Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

taaa takie tam małe party :D już to widzę że było takie małe :) ;););) herbata a i owszem dostaniesz ale bez rumu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wieszzzzzz Misiek???!!! ;) nie doceniasz nas, kobiet starających się byś wrócił do siebie po upojnym weekendzie??? Jak możesz! 😠 ;););) foch! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... kto o Bracie mowi i co? Wywiad trzeba uruchomić i sprawdzić, czy nie ma jakiegoś forum pt. Co sadzicie o Bracie....:) Wypiłes herbatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no na komplementy się zebrało :D nam też fajnie tu :) prawda krople? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plansza... rozumie się:) w końcu siedzimy tutaj z nim, opiekujemy się... normalnie mały harem:P A teraz po raz drugi i na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej finladię to JA lubię :) i też spożywałam w sobotę :):):) ale jak się kocha całą Skandynawię to i finlandią się nie pogardzi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za ta opieke nad moja osoba napewno sie odwdziecze:):).....ja tez ide na jakis czas............popracowac trzeba w koncu 🖐️krople 🖐️plansza...........i do zgadania sie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo Misiek do pracy się wziąłeś ? ;);) wreszcie :D:D:D :P a ja sobie herbatki zaparzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Zapracowani? Misiek chyba jakimś prezesem jest... Misiek, jak to z Tobą jest? Panie Dyrektorze, czy Prezesie Miszek, mamy mówić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople 🖐️ nie wszyscy zapracowani :classic_cool: ja tam się urlopuję ;):D ja obstawiam tego PREZESA ;) Prezesie Misiek ;) :P hahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no co wy;):).....szycha nie jestem;);):P:P:P heheheh zwykła praca z kompem w pewnej firmie:):) dostep do komunikatorów i takie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie nic nie dochodzi na gg, pewnie administrator mi zablokował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz - masz: prezes niedźwiedź ;) brzmi nawet nawet :) dzięki za to ❤️ u Nosfera na topiku :) wiem, wiem za co :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople🖐️ plansza🖐️ KONIEC NA DZISIAJ Z KAFFE:):):) jutro uderzam tu ze zdwojana siła:):):) jak mi sie w głowie przestanie krecic.....no chyba ze z wieczora:):) sie wkleje tu:) pozdrawiam i dzieki za pomoc dzisiaj🌼❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat nie strasz tą zdwojoną siłą :P:P:P bo strach się bać ;););) więc miłego popołudnia prezesie :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo... to teraz Prezesie Niedźwiedź... brzmi dumnie:P Ciekawe jak to uderzenie jutro... nie wiem, czy sie bać, czy cieszyć:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×