko i szukam jakiejś dobrej i dośc taniej bramy i szczerze mówiąc to nie za bardzo się w tym orientuje więc dla tego pytam Was. Słyszałem coś o firmie betafence że maja spoko produkty ale wcale się na tym nie znam czy możecie mi coś doradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawir
Dobra i tania brama to egidia betafence wydaje mi się zo powinieneś być z niej zadowolony ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabor
Dzięki za odpowiedz a da się to tej bramy założyc jakiś napęd i czy wogóle warto bo już słyszałem rózne opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzdra12
Spokojnie do bramy egidia mozesz założyć napęd ja u siebie mam załozony naped i wszystko jest ok także bezstresowo mozesz zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebool
Ja u siebie mam założony napęd FAAC wygląda estetycznie chodzi dobrze zarówno w lecie jak i w zimie wiec według mnie jest warty zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian60
Witam Zabor jeżeli nie wiem dokładnie czego potrzebujesz bo troche nie sprecyzowałeś tego jak wyglada Twoje podwórko i jakie masz ogrodzenie ale mysle że szukając czegoś dobrego i taniego to powinienes przejżeć ofertę betafence maja duzy wybór i dobre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345123
Ja mam u Siebie założony napęd faac i breme egidia rozwiazanie sprawdza się bardzo dobrze wszystko chodzi jak należy i jest bardzo wygodne w urzyciu nie musisz wychodzic z samochodu tylko pstrykasz pilotem i juz masz otwarte a potem zamkniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzmont
Wydaje mi sie że mój napęd zakładałem jakies 5 może 6 lat temu do tej pory działa bez zarzutu co prawda nie jest duzo otwierany bo jest to kilka moze kilkanaście razy w tygodniu no ale mimo wszystko po tylu latach dobrze działający sprzęt to już coś. Aha nawet nie napisałem naped jaki mam to faac ale jaki to model to już niestety nie pamietam w każdym badź razie mysle ze to solidne napedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabor
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi zdecydowałem sie na napęd FAAC załozyłem sobie kutą bramę skrzydłową i faac 415 po 414 mogła by być troche za słaba. Narazie działa bez zarzutu ale to początki więc nie wyobrażam sobie zeby miało byc inaczej. Jak narazie to jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monternew
Dobrego dokonałes wyboru to bardzo solidne napedy z tego co wiem to nie są awaryjne a są w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nedwed
hahaha szukał bramy a kupił naped w sumie więcej tu o napedach jak o bramach no ale ogólnie to faac ma dobre napedy z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armin
Witam pozwolicie ze podłącze sie do tematu rzeby nie zasmiecac forum potrzebuje kompletnego ogrodzenia od siatki do napedu do bramy. Naped to widze że najlepszy bedzie faac ale reszta to nie wiem jak mam zrobic pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semenos
Zalezy ile chcesz wydac na to pieniedzy jak chcesz mieć tanie i solidne to polecam panele betafence a jak chcesz miec cos sporo droższego no i troche ładniejsze to według mnie lepiej klinkier i kute ogrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armin
Nie no budżet mam raczej ograniczony i dla tego myslałem o tym zeby załozyć jakąs siatke i chyba najwięcej dobrego o betafence słyszałem podobno 10 lat gwarancji daja na niektóre siatki. Czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WErtus
No to załuż sobie siateczke taka własnie ale polecam też załozyc sobie automatyke do bramy ja mam naped faac świetna sprawa i wielka wygoda zwłaszcze zima jak nie musisz wysiadać z samochodu żeby otwierac tylko otwierasz i zamykasz pilotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egzom
Jak chcesz brame dobra to polecam Egidie z betafence ja mam ja u sibie i dodatkowo naped Facac dobrze się sprawuje to rozwiązanie. Ale nie oszczędzaj na monterze bo jak Ci zchrzani to może się i napęd popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perkoz
Ja też mam betafence brame ale ja mam skrzydłówke i takie własnie wole skrzydłówki sa wygodniejsze moim zdaniem. Ze swojej jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromates
Ja mam bramę egidię i naped faac świetnie się sprawuje dobrze działa to połączenie i mysle że nie jest drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oron
Nie wiem jak ta brama ale napęd napewno jest solidny bo mam u siebie i sprawuje sie wysmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromates
Zarówno brama jak i napęd sprawuje sie świetnie jestem bardzo zadowolony bo nic złego się nie dzieje napęd chodzi super a na bramie ni widać zadnych złych oznak ani korozji ani nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik21221
Jak chcesz mocna brame to polecam betafence brame bodajrze egidia bardzo dobra i solidna brama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAmelon
A o której egidii mówisz bo sa 2 rodzaje skrzydłowa i przesuwna ja mam skrzydłowa i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik21221
Ja mam na mysli egidie przesuwna a jest jeszcze jakas inna ?? bo ja nie widziałem jak do tej pory. Ale jeżeli jest tak dobra jak moja to fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAmelon
Mi się osobiście skrzydłówka bardziej podoba niż przesuwna i dla tego ta mam własnie zalozoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begonam
a ten człowiek szuka napedu czy bramy chyba o napęd pytał nie jak chodzi o neped to ja polecam faac bardzo fajnie chodzi u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra000
Jak byś dobrze poszukał to pytał nie tylko o naped ale i o brame ja do mojej bramy nie mam jeszcze napędu a mam egidie skrzydłowa bardzo fajna brama ale chyba na naped też się zdecyduje w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begonam
Człowieku nie bulwersuj sie tak nie zauważyłem poprostu tego że bramy też szuka na bramach sie nie znam za bardzo mam u siebie jakąs ale nie wiem jaka bo to nie ja wybierałem w każdym bądz razie jakaś przesuwna no i do niej mam własnie naped faac świetnie sie sprawdza polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYYYYYYYYrek
Zgadzam się z Wami egidia z betafence jest ok monca i dobrze wykonana przynjamniej skrzydłówka u mnie jest ok nie koroduje jak do tej pory ani nic innego złego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastom
A ja znowu wolą przesuwna wyglada zdecydowanie lepiej jak dla mnie może skzydłówka nie jest brzydka ale przesuwna zdecydowanie fajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarosam
Ja też wole bramy przesuwne i polecam odrazu założyc sobie napęd do tego ja mam faac740 bardzo dobra i wygodna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×