Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korpusik drobiowy

na czym gotujecie zupy

Polecane posty

Gość zupa_w upał
Ja gotuje na kostce rosolowej ,zwykle jak gotuje w Philipiaku to i tak powstaje super warzywny wywar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karkówka - kurczę jaka Ty zamrażrke masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupka_zupka
Ja wrzucam najczesciej do philipiaka warzywka zalewam wywarem z rosołu. I pyszna ala smieciówka gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy jaka zupe
ogorkowa, kalafiorowa,jarzynowa, pomidorowa (z pomidorami z puszki)- na oliwie z oliwek rosol- pol kurczaka/ kawalek wolowiny grzybowa- wolowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy jaka zupe
nie uzywam zadnych kostek rosolowych, ani tzw maggi? mam na balkonie lubczyk, a w razie czego jak nie ma to uzywam suchego. nie uzywam zadnych sztucznych przypraw typu kostki rosolowe, buliony, zupy w proszkach, panierki do kurczakow z knorra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidze zup na rosole
Gotuje na wodzie. jarzynowe kalafiorowa grzybowa ogorkowa kapusniak..tylko pomidorowa moze byc dla mnie na wywarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iidfusjdjii
na roznym miesie jaki mam w zamrazalce albo na kosci, tylko zupe jarzynowa gotuje na saej wojdzie i jarzynach + kostka rosolowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gotuje zupy!!!!!!!!!! bo nie umie!!!!!!!!!!!! robię wspaniała jajecznice i paróweczki :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja gotuję na tym co akurat
mam. ale prawie nigdy na kosciach, czasem na zeberkach wieprzowych(potem są do obskubania) zazwyczaj do zupy wrzucam pierś z kurczaka albo udka i mam potem gotowanę mięso i pyszną zupę. czasem wrzucam schab i też gotuję. i mam mięsko na obiad. samych kości nie kupuję, żeberka na zupę to efekt uboczny zakupu całego świniaka przez rodziców ;) czasem jak bardzo szybko chcę zupę to gotuję na wodzie i po prostu doprawiam śmietaną i ziołami, solą i pieprzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamjka
Ja zup gotowanych na piersiach nie lubię, już wolę bulion krakusa dodać to przynajmniej smaczniejsza wychodzi no i o wiele szybciej się taką zupkę na gotowym bulionie gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często gotuję zupy nawet bez mięsa. Nie lubię kostek. Wolę buliony. Krakus ma dobre, lubię ich smak. Pomidorowa czy ogórkowa, super wychodzi w sumie każda, smakują wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od zupy. Kapuśniak gotuję na wędzonych kościach, żeberkach. Inne zupy to na tym, co akurat mam. Najczęściej jest to tzw. "porcja rosołowa" (czyli korpus), czasem żeberka, udko, skrzydełka, naprawdę jest spora dowolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zupę gotuję na kuchence indukcujnej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre :) Ja dziś gotowałam grzybową na koncentracie grzybowej krakusa, ale mi pyszna wyszła. Będę miała na dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×