Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marino131

Wasz styl uprawiania seksu

Polecane posty

Wiadomo, że zależy to od sytuacji, nastroju i partera/partnerki, ale z pewnością możecie zaobserwować u siebie pewne schematy. Ja z reguły jestem mocno dominujący, traktuję kobietę jak przedmiot i stanowczo mówię jej co ma robić. Do tego seks bywa mocny, szybki a czasem nawet brutalny. Lubię czuć dominację. Mojej partnerce bardzo się to podoba A wy jacy jesteście w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubdzia
Ja w lozku zwykle jestem pozioma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybciej nie przeciagaj
ja lubie na rozgwiazde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dokładnie jestem podatna ;) na wpływy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka123
Ja jestem średnia :P Podczas jednego stosunku często zmieniamy pozycje i zachowujemy się różnie - jak np ja jestem u góry to jestem bardziej władcza, a gdy on, to odwrotnie :p Ale szczerze mówiąc wolałabym żeby on był bardziej brutalny i rozkazywał mi.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaobserwowałem, że wiele kobiet nie przyzna się do tego, że lubi kiedy im się rozkazuje. Nawet zapytane wprost zaprzeczą, ale podczas seksu widać, że sprawia im to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka123
No bo chodzi o to, że to musi wyjść od niego. Jakbym mu powiedziała "rozkazuj mi!" to by już nie było takiej radochy..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam dominować, ale najbardziej na świecie podnieca mnie jak facet bierze mnie rzuca na łóżko, mocno przytrzymuje, jest taki zdecydowany, stanowczy, mówi czego chce, uwielbiam czuć jego siłę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka123
Jak sie nie domyśli to trudno ;) Ale tak jak jest teraz też mi się podoba :) Też chciałabym żeby rzucił mnie na łóżko, żeby trzymał mi mocno ręce za głową.. :] aaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jeźdźcem Ty jesteś rumakiem Wsiadam Odjeżdżamy Ty jęczysz ja ci przepowiadam Słoń w uchu igielnym Ja jestem jeźdźcem Ty jesteś rumakiem Ja mam klucz Ty masz zamek Drzwi się otwierają ja wkraczam Życie może być tak wspaniałe Głębiej głębiej Powiedz mi to powiedz to głośno Głębiej głębiej Czuję się świetnie w twojej skórze I tysiące słoni wybucha Jazda była krótka Przykro mi Zsiadam, nie mam czasu Muszę teraz do innych koni One także chcą być przejechane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mój tak kiedyś rzucił na łóżko i trzymał mocno za ręce (miałam na obu rekach odciśnięte jego 5 paluszków przez następny tydzień ;p ) ale było BOSKO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka123
To może podpowiesz jak delikatnie dac mu do zrozumienia? Ostatnio jest trochę lepiej, bo tak się z nim bawię..:P Tak go męczę. Troche kokietuje, a potem nic, potem znowu troche niby przypadkiem dotykam, i znowu uciekam :D On jest potem zniecierpliwiony i troche bardziej sie do mnie dobiera, co mi oczywiście odpowiada:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem :p jak robi coś co Ci się niesamowicie podoba to najnormalniej w świecie szepnij mu to wtedy do ucha :) coś w stylu "uwielbiam jak mnie tak dotykasz". Faceci to sobie kodują w główkach, może nie od razu ale napewno zauważysz że będzie to często robił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka123
Ja wiem, że on pewnie tez by chciał być taki, ale boi się, że zrobi mi krzywdę albo coś. Albo, że będę zła, że on mnie wykorzystuje albo coś..:D On sie za bardzo o mnie martwi!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce Ci powiedzieć jak bardzo Cię cenię Chce Ci powiedziec jak bardzo Cie podziwiam Chce Ci powiedziec: uważaj na te drogi Ale nie mam odwagi... Jest czwarta w nocy. Piszę przez chwilę to co mi sie we łbie ulożyło Chciałbym, chociaz za oknem wiatr dmucha Zanucić Ci prosto do ucha Lewe lewe lewe loff loff loff loff Lewe lewe lewe lewe lewe lewe Lewe lewe lewe Ty masz to co ja chciał- bym mieć gdybym kilka lat mniej miał I tylko chcę Cie ostrzec: Nie wyważaj drzwi otwartych na oścież Ty masz taka madrość głupią Niech której wszyscy od Ciebie się uczą I tylko chce Ci powiedzieć Ten pociag nie pojedzie jeśli Ty w nim nie będziesz Lewe lewe lewe loff loff loff loff Lewe lewe lewe lewe lewe lewe Lewe lewe lewe lewe lewe lewe Lewe lewe lewe Przed chwilą o tym śniłem Że na jakims dworcu wszystko zostawłlem Niewiadomy niepokój obudził mnie Dlatego teraz siedzę i piszę Ale żadne słowa tego nie opiszą Co poczuć może czlowiek ciemną jesienną nocą Dlatego juz kończe ten list Listopad 1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paprotka powiedz mu że dzisiaj jesteś teochę niegrzeczna, ale z drugiej strony nie wiesz na co masz ochotę....jak kumaty to będzie wiedział co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu w trakcie coś pikantnego ;) to tez działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×