Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stracilem szacunekkkk

przez kafeterie stracilem szacunek do kobiet.

Polecane posty

Gość gość
SZOKE!Jaruś + Samanta=Wielka Nieskonczona Milosc :classic_cool:PS: SIły go opuściły😭. Ciekawe ile dni taki bezsilny potem Jaruś chodzi i czy to przekłada sie na potencję:( I czy jego dziewczyna Jacuś w związku z tym bardzo cierpi i pod co wtedy wali.Na te i inne pytanie odpowiedzi udzieli Jaruś we własnej osobie, jak już tylko odpocznie po kolejnej, przegranej utarczcze słownej z agresywnymi paszteciarami :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może nie do końca zgadzam się
z Jarkiem i z Jackiem, ale co do utraty szacunku do kobiet przez Kafeterię... No sorry! Jak facet napisze, że odkrył po latach, że jego dziewczyna była prostytutką i nic mu nie powiedziała, to go tłumaczycie: "ale ona nie wiedziała, że cię pozna", "zakochała się i bała się, że cię straci" itp. bzdury. Kiedy dziewczyna opisze, że facet rozmawiał z przyjaciółką na GG to zaraz są wyrazy współczucia, porady żeby go rzuciła i wyzwiska, że to śmieć, co ją zdradza. Jak dziewczyna musi utrzymywać faceta, nawet przez krótki czas - wiadomo, co się wtedy o nim tu pisze. Jeśli dziewczyna rzuca faceta, bo zarabiał za mało (choć i tak dwukrotnie więcej od niej) to wszystkie jej bardzo współczujecie i doradzacie, by znalazła sobie "porządnego faceta", a nie "nieudacznika". Gdy facet zdradza, jest (tu i tak cenzura nie przepuści tego, co o nim piszecie). Gdy zrobi to dziewczyna - wiadomo, winny jest facet, bo jej na pewno brakowało miłości i w ogóle on jej odmówił wyjścia do kina wieczorem i zamiast tego wolał pracować... To już ją w Waszych oczach usprawiedliwi; nieważne, że może on poszedł pracować po to, by jej niczego nie zabrakło. Przykłady można mnożyć, a dziewczyny z Uczuciowego właśnie zasługują wg mnie na najmniejszy szacunek ze wszystkich na tym forum, bo to one najczęściej piszą to, o czym wspomniałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EveLiaaa
No dobra Jacuś i Jaruś- jesteśmy płcią słabszą. I co z tego? Amerykę odkryliście?a poza tym gdyby nie my-nie byłoby was! A ja normalnie uśmiałam się przy Was. Dzięki,że mogłam sobie poczytać i bardziej doceniam innych chłopaków,którzy tacy nie są.Nawet posłałam link kumpeli.:P Dobrze,że są jeszcze inni faceci poza Wami...:PP;PP P.S: jak traktowałeś swoją matkę.Ile razy ją nią manipulowałeś,żeby ci traktorek kupiła:PPa,bo jeszcze wtedy nie mialeś kursu..Dobra ja ci kupię!! Zeby ci zal ne było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkopywacze stare temate
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upnąć cię w mordę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×