Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Hej:) Witam jako druga dzisaij:) Własnie sobie siedzę, piję kawkę i myślę czy pracowac juz czy jeszcze nie:P bo jakiegos lenia mam heeheh. Tulipanek jaki wózek kupiłas? Jak masz jakiegos linka to sie pochwal:) Ja zamiwrzam kupic dopiero cos koło 8 miesiąca, i najpierw rozejrze sie po sklepach i popatrze na różne, a potem moze cos za allegro podobnego poszukam jak mi sie spodoba. Ale chyba jednak wolałabym \"przymierzyć\" do siebie taki wózek:) Orientujesz się może czy sa duze róznice między cenami wózkow na allegro a wsklepach? bo jak to 100% jest to wole kupic \"na zywo\" Juz się nie moge doczekac az będe chodzic z wózkiem:) fajnie ze to bedzie lipiec i ciepło na dworze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 ja już kupilam bo mąż dostał premie i zeby sie nie rozeszła to juz kupilismy , zaraz wkleje linka a jesli chodzi o ceny to duzo taniej na allegro niz w sklepie Ale ja nie wybrzydzałam, nie chcialam inwestowac duzo kasy w wózek-dałam 524zł z przesyłka a jak sie sprawi to sie dopiero okaze za kilka miesiecy, ale wyglada ładnie, solodnie wykonany, dobrze wykończony, ogolnie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wczoraj jak przyszłam do domu to mój mąż zrobił sajgonki i jak się najadłam to padłam ze zmęczenia i wstałam dopiero rano :O Tulipanek fajny ten wózek i przede wszystkim na dużych pompowanych kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek- fajny ten wózek:), ja tez nie zamierzam przesadzac z wydawaniem kasy na wózek- max 800zł z fotelikiem do samochodu bym dała, byleby był lekki i funkcjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dosłownie aż sie usmiechnełam, super, ciesze sie bardzo:D:D:D:D: Luśka jak masz dwie kreski na teście to jest 100% ciąża:) Zapraszam do dolnej tabelki!!!!!!! Ale extra wiadomość dzisiejszego dnia:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, nie było mnie wczoraj i mnie taka wiadomość omineła ;) Luśka ogromne GRATULACJĘ 🌼🌼🌼🌼 Dawaj fluidki !!!! :P Mój mąż miał wczoraj urodziny i zrobiłam mu taki dobry obiadek, przy świecach i z winkiem. Taki trzy daniowy: przystawka, danie główne i deser. No i na przystawkę kupiłam ślimaki (mrożone już doprawione z masełkiem i pietruchą, tylko do piekarnika wrzucić), nigdy wcześniej ich nie jedliśmy.... no i nie polecam. Mąż zjadł dwa i powiedział, że więcej nie chce ;) Dziwne to jakieś takie ... No ale wszystkiego trzeba w życiu spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no własnie wreszcie piątek też marzę żeby sie w końcu wyspać achaja82 ...myślalam ze deserem byłaś Ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja mam dopiero teraz chwilkę czasu ale nie dużo :( Co do ślimaków to raz je jadłam na pizzy i powiem wam, że nawet mi smakowały ale tak samych z masłem to chyba bym się nie tknęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tam lubie takie dziwne specjaly,jadlam juz zabie udka panierowane jak kurczak i smazone i musze powiedziec ze pycha, ale i tak nic nie przebije krewetek smazonych z czosnkiem,polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luśka ale masz smaki ;) Mój mąż uwielbia krewetki królewskie panierowane z sosem czosnkowym lub majonezowym. Mnie sam zapach odstrasza. Mogę tylko zjeść krewetki koktajlowe i to też nie same ale z czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA SUROWYCH TAKICH RZECZY ANI W ZADNYCH ZALEWACH NIE ZABARDZO LUBIE ALE SMAZONE MOZE BYC PRAWIE WSZUYSTKO ALBO NA PIZZY ZA TO MOJA SIOSTRA NAWET STARANNIE NA IMPREZACH SALATKI OGLADA CZY ABY KTOS TAM JAKIEGOS DZIWACTWA NIE DODAL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami lubię zjeść coś takiego innego niż zwykle :) A sałatki uwielbiam i to przeróżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to krewetki lubię chyba pod każdą postacią :) Do żabich udek też się przymierzam, juz nawet znalazłam sklep gdzie sprzedają mrożone, muszę tylko jakiś fajny przepis znaleźć i mogę działać :D Jedyną rzeczą, której bym chyba nie spróbowała to małże, bo to chyba takie gluty są, przynajmniej tak mi się kojażą :o A kiedys na pizzy z owocami morza była taka mała ośmiorniczka, ta to była fuj dopiero, takie miała dziwne te macki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nic, przyszła @, kurcze coś jest nie tak. Za 2 tyg jestem umówiona z lekarzem, idę się przebadać może da mi skierowanie na jakieś badania...sama nie wiem. czuję się taka zawiedziona swoim organizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka - wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Tulipanek - ja mam identyczny wózek, kupiłam go w 2006 roku dla Justysi. Przejezdziłam ponad pol roku i polecam :) Zniosł jesień zimę i wioesne i nawet nie jest zniszczony. Jest stabilny ale zarazem fajnie się w nim buja dziecko. Koła mają duże opony i dają rade w każdym terenie. Dla mnie super. Ocieplenie tez bylo ok, wowczas jesienią bylo to wazne, teraz rodze latem wiec musze zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie Ależ tu pustki od piątku, mam nadzieje ze dziś sie to zmieni dziewczyny gdzie sie podziewacie!!!!!!!!!!! J_A_N_A no to ciesze sie ze u Ciebie sie sprawdził-przynajmniej mam 1 opinie od uzytkownika :-) juz nie moge sie doczekać jak zacznie nim jedzić ...z dzidzią oczywiście w środku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tulipanek 🌻 Jak Ci minął weekend? Ja w sobotę byłam na małych zakupach a wczoraj nawet nigdzie się z domu nie ruszałam bo strasznie bolała mnie głowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :-) a minął za szybko :D w sobote sprzatalismy z mężem a wczoraj cały dzien leniuchowania w łóżku przed TV-mały spacerek przed obiadek i znowu do łóżka ale cos zle spałam bo mnei strasznie dis plecy bolą i wogóle to jakaś zmeczona jestem jakbym nic nie wypoczeła przydałby sie jakis urlopik od tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniamy tabelke :-) STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|....????........???????.....6........Trójmias to. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata Eddi29.....| 16.01..........?...........6.........śląskie........27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22...I...26.05.2009....I .........|małopolska..I....-.... nicola81.....27....|...18..|...10.06.2009....|chłopak|gó rny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....17...I...11.06.2009...|......... |warszawa...|.......... Loona_84....24....|....16.|...30.06.2009.....|.........| dolny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...14..I....16.07.2009...I....... ..|Kraków.....I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|.........| Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|........ .|...łódź.......|.... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×