Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siala lala

czemu wysocy faceci wolą niskie dziewczyny????

Polecane posty

Gość ale tępota
niska dziewczyna zupełnie nie ma prezencji, jest niewidzialna na ulicy i nie ma na czym oka zawiesić, ale przecież to kwestia gustu:) wysocy faceci mają kompleksy związane ze swoim wzrostem dlatego wybierają kurki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo jojojojjjjj
Nie no sory ,ale laska powyzej 170 cm to pajeczyca jesli chuda lub slonica jesli gruba. Najfajniejsze to takie ok 165 heeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też masz wymagania
a nie możesz znaleźć sobie faceta 17x ? pewnie nie bo chcesz wysokiego na widok którego twoje "psiapsiółki" zleją się w slipy z podjarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truest orginal blob the killer
wysocy faceci mają kompleksy związane ze swoim wzrostem- słyszałem o kompleksie napoleona, ale kompleks goliata(?). coś kiepsko u ciebie z logiką, czemu niby wysocy mieliby mieć kompleksy, skoro wysoki wzrost jest porządany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxcski
Ja tam wolę niską. I jeszcze żeby płaską głowę miała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wole facet0w
takich maks 175-180. Z reguly sa przystojniejsi od takich tyczkowatych, maja przystojniejsze twarze. Przynajmniej ja to zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadjasd
Kazdy ma swoj gust. Jeden lubi wysokie a inny nislie. Nie wszyscy wysocy lubia niskie, i nie wszystkie niskie lubia wysokich. Ja mam 160 a moj maz 187. Jestem niska i drobna, a moj maz kocha mnie taka jaka jestem. Nic na to nie poradze, ze nie jestem wysoka. Mam juz dosc tego ciaglego wysmiewania sie z niskich dziewczyn. Myslisz, ze jesli jestes wysoka to tylko ty mozesz miec wysokiego. Co za durnoty. Jak tak Ci sie to nie podoba, to tez sobie znajdz wyskiego faceta i nie zazdrosc innym. A moj maz na pewno nie wymienilby mnie na zadna wysoka, bo mnie kocha i nie o wzrost tu chodzi tylko o moj charakter i zasady, ktorymi sie w zyciu kieruje. Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz jak to jest
z facetami maja skłonnosc do dominacji jak facet ma kompleksy a jest wysoki to ma laske niska bo wtedy ma poczucie dominacji, władzy .... czuje sie nie tylko wyzszy , ale silniejszy, wiekszy .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stigma
Sama mam 174,5 cm wzrostu, jestem szczupła, mam długie nogi... widzę jak taki jegomość idący z niską lustruje mnie wzrokiem, ale dalej kurczowo trzyma tą niską Śmieszne zjawisko. Myślę, że autorka topiku powyższymi zdaniami załatwiła sobie opinię pustaka. Faktycznie, brzmi to słabo. Co, facet ma rzucić kurdupla i pobiec za twoimi długimi nogami? P.S. "tę" niską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeeee
oj pierniczycie :D. Owszem ludzie mają pewne typy urody które im się podobają bardziej :). Kumple kiedyś zdefiniowali mój jako "wysoki, wychudzony kujon" i kurcze coś w tym jest, ale jakoś nie każdy facet, który mi się podobał łapał się pod to określenie, choć większość, z tych, których ja uznałam za atrakcyjnych i owszem. Tak jak kumpel od zawsze lubił blondynki i uważał, że kobieta ma mieć na czym siedzieć i mieć czym oddychać (o wzroście nic nie było) a fałdki są sexi (fałdki nie mylić z ze zwałami tłuszczu) i co ożenił się z bardzo szczupłą brunetką o dosyć ciemnej karnacji, która ani za bardzo na czym siedzieć nie miała o oddychaniu nie wspominając. A dla niego najpiękniejsza na świecie :). Gusta gustami, ale jednak jest się z kimś z trochę innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nic sobie do zarzucenia jestem wysoki sylwetke mam juz normalną nie jestem ani za chudy ani za gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sobie wiele do zarzucenia i co z tego? żyję, oddycham, niestety wielu ludzi musi ze mną wytrzymywać :D i ajkoś od karlic nie wyzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat wzrost nigdy nie był moim kompleksem, więc moje samopoczucie było w tej dziedzinie ok :D nawet nie wiesz ilu wysokich facetów chce się zaopiekować filigranowymi kobietkami :classic_cool: tylko głowę mam do wymiany i będzie miodzio :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi sie zawsze podobały wyzsze lasie długie zgrabne nogi w szpilkach są seksowne ale to tylko moje zdanie najlepsze są w przedziale 168-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
178 cm wzrostu + szpilki powiedzmy 5 cm to więcej niż mierzy niejeden facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszko
Byc moze dlatego ze przy nizszej kobiecie facet czuje sie bardziej meski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie to jest taka
zasada ze wszyscy na necie na wszystkich forach pierdola ze facet wysoki jest lepszy i miodzio ale na ulicy (mieszkam w Gdansku) jakos tego nie widac i najlepsze szpulki woza sie z kolesiami maks 180 cm wzrostu. Kolezanki z pracy wzdychaja za "przystojniakiem" ktory jest z 10 cm nizszy ode mnie czyli ma gdzies 175. Rozprawiaja o nim na kazdej przerwie na kawe czy jak gdzies wyjdziemy na lunch. No sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan Koksa
no bo nikt z miarką nie chodzi. dziewczyna może na necie napisać - facet zaczyna się od 185 , ale w realu weźmie niższego. popatrz na strony anglojęzyczne. tam babki mówią, że nie chciałyby faceta poniżej sześciu stóp. sześć stóp to po naszemu ok 183. dlaczego w Polsce kobitki nie mówią , że chcą faceta 183 tylko zaokrąglają do 185, czasem 180? bo w realu te cyferki chuja znaczą, sam też byś się nie połapał co do centymetra ile babka ma wzrostu, a tak można sobie coś tam uogólnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orawdziwy facet ma powyzej 170
cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalem kiedys o tym artykul w krajach rozwinietych faceci sa coraz wyzsi a kobiety coraz nizsze nizsze kobiety sa naogol zdrowsze i plodji9ejsze przez co maja wiecej dzieci a ich dzieci znow sa niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×