Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siala lala

czemu wysocy faceci wolą niskie dziewczyny????

Polecane posty

Gość siala lala

często widzę takie przypadki - facet ma ok. 190 cm, a jego luba ok. 160... o co chodzi? A ci niscy faceci startują do tych wysokich... ej no! Ogólnie to pytanie jest takie - czemu wysocy faceci z reguly wolą takie niski...? Sama mam 174,5 cm wzrostu, jestem szczupła, mam długie nogi... widzę jak taki jegomość idący z niską lustruje mnie wzrokiem, ale dalej kurczowo trzyma tą niską:P Śmieszne zjawisko. A tak w ogóle to faceci jacyś tacy niscy sami się zrobili, zauważyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siala lala
no to skoro nie lubią niskich, to czemu są z niskimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy albo nikt
100% lubi niskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
No u nas jest taka różnica wzrostu i chwalimy ją sobie. I w seksie jest wygodnie, i on może mnie na rękach nosić i czuć że taka drobna i delikatna jestem przy nim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna z gdanska
też to zauważylam... rzeczywiscie chyba wola niskie...;/ A że faceci niscy, to też zauważyalm!:( sama mam 173cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokyyy
faceci lubią niskie bo przy nich czują się prawdziwymi facetami, a przy king kongu 180 nie bardzo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Siala a ty to wyłącznie wzrostem się kierujesz, gdy wybierasz sobie faceta? Przy takim podejściu musisz uważać bo zaprosisz na randkę słup wysokiego napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .rblg
może maja skłonności pedofilskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siala lala
Żonka - hmm...o co Ci chodzi?:) Wiesz, jakoś rozumu mam sporo. Być może w przeciwnieństwie do Ciebie?:) Żonko droga - zazdrościsz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siala lala
wiesz, jakoś kieruję się wzrostem. Między innymi zaznaczam. Z tym słupem to troche przesadziłaś. Skoro sama jestem wysoka, to facet chyba powinien być wyższy, logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie jest okropna
woli niższą bo jest kobieca a ciebie lustruje nie dlatego że masz długie nogi tylko wyglądasz jak ufooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden...
chociaz sam jestem wysoki (194cm) a mam niska dziewczyne (niewiele ponad 160cm) to nie sadze zeby to bylo jakas reguła:o wczesniej mialem wysoka dziewczyne i tez bylo fajnie;) mysle ze ludzie raczej nie szukaja partnera pod wzgledem wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Hmmm... Dla mnie to powinien być inteligentny, z poczuciem humoru i takie tam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zone boi
bo wysokie są aseksualne i śmiesznie wyglądają na obcasach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siala twój topik jest przykładem twojego \"rozumu\" :P Samo zastanawianie sie nad takimi głupotami ukazuje twoją \"mondrość\" :D :D Śmieszne z ciebie zjawisko :P :P Zazdraszczam jak cholera :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Hihihi... ludzie w większości nie szukają pod względem wzrostu, to się zgadza. Ale siala lala ma inaczej. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz moze i dlugie nogi ale pusto w czaszce!!! facecie sa z kobietami madrymi ktore kochaja dlatego sie ich trzymaja.. a nie ide do chudych pustych panieniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie uogólniała owszem część wysokich facetów lubi niskie dziewczyny sama jestem niska i spotykam się z zainteresowaniem ze strony wysokich facetów ale przecież nie wszystkich sporo ich część preferuje jednak wyższe wydaje mi się że sądzisz że jest to częste zjawisko bo rzuca Ci sie to w oczy a par u których nie ma takich różnicy wzrostu po prostu nie zauważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siala lala
cholera jasna, o co Wam chodzi?? pytanie normalne, skoro inni piszą takie głupoty w stylu 'wysokie są aseksualne', to ja mogłam dodać coś takiego. Napisałam, że kieruję się między innymi tym. Raczej nie chciałabym mieć faceta o wzroście 160 cm. Jako kolega - okey. Chociaż wiadomo, że jak się człowiek zakocha to nie patrzy na takie rzeczy. 'Mondrość'? Buhaha. O co Ci chodzi? Ja po prostu opisuję zaobserwowane zjawisko! Teraz wychodzę na tą głupią panienkę, która z pewnością jest brzydka, głupia, pusta itp. :) Ale ja nie zamierzam Wam się tłumaczyć:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elder
Ja pokochałam tych chłopaków co żyli 1900 wieku wydają sie być bardziej hmm inteligentniejsi ( bez urazy) , przystojniejsi. No nie wiem odkąd zobaczyłam stare fotografie ( szczegulnie dziadka) tak uważam. C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona torebka
z reguly ci wysocy to pstaty :P albo w stylu lugi jak miesiac a chudy jak wyplata, nie w moim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona torebka
pasztety mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek1928383273
A mi nie podobają się żadne, bo wolę chłopców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega szpiega z dreszcza
ja - 196 cm moja laska - 159 cm jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura. Ja patrzę przede wszystkim na wysokie i szczupłe. Ja 1.89 m Ona 1.74 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truest orginal blob the killer
bo wysocy faceci mogą wybierać i przebierać , to wybierają to co im się podoba. a wysoka dziewczyna to jak niski facet - nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truest orginal blob the killer
cream - nie ma takich co wolą niskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×