Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

A tak w ogóle to ratujcie bo tak strasznie chce mi się spać :( Już nie mogę wytrzymać a tu dopiero dochodzi 10:30 koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja- chcę wybrac z trzeciego- pomyliło mi się, to nie ten obowiązkowy, tylko dodatkowo płace sobie sama skladke co miesiąc. Przy podpisaniu umowy mówił gościu ze po dwoch latach bez problemu moge wyjąć kasę i zrezygnować z umowy, bez kosztów oraz strat. Moge rownież wyjąc kase i płacic dalej, albo wyjąc ale płatność zawiesic na jakis czas i potem znów płacic składki. A wychodzi na to, ze niedosyc ze pol roku sie czeka na ta kase to jeszcze jakis procent odciągaja, ze nie dostane tyle ile odlozyłam. To do cholery miało być z zyskiem a nie ze strata- masakra.... cChcę wyjąć ta kase i całkiem zrezygnować, bo wkurzają mnie takie przekręty i niedomówienia, to sa w koncu moje pieniądze, a skąd mam wiedziec czy za 30 lat nie bede w plecy duuuuzo więcej i czy wogole firma bedzie istniec i co wtedy z moimi pieniędzmi. Mie chce miec z tym juz nic wspolnego. jedynie ten fundusz obowiązkowy bede miec i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie spac dzisiaj chcialo- dosłownie rano nie mogłam wstac z łóżka.... ale wypilam kawe i mi przeszlo. teraz jakos daje rade:) ale w sumie az tak duzo pracy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już nie moge tu wysiedziec a gdzie tam do 15 :-( kurcze 8 godzin przed kompem w ciąży to naprawde męczące, plecy bolą :-( tyłek boli, nogi tez jakies skurcze mnie łapią do tego, w domu to co innego-super sie czuje a tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny zamiast leżeć sobie brzuszkiem do góry to my zapierdzielamy w pracy, a i tak nic z tego nie ma oprócz bólu pleców, nóg i tyłka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta racja ja w lutym pojdę troche poleniuchowac bo mąż będzie mial wolne poprosze gina o L4 i bedę leżec brzuchem do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek fajnie się masz, ja teraz muszę przepracować min 3 miesiące żeby potem ZUS mi płacił od nowej umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ale nie chce sie chodzic do pracy szybko sie meczy plecy bolą, spać sie chce, nie mowiac juz o wczesnym wstawaniu no i w ciazy poweinno sie tylko 3 godzn przed kompem spedzac a my tu bite 8 siedzimy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek tak bardzo bym juz chciała poczuć pierwsze ruchy :) W którym tygodniu mały dał o sobie znać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez nie chce sie siedziec w pracy, ale z drugiej strony jakbym miała siedziec w domu to bym umarła z nudów, bo ile mozna sprzatac i ogladac tv.... Mi sie dzisiaj wydaje ze cos mi sie rusza w brzuchu, ale pewnosci nie mam czy to dziecko czy flaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś około 17 tygodnia, takie dziwne uczucie, nie wiedizlama najpierw co to a potem juz coraz mocniejsze a teraz to neiraz jak kopnie to az sie zrywac a jak leze to widze jak sie brzuch rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonna a mi sie wydaje ze czuje juz ruchy.... Jutro zaczne 15 tydzień :) W pierwszej ciąży pierwsze ruchy poczułam w 17 tygodniu, wiec szybko, wiec myśle ze to mozliwe abym juz czuła :) Taki deilkatne przelanie się raz kiedyś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - super :) to napewno już dzieciaczek się odzywa ;) A coniektórzy to chyba powinni pozmieniać tygodnie ciąży w tabelce, bo się gubię - JANA to do Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie:) Ale bardzo rzadko jeszcze to czuję, pewnie sie rozkręci niedługo:) Chciałabym, żeby już było czuć ruchy przy przytknięciu dłodni do brzucha, żeby facet i mama mogli poczuć, bo juz się nie moga doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona mój mąż też już by chciał poczuć ruchy maluszka, zresztą nie bardziej niż ja ;) Co robicie dzisiaj na obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze troszke i koniec uciekam o 14:30 bo szefowie wyszli :D jade po wynik moczu i na wizyte potem napisze co i jak u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym obiadkiem to tez mam nieraz problemy co wymyslic i dziś robie prażone-wiecie co to? bo wiem ze w niektorych regionach nie wiedzą a na jutro bede szykowac fasolke po bretońsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemnaki pokrojone w plastry do tego kiełbasa i marchewka tez w plasterki, cebula, sol i pieprz i tak warstami sie uklada i dusi na małym ogniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam fasolke po bretońsku, na dzisiaj chyba jeszcze cos zostało i jeszcze bedzie zupa ogórkowa bo jakos za mną chodzila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dowiedziłam się, że czasem gdy jest podwyższona prolaktyna w organizmie kobiety to jest problem z zajściem. Słyszałyście coś na ten temat? Jak to się bada i jakie są objawy podwyższenia?????????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jako pierwsza dziś nie pisałam wczoraj bo zle sie czulam i nie wchodzilam na kompa zjadlam sobie miske sałatki z owoców i tak mnie rozepchalo ze nie moglam sie ruszac, ani lezec ani siedziec, ciezko mi sie oddychalo a wczesniej to probowałam złożyć wózek który kupilismy już dla dzidzi-przyszedł kurierem ale musialam czekac do 24:00 na męża bo sobie nie poradziłam normlanie cieszyłam sie jak dziecko :-) a co do wyników moczu to gin poweidzial ze są niezłe , troche leukocyty podwyzszone ale jest OK czyli tabletki zadziałały ale tyle sie tam wysiedzialam wczoraj bo strasznie duzo ciężąrnych było eddi29 to prawda ze jak si ema podwyzszonąprolaktyne to nie mozna zajsc w ciąze- ja tak mialam ale na szczeście u mnie tabletki na obnizenie szybko zadziałały i sie udało bada sie to normlanie z krwi- jak masz skierowanie np z przychodni to za darmo a prywatnie jak hcesz to sie płaci cos 30zł o ile dobrze pamietam a objawy...hm, sama nie wiem czy takie są, najlepiej wejdz na temat PROLAKTYNA tu na kafe i poczytaj-ja tam tez siedzialam na poczatku jak sie dowiedzialam ze mam podwyzszoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×