Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dietetyk z wyksztalcenia

UDZIELAM RAD ZWIAZANYCH Z ODCHUDZANIEM/DOBIERAM DIETE

Polecane posty

Gość pfff90-
no bo może jesz za mało?:O A piwo 2-3 x w tyg i tylko godzina ruchu to trochę niedużo, nie? A do tego niedostosowane posiłki i wynik jak u ciebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff90-
nie, jednak ty się wcale nie ruszasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą szklanka piwa ma tyle samo kcal co szklanka coku pomaranczowego hortexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie ciesz, bo u mnie nie spadaja, żre sałaty, pieczywo wasa którego nie cierpie, pomidory ogórki, nic konkretnego, a zdrowego. Słodyczy nie jem od kilku ładnych lat, jedyny grzech słodkosci to lekko słodka kawa. A wpadnie tu jakiś pizdokleszcz, zrówna Cię z błotem że se piwko wypijesz, że masz do niego słabość i się zyć momentalnie odechce. Inne wpierdalaja tony batonów, czekolad i tym podobnych rzeczy i są zdziwione że tyją. Ja byłam o tyle zdziwiona, że duzo nigdy nie jadłam, na studiach bez roziców - jeszcze mniej a jednak zaczełam tyć, Bóg wiedział dlaczego, teraz juz wiem i nie potrafie sama sobie poradzic, więc potrzebuję pomocy i zwracam się o nia a jakaś "dałniara" niedorośnieta Ci pociśnie. Boże widzisz i nie grzmisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz, a oceniasz, po tym idzie poznań Twój poziom rozwoju. Skąd wiesz co robie na codzień ? A domniemasz że siedze na dupie i nic nie robie i narzekam. I tu sie mylisz. Ocene zachowaj dla siebie poki kogos nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff90-
tyle, że sok nie ma samych pustych kalorii :O Jak się je to, czego się nie lubi, to organizm się buntuje. Jedz tak, jak lubisz, tylko nie żryj. I zacznij się ruszać. Gwarantuję Ci, że schudniesz, ew. utrzymasz wagę. Wiesz co jest najgorsze w diecie? Psycha siada i nawet jak schudniesz to jojo jak ta lala. Skończ z ograniczeniami morderczymi, a zacznij jeść rozsądnie to co lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię, gówno wiesz na temat życia i nie udawaj teraz koleżanki. Wiem jak postępować, wiem co robić i nie Ciebie o rade prosiłam, tylko szukam pomocy u kogoś, kto ponoć ma być człowiekiem kompetentnym. Rady w stylu "ruszaj się, nie żryj" zachowaj dla siebie bo nie wiesz co Cię w życiu spotka, co Cię dopadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff90-
widocznie nie wiesz, skoro masz takie wyjebane brzuszysko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, nie mam wyjebanego brzuszyska, co innego, gdybym miała w biodrach 80 a w talii 90, a po drugie - napisałam że chyba z 90 cm, a to jest spora różnica. Naucz się dziecinko czytać i myśleć, obrażanie innych wyjdzie Ci bokiem i kiedyś nie będziesz taka cwana fetniara, spotka Cię za swoje słowa coś niemiłego, gwarantuje. A swoja droga, człowiek chory a człowiek zdrowy - zasadnicza różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff90-
jako chory człowiek szukasz ratunku na kafee u kogoś, kto woje rady z innych stron netu przekleja?:O No brawo!:O Może do lekarz idź :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wpadłaś na to że już byłam ? Niemądra jesteś, dajesz rady jak dziecku "dziecko boli CIę to idź do lekarza". Jestem osobą dorosła i wiem do kogo i po co należy się zgłaszać, ale w momencie gdy nic nie skutkuje, każdy człowiek zaczyna sięgać po każda deskę ratunku, nawet gdy dla innych wydaje sie ona być bezsensowna. Zamknij sie już bo udajesz najmądrzejsza na świecie a gówno wiesz. Człowiek który nigdy nie miał problemów z waga zawsze ma najlepsze rady dla ludzi którzy maja problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff90-
skąd ty możesz wiedzieć, czy mam problemy z wagą?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu sie zgina dziob pingwina, skąd Ty możesz wiedzieć co ja robie ? Mam nadzieje że teraz widzisz, jak ocena drugiego człowieka boli i wkurza prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff90-
srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara loto
WZROST: 165 WAGE: 68 PRZEMIANE MATERII/ WYSTEPOWANIE BIEGUNEK/ZAPARC: właściwie nie odczuwam żadnych dolegliwości ostatnio ILOSC INFEKCJI W ROKU: tylko jesienią INNE CHOROBY: zdrowa jak ryba :] GRUPA KRWI: rh+ 0 Wygladam strasznie, jakby te 10 kg odłożyło się wokół bioder. :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliaw
Ojoj, \"dietetyku...\" dlaczego Ty to robisz? Znaczy super, ale, ze Ci się chce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliaw
Yhm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotaaaaaaaaaaaaaa
milo mi bedzie jak dostane odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ona jeszcze nikomu
pomogla ... zaraz wklei pewnie jakas banalna diete ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiii ii
27 lat 172 wzrostu 56 kg brak biegunek/zaparc infekcje-w zimie nawracające przeziębienia grupy krwi nie znam dieta wegetariańska podwyższony cukier ale jeszcze w normie ja akurat chciałabym przytyć:) więc trochę nie na temat ale jesteś dietetyczką więc może wiesz:) dieta wege od 10 lat-ale kiedy jadłam mięso byłam jeszcze chudsza,jako dziecko byłam wręcz patologicznie chuda:( jem dużo-nawet bardzo,ale rzadko-nie czuję głodu rano i nie mogę nic w siebie wmusić bo mam wtedy mdłości proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×