Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania12345

żony robicie loda mężowi???

Polecane posty

Gość I tak
To nie lepiej kupić lody w sklepiku,jest ich teraz taka róznorodność,aaa to zycie opiera sie na robieniu lodów??:)a to dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola**
mężowi nie robie ale kochankowi owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
A co kochanek daleko ma do sklepu spozywczego????hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Smith
Kiedy tylko chce i jak chce z polykiem, na cuciszki, na buzie. Moja zona wie ze mezowi sie nie odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latek.,.,.
moja dziefczyna lubi zrobić "loda" jak wyjdę z jej odbytnicy. Mówi, że czuje wtedy smak czekolady i, że to jom bardzo podnieca, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
A to i lody jak i czekolady sa w sklepie spozywczym polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie odkładam bo nie mam
rzadko kiedy, a czemu ponieważ mój mąż jakoś przestał dbać o higienę i to nie jest przyjemne, jak jeszcze byliśmy parą to wiecznie jak dzwoniłam do niego to się kąpał, jak jest w pracy (pracuje za granicą) to się kąpie, jak przyjeżdża na urlop to już jakoś mniej korzysta z łazienki, nie wiem może twierdzi że jak nie pracuje to się nie brudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
nie nie odkładam bo nie mam,napewno ma kochanke za granica,i dla niej sie myje,w domu nie bo zona na nic mu sie zdaje,ma astme wiec sama widzisz,jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie odkładam bo nie mam
ty tam powyżej na nawet jeśli ma kochankę to mnie to nie obchodzi póki nie mam dowodów w stylu zdjęcia itd, on też na zbyt wiele się nie zdaje bp w te klocki to najlepszy to on nie jest, no ale tak akurat udało mu się kobieta która nie bzyka się z każdym po katach i jest wierna (oczywiście ja chyba na tym tracę) acha jak pracował w polsce to kąpał się codziennie, więc chyba uważa, że jak ma wolne to się jest czystym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Nie ze jak ma sie wolne to jest sie czystym,tylko ma kochanke i dla niej sie myje,jak sie jest przy zonie to nie trzeba o sibie dbac ot i cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy . . .
męszczyźni celowo nie pozwalają swoim kobietom się podmywać przez miesiąc, gdyż ten zapach/smród niemytej cipki jest dla nich naturalnym afrodyzjakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
To tak było z Napoleonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurwa1
ciągnę mężowi i jestem zadowolona , jak mi mów że mam zrobić loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emsis
Robi cudownie mi żona loda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię loda mężowi do końca, natomiast kiedy spotykamy się ze znajomymi i czasami kończy się imprezka sexem, to innego nie kończę w ustach, a i mężowie często sobie sami robią. Zawsze jedna z kobiet zostaje spermy królową czyli każdy się na nią zlewa? Po wszystkim każdy facet ma lizane jajeczka przez inną żonę i ten któremu pierwszemu dragal stanie ma orgie z samymi kobietami a żona dostaje orgazm. Kiedyś żona jedna na koniec była bzykana we wszystkie dziury, ale na drugi dzień nie dala rady chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie zwale teraz maje cipki chcecie bym sie zlal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie zwale teraz maje cipki chcecie bym sie zlal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźny pederasta
Daj nr tel. to sobie razem zwalimy 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i nie bardzo rozumiem gloryfikację tego tzw loda :) jak sądzę jest to ważne dla gówniarzy 18-sto letnich :) Dla dojrzałego faceta o czasu do czasu ok. ale bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×