Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zamyslonaGwiazdoreczka

Kiedy najlepiej miec dziecko ?

Polecane posty

witam kiedy najlepiej miec dziecko, w momencie gdy kobieta jest mlodsza o 5 lat... zastanawia mnie to gdyz mam prawie 19 lat a moj chlopak 23.. planujemy wlasne mieszkanie, potem pewnie slub.. z racji tego ze on jest starszy czy ja powinnam urodzic wczesniej zeby on nie byl za starym tatusiem hehe? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takim mysleniem dalejo nie zajedziesz.Tak,tak szybciutkoo dziecie się ostarajcie bo jak bedziecie mieli po 30 lat,to dziadki z Was bedą i bedzie wstyfd do przedszkola po niego chodzic,bo same młode mateczki wokoło hehee Mysle,ze najpierw zadbajcie o aby temu dziecku nic nie zabraklo,a potem sie bierzcie za robienie.Zrobic to nie sztuka,gorzej utrzymac i wychowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak powiem
Carinio - i tu sie mylisz kochana, w dzisiejszych czasach to robienie staje sie coraz wieksza sztuka, ba ! niektorzy za pomoc w tym placa grube pieniadze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze nigdy nie ma dobrego momentu bo zawsze cos sie znajdzie co bedzie przeszkoda,typu praca,brak mieszkania,zla sytuacja finansowa itp itd,porostu trzeba podjac decyzje i zaczc sie starac tak jak bylo u mnie,ja z mezem mieszkam na stancji,ale chcialam od razu dziecko,bo potem lata leca czlowiek jakos se zycie ulozy a dziecko juz jest,rosnie,motywuje nas,ja ma 22 lata i w grudniu rodze i uwazam ze to byla bardzo sluszna decyzja,nigdy sie glebiej w nia nie zagladam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×