Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no cholera jasna

STUDIA jakie wybrac ...

Polecane posty

Gość no cholera jasna

No i stalo sie dostalam sie na 2 wymarzone kierunki studiow ;/ Wiem powinnam sie cieszyc ale teraz to ja mam taki metlik w glowie ze nie wiem co wybrac ;/ Gdyby gdzies odpadla nie byloby problemu ... a tak ;/ Co byscie wybrali ? INZYNIERIE OCHRONY SRODOWISKA NA POLITEHNICE czy FINANSE I RACHUNKOWOSC NA AE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cholewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierię ochrony środowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to są dwa beznadziejne kierunki :P będziesz musiała być świetna w tym co robisz, żeby zarabiać d.kasę... Jeśli będziesz robiła to co kochasz to na pewno sobie poradzisz!! Napisz dlaczego wybrałaś te kierunki to coś Ci poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rachunkowosc!! mam mnostwo bezrobotnych przyjaciol po tym kierunku i oczywiscie wszyscy bezrobotni. A jak studiowalito im wszyscy nawciskali ze beda niewiadomo jakimi biznesmenami itp. buaha smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawweeeeee
co wy gadacie że rachunkowość do kitu? ja jestem po ae własnie rachunkowośc pracuje jako główna księgowa, jeszcze troche będe dyrektorem finansowym, to bardzo przyszłosciowy kierunek, a ci wasi znajomi bez pracy to jakies sieroty życiowe, albo po prostu źle wybrali i nie nadaja się do tego zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawweeeeee
Oczywiscie chyba nie musialam dodawac ze dawalam dupy na prawoilewo moim przelozonym,zeby dostac awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietetyk ;) - dlatego przy wyborze studiów nikomu nie radze kierować się modą... Dziewczyna o tym marzy , może jej akurat się powiedzie (; Ja radziłabym iść na inż. przynajmniej na politechnice męża sobie znajdziesz ;) ;) Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawweeeeee
podszywaczu daruj sobie, to że jestes do dupy i do niczego sie nie nadajesz to nie oznacza ze wszyscy tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawweeeeee - no nie mów że wszyscy po tym kierunku zaraz zostaną dyrektorami :classic_cool: Najlepsi w swoim fachu się wybijają. To oczywiste... Dlatego tak ważne jest znaleźć coś co się lubi i w czym jest się dobrym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawweeeeee
bo na tych studiach jest tak, jeśli ktoś przychodzi tylko po to żeby skończyć, zwala na egzaminach i nie daje nic z siebie, to też nic nie będzie miał, po prostu trzeba się zaangażować i tyle, ale tak jest chyba po każdych studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejni to wy jestescie
zapotrzebowaie na osoby przy finansach i rachunkowosci zawsze beda ... ludzie zawsze beda chcieli pomnazac swoje pieniadze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) przecież o to dokładnie mi chodziło w moim 1 poście. "Beznadziejny kierunek" był oczywiście indywidualnym odczuciem :P. Tak samo jak określiłabym pedagogikę, czy inne humanistyczne ;) :P. Ale dobrą kasę można zarabiać nawet po pedagogice - trzeba mieć tylko "pomysł" na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dietetyk z wyksztalcenia
a ta twoja robota to iby przyszlosciowa jest ??? Nie znam osoby ktora chodzi do dietetykow :D:D bo wszyscy palanci tylko mowia ruch i ogranicz tluszcze ... taka diete to kazdy wie ze trzeba stosowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalinkaaaaaaaaaaa
czy ty wogole czlowieku wiesz na czym polega praca dietetyka????? Buhaha za duzo glupich programow ogladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dietetyk z wyksztalcenia
wiem na czym polega ... musza ulozyc diete dla czlowieka ... a z reguly daja kazdemu jedna i ta sama diete ;/ wystarczy przejrzec forum o dietach co dziewczyny wypisuja o tych idiotach ... przychodza pelne nadzieji a dostaja normalna diete, ktora mozna znalezc w necie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalinkaaaaaaaaaaa
myslisz ze dietetyk moze tylko byc takim zywnosciowym psychologiem? to malo wiesz. Tez bym nie wybrala tego kierunku, ale wkurza mnie jak ktos nie wie co moze robic dietetyk i pisze jakies bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dietetyk z wyksztalcenia
no to uswiadom mnie ... Dietetyka - nauka zajmująca się zasadami żywienia, biochemicznymi podstawami żywienia, psychologią żywienia i technologiami gastronomicznymi. Dietetycy opracowują diety żywieniowe i metody leczenia zaburzeń żywieniowych, nadwagi i niedożywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalinkaaaaaaaaaaa
jak juz sam sobie odpowiedziales to po co pytasz? chyba ze tego nie rozumiesz, to cie uswiadomie, ze dietetyk moze pracowac w roznych zakladach, gdzie dobiera sie skladniki, dopuszcza do rynku, ingeruje w to co ludzie beda jedli bez kontaktu z nimi, moze tez pracowac w szpitalu i w wielu innych instytucjach, gdzie nie pieprzy ludziom co maja jesc i jaka dieta jest dla nich odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawweeeeee
no tak dietetycy robią to wszystko, ale mogą pracować w różnych instytucjach, labolatoriach, firmach produkujacych żywność ich praca może byc zapewne bardzo ciekawa i rozwojowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawweeeeee
Sialalinkaaaaaaaaaaa pisałyśmy w tym samym czasie hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak slysze ze z
tytulem inzyniera znajdzie sie robote to mi sie noz w kieszeni otwiera ;/ co to za kierunek inzynieria ochrony srodowiska ;/ teraz to sie poszukuje iznynierow ale budowlnaych, budowy maszyn ... a nie jakis tam inzynierow oś ... na twoi miejscu wybralabym fir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalinkaaaaaaaaaaa
:) niektorzy sa bardzo ograniczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no juz widze jak pracuja
w szpitalach ... moja babcia lezy w szpitalu a jebniety dietetyk serwuje wszystkim fasolke ;/ myslalam ze padne ... pacjencie lezacy narazeni na odlezyny a ona im gazotworcze dania serwuje ;/ no jasny co 2 drugi dietetyk pracuje w zakladach zwiaznych z zywieniem .... od tego to raczej sa technolodzy zywienia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po inzynierii srodowiska tez mozan duzo rzeczy robnic-projektowac kanalizacje, ogrzewanie, wodociagi,kilimatyzacje itd i tak uwazan ze lepiej byc inzynierem niz ksiegowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawweeeeee
wyłączam się z tej dyskusji, bo jest bez sensu, jak ktoś ma iść na studia tylko dlatego, że znajdzie po jakimś tam kierunku pracę , nie mając do tego talentu i samozaparcia do osiągania celów, to lepiej niech idzie do zawodówki na fryzjerkę lub sprzedawcę, bo nawet jak będzie kiepski to jacyś klienci zawsze się nawiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ellinka
Niestety mylisz sie ;/ Projektowaniem kanalizacji itp. zajmuja sie INZYNIEROWIE SRODOWISKA ... a nie INZYNIEROWIE OCHRONY SRODOWISKA ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×