Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

hela, szkoda kasy na kije na takiego dupka wydawac :) lepiej jakis z lasu przynieść :) No chyba, ze las daleko hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Nie mam się co obrazac Bezpolotu chyb gdzies wczesniej juz pisałam że mam 32,tak wiem zaraz sobie wszyscy oblicza i co po niektórzy beda mi prawić morały ale co mi tam... Nie jestem typowa samotna mama jadacą na zasiłkach z MOPSU i użalającą sie jakie to mam cięzkie zycie (przynajmniej tak mi sie wydaje....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Dziewczynki zmiatam na mój serial, póki jeszcze pomrocznośc ciemna nie ogarnęła mnie na dobre:P wrócę za około godzinę....he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny ❤️ Możemy go tym kijem na każdy otwór nadziać ;) Albo odwrotnie - kij w każdy jego otwór :) Nie będzie chłopak - stara dupa!!! a nie chłopak - szczęśliwy w życiu. Ja to już wiem. On jeszcze się łudzi... ;) Tak naprawdę to jestem dumna z siebie, że skończyłam ten związek. Że szacunek do mnie samej zwyciężył, bo ile kobiet trwa w czymś fatalnym, by trwać? By slipy w domu były? By rodzina się nie czepiała? I by samotność nie wychylała zza rogu... A bycie samotnym w związku jest chyba jeszcze gorsze... Doprawiam się... Beherovką :D Nie wiem, jak rano wstanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
włączyłam jedynke patrze lewym okiem na tv sprawdzam ten serial to jakiś widze francuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
No nie Mosca !!!! szacunek pełen !!! Beherovką???? czysta ?? brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
O kurde jak najpierw wypiłas całe wino a teraz dobijasz becherovka to Ty masz mosca łeb normalnie do imprezowania nadający się jak nic.... Ciekawe jak bedzie poranek wygladał.... Ale widzę mosca że rewelacyjnie to na Ciebie działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślę o poranku, chcoiaż chyba juz powinnam :) Jedno jest pewne - nie będę biegać rano. Może nie wykolę sobie oka tuszem do rzęs i nie założę butów nie od pary ;) Ja ogólnie rzadko piję. Teraz muszę ;) Reaguję chyba jak chłop - zapić smutek. Zreszta tyle wypłakuję, że tam w środku chyba nie mam juz alkoholu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiem, co czynię" to jakoś biblijnie mi się kojaży... to może i poranek będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Poranek będzie ok byleby mieć butelke wody przy łózku, a ja do pracy to sobie na pewno zapodam sok z banana Ale co tam wieczorne upojenie trzeba rano przecierpieć... ale za to jaka przyjemnośc....znaczy wieczorem... ciało staje sie lekkie i złe mysli wylatują z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Asiek co do biblii to wszytko fajnie byleby Chrystusa po wode nie wysyłać..... na kacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się.... jeszcze by było na nas. Ja właśnie włączyłam sobie muzę na poprawę, to na mnie dobrze działa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Ja zapodaje "sex in the city" mój ulubiony serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że bóg każdej religii wybaczy mi moje dzisiejsze pijaństwo ;) Wodę już naszykowałam, a teraz podjadam lody i dopijam Beherovkę. Będzie źle ;):):) Ale fajnie mi z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
becherovka z lodami no nie mosca podziw dla Twojego zołądka.... ja zajadam kanapki z pastą z surimi.... dziewczyny jesteście super towarzyszki do picia :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
hela Ty normalnie dzielna babka jesteś, teraz Ci jeszcze bardziej tego domorosłego dziecka zazdroszczę:) Wyglądacie pewnie jak rodzeństwo:) Musisz byc odlotową mamą:) Babki ja już ledwo na oczy patrzę, więc idę się z Morfeuszem przywitac No to do jutrzejszego kaca giganta:) Mosca trzymaj się dzielnie ❤️ Bużki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heluś a co to to surimi?? Bo ostatnio w sklepie widziałam i się zastanawiałam, czy jadalne ;) Bezpolotu dobrej nocy ❤️ Do kaca!! Ja będę mieć mega giganta, ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Bóg w przeciwieństwie do ludzi jest normalny i nie takie rzeczy Mosca wybacza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
A nie ma co zazdrościc bo niedobre jak cholera - rtaki wiek cielęcy ale co tam kiedys wyrośnie..... Dobranoc Bezpolotu Ja jeszcze dokanczam winko no i serial koncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
kurde mosca pisze "pastella z surimi ze szczypiorkiem " to takie niby rybne , krabowe czy cos tam skład Ci podam: olej,woda, cukier, żółtka , skrobia kukurydzuiana, gorczyca, regulator kwasowosci, guma guar, ksantan, sorbinian potasu, bensoesan sodu, sacharyna, 23 5 mieso ryb i skorupiaków, sorbitol, polifosforany , białko sojowe, glutaminian sodu, koszenila, jaja gotowane, szczypiorek... o k...wa co ja jem ??????? a taka ładna ma etykietke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
sex jest codziennie na comedy central

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Kurde ide spac dziewczyny bo juz zaczynam padac..... Pogadamy rano Mosca życze miłego poranka.... z rana sok pomidorowy lub bananowy i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jedz tego!!! Widzisz, jaka etykietka zwodnicza. Świństwo zawsze ładnie opakują. A w sumie jestem ciekawa, jak to smakuje... Chyba się skuszę. Nie zaszkodzi mi bardziej niż mix wina beherovki i lodów :D Sex namierzyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już uciekam.... i miłego poranka życzę :-) a tobie mosca zdrówka na żołądku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek - budź nas rano, boś Ty jedna trzeźwa pożądna widzę :D W sumie to tylko ja taka ubzdryngolona. Chwała, że łóżko mam blisko ;) Pieknych snów Drogie Panie W głowie mi się kęci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×