Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktomipowie

czy buciki do chrztu?

Polecane posty

Gość przyjazna
Mimo,ze sie urodziłam na wsi i tu mieszkam prawie 30 lat to wcale sie z tym nie godzę. Ale mało nas takich:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler
no własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna
Ale kazanie było "piekne"(serio,nawet nie wiem o czym) bo pewnie te miastowe dały dużo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smako-łyk
przyjazna :D:D:D ....to i tak cud że się zgodził na chrzest "miastowych" pewnie liczył na ta kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna
A ta "roczkowa",obowiazkowa była tylko dla mojego syna bo nie było innych dzieci w tym czasie i odprawiał wikary.I cholera,też ksiądz a jednak inny,kase tez dawałam po mszy a pieknie mówił,zwracając sie do mojego synka,zdrabniał jego imie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna
no własnie, i tu widzę jakąś sprzecznośc. naszym,robi problemy a jak miastowi chcą to sie zgadza na wszystko. Wiadomo,kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smako-łyk
ja roczną dopiero w kwietniu 2009 więc jeszcze nic nie moge powiedzieć...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smako-łyk
temat o butach...trochę nam się zeszło z tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.i.u.p.a.
wywiescie ksiedza na taczkach:)) u mojej kumpeli na wsi ( na kilka wsi jeden kosciol) tez byl taki ksiadz, kase ciagnal od ludzi a nic nie robil ,kosciol sie prawie walil a on nic tylko auta zmienial i swoj dom remontowal, pisali na niego pisma skargi a potem nieprzyszli na msze i bylo wielkie WOW, i teraz ksiedza( proboszcza) po 25 latach zmieniaja. wkoncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna
nasz tez jest "do wywiezienia",wybudował se wille,dosłownie i twierdzi że to nie jego,tylko dla innych księzy,w przyszłości.Ale po jaką cholere taki pałac jednemu ksiedzu i ewentualnie gosposi? No własnie,i co maja do tego buciki dla dziecka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna
A jeden mój znajomy,który przejezdza do pracy przez moją wieś,pytał co za bogacz sie wybudował koło koscioła:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna
Opisałabym wam jeszcze jedną historię co zrobił z pewnymi starszymi ludzmi ale zostałabym na pewno "rozszyfrowana" i zlinczowana przez pozostałych mieszkanców,wierne psy proboszcza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna
diupa- czy to tez było na Śląsku? Bo w sasiedniej wsi ale z kosicołem była taka jazda,że gazety o tym pisały.Ale lokalne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna
Nie odpisujecie,ide spac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smako-łyk
jestem ...musiałam dziecko nakarmic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna
:-P żartowałam,też jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smako-łyk
no to co my tam dalej o tych bucikach ?...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktomipowie
myślałam, że nikt nie napisze a tu temat się rozwiną dziś poszukam bucików koło nas a jak nie będzie to pewnie do Smyka pojadę za chrzest pewnie dam z 200zł, moja siostra w sąsiedniej parafii tyle dała chrzci się dzieci w różnym wieku i w mieście o tyle dobrze jest, że można samemu dokonać wyboru kiedy się chrzci i nikomu nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia098
Mam synka i interesują mnie chłopięce budziki do chrztu. Przejrzałam już kilka stron internetowych i tylko jedna wydaje mi się sensowna, z której mogłaby skorzystać. nadrexchrzest.pl/category/ubranka-na-chrzest-dla-chlopca-ubranka-dziane Jeszcze się zastanawiam, ae jestem bardziej na tak niż nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekkkk00
Bucikiw do chrztu zakupilam w rozmiarze 18,mieciutikie, nie usztywniane. Ciezko znalezc takie w sklepach i jeszcze zeby wygladaly.. ja kupilam z mayorala na http://www.guliwerkids.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ososbiście jestem za tradycyjnym rozwiązaniem. Moją pociechę oddawałam z mężem do chrztu całkowicie nago. Tak jak się to robiło w dawnych, lepszych czasach. Pozdrawaim wszystkie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×