Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gbhnjkl

trudno jest mi dojsc...

Polecane posty

Gość gbhnjkl

Ostatnio bardzo trudno jest mi uzyskac ograzm. Moj facet sie bardzo meczy poniewaz musi robic mi minete 40 min i czasami nie ma koncowego efektu... chociaz jest to bardzo przyjemne... co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział że za każdym razem musisz mieć orgazm ? Skoro odczuwasz przyjemność to wszystko w porządku. Seks bez orgazmu nie musi być zły. P.S. Czuję czasem ból w klatce piersiowej. Na prawo od serca. Wiecie może z czego to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhnjkl
no mnie wlasnie to nie przeszkadza ze nie mam orazamu ale moj facet jest bardzo złamamny lezy z glowa w poduszce i sie nie odzywa a pozniej mnie przeprasza ze nie dał rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowca Dziewuch
ale chu jowo byc dziewuchą, nie miec orgazmy po 40 minutach. My mamy zawsze hahah. A wy macie kare za kuszenie nas i zeżarcie jabłka cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gbhnjkl, powiedz swojemu facetowi że to iż nie zawsze osiągasz orgazm wcale nie świadczy o tym że on jest złym kochankiem. Tylko nie roztkliwiaj się nad nim za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhnjkl
Dzieki Florek :) Zrobie tak mam nadzieje ze nie bedzie wymyślał jakis swoich mongolskich teorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rozkmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×