Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stracilem szacunekkkk

przez kafeterie stracilem szacunek do kobiet.

Polecane posty

Gość jacek1982
a co do kursu to nie zaplacilem ani grosza bo pelno tego w internecie mozna sciagnac za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek pewnie zapłacił
no błagam, moze jeszcze podchodzisz do lasek i na podryw mowisz WYOBRAZ sobie ciepłe morze.... pitupitu... moja meska klate... i jestes swiecie przekonany, ze jak jej z naciskiem powiesz wyobraź sobie, to ja tak zmanipulujesz ze da ci dupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
podoba mi sie to ze kobiety sa jak owieczki daja sie ladnie prowadzic. W stanie zakohania łykaja kazda scieme jak pelikany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
ojej ale sie zdenerwowalas nic nie poradzisz ze jestescie slabą plcia i w dodatku podatna na manipulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandronetta
A Wy to niby co?? laska wam sypnie komplement a wy już pełne spodnie... Uważasz sie za macho, a sam nie raz zostałeś zamotany przez kobietę. Tak a propo to nieźle Twoja kobieta musiała Cię zmanipulować, skoro tu wylewasz swoje żale w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka..świr..xD
suk*****y i tyle...wiecie co wam powiem kobietki..... najlepiej zostać lezbijka....wyjechać do Irlandii i zaadoptować dziecko...i życie jak w madrycie bez tych głupich c****w....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek pewnie zapłacił
coś słabo czytasz ludzkie emocje, do zdenerwowania tu daleko btw - mam takiego znajomego, tez wielkiego speca od nlp, ale cos mu nie wychodzi... po pol roku wyrwał sobie 80kg paszczura i probuje nas zmanipulować ze to swietna laska :) ale w sumie duzo wiecej by pomoglo gdyby przestał walić cebulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
osoba ktora ma opanowane nlp wie kiedy ktos probuje nia manipulowac bo sama juz to ma wyuczone :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandronetta
aleś Ty mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
hahaha wasza agresja mnie smieszy bo tylko wam agresja zostala jestescie bezsilne w konfrontacji z facetem zarowno psychicznie jak i fizycznie i wy o tym wiecie ze nie macie szans najmniejszych ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o gasz...jacek jaki ty manipulator jestes..aż mam kisiel w majtasach...buhehehehehe kazdego okrecam sobie jak chce...mozesz mi naskoczyc jacusiu placusiu..no nie moge usmiałam sie jak fretka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacuś a czemuś sięgnął do
nlp? nic ci w zyciu nie wychodzilo? chciales w koncu cos bzyknac bo to juz wstyd w wieku 27 lat byc prawiczkiem? koledzy z pracy sie smiali z ciebie i chciales im dokopac? zemscic sie na wszystkich laskach ktore wysmiewaly sie z ciebie i odrzucały twoje zaloty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandronetta
On tylko w gębie taki mądry... A jak przychodzi do domu to kapcie, palulu i spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
ja nie jestem za tym zeby kobiete bic bo bicie nic nie da jedynie siniak ktory i tak sie po jakims czasie zagoi a zniszczona psychika juz sie tak nie goi szybciutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacuś kochanie gdzie ty się podziewałeś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem jacuś udało ci sie
zryłeś mi psychike straszliwie, jak sie czyta te bzdury z kafe to normalnym wyjść nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak juz widac masz zraniona psyche..pewnie jakias silna niezalezna kobieta dała ci kosza wiec szybko poleciałes po techniki nlp i teraz smiesz twierdzic ze mozesz nami manipulowac?phi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyną jacka jest jego ręka :) :P to chyba jest jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
sasiad ktorzy gnebil swoja zone przez 10 lat byl w tym mistrzem temu gosciowi udalo sie laske tak zniszczyc psychicznie ze ona jest wrakiem ale nadal twierdzi ze go kocha koles jest master i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
jak pieknie ta wasza agresja w stosuniku do mnie to wlascwie moja karma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
tak tak owieczki wasza agresja potwierdza to wszystko o czym mowilem ta agresja slowna to wasza nedzna bbron:D buehehehehe nieswiadome niczego owieczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, kazdy ma z jaculinki polewke a on sie podnieca, że komus na złość zrobi wypisując swoje teorie na temat kobiet, buaaaaaahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa no to mamy parke ...powiem ci ze ja tez nie mam szczunku do takim małych kutasów jak jareki jacek.. i nie pierdolcie o otewchnice małe fiutki... spierdalac do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta to szmata i blachara???? :D a kim jest twoja mama????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wielki manipulatorze
zanim sie zesrasz nad swoim dziełem, zwaz na to ze na kafe wystarczy napisać "kobiety som gupie i gorsze od menszczyzn i powinny byc dziewiacami" zeby wywołać dyskusje na minimum 15 stron... wiec osiagniecie raczej marne... a agresji nikt tu nie czuje, naprawde. miłe z nas i sympatyczne kobiety, to ty widać cierpisz na jakas manie przesladowcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×