Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

no jeszce troche bo do 26 maja :-) ale zleci zleci a kopie dosyc mocno nieraz to az sie zrwyam jak leze , zwłaszcza wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj fajnie :D Już nie mogę się doczekać jak maleństwo też mnie zacznie kopać :) A tak z innej beczki to ile już masz kilogramów na plusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nei wiem jak by to poweidziec bo przed ciążą ważyłam 56kg, potem przez te mdlości schudłam do 49kg a teraz waze 50kg :-D wiec jakby 1 kg na plusie??? hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny U mnie weekend minął na leniuchowaniu, ale przyznam się, ze nie lubię tak nic nie robić, szlag mnie wtedy trafia.....i bardzie zmęczona jestem od tego nic nie robienia niz jakbym cos zrobiła zajmującego czas i energie:) Osttanio ogladałam łóżeczka i doszłam do wniosku, ze chyba jednak kupie takie z siatki a nie standardowe ze szczebelkami, bo takie jest wygodniejsze, bezpieczniejsze i tańsze, i zawsze łatwo je przechować albo zabrac ze soba np na wakacje:) Pojutrze ide do lekarza, może uda się poznac płeć....kurcze juz nie moge sie doczekac, bo mogłabym pomysec o jakiś zakupach, wybrać łóżeczki, wózek a przede wszystkim ubranka:) To juz bedzie 18 tydz, myślicie ze jest szansa na zobaczenie co dzidzia ma między nogami :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o płeć to ja juz sama nie wiem czy chce wiedizec czy nie bo wszyscy wraz z mezem mnie namawiaja zeby nie pytac ze lepiej niespodzianke miec choć ja czuje ze to bęidze chłopczyk a co do kupowania to ubranek juz mam chyba dosc jak na poczatek kupowałam takie zeby pasowały i na chłopca i na dziewczynke wozek to samo-czarno-czerwony wiec mysle ze pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Loona. Mój mąż też ostatnio stwierdził, że takie łóżeczko turystyczne będzie dla nas chyba lepszym rozwiązaniem. Ale co do ceny to powiem Ci, że wcale one nie są takie tanie. Tulipanek czyli też tak samo jak ja dużo schudłaś na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale z tego to sie akurat ciesze bo fajnie wygladam teraz, lepiej niz przed ciążą, tylko brzuszek mi urusł -mam nadizeje ze juz mi nie przybedzie nigdzie wiecej a tak sie bałam bo m i sie wydawalo ze mam tendencje do tycia -na przykładnie tabsow wlasnie myslalam ze w ciazy duzo przytyje i szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia na allegro sa tanie te łóżeczka turystyczne- w granicach 200zł, ale masz w tym przewijak, jakies zabawki, i inne bajery, a żeby kupic łózeczko drewniane z wyjmowanymi szczebelkami to trzeba dac około 250zł + przewijak + ochronke na szczebelki+ te inne bajery które są w cenie łóżeczka turystycznego to wyszłoby ponad 400zł to jest 2xdrozej. Ale nie patrząc na cene to jest to wygodniejsze i bezpieczniejsze na dziecka i dla mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh :D a Ty kiedy masz to usg? kurcze jak mi sie tu nie che siedziec tak bym polezała w domku jestem ostatnio strasznie rozleniwiona w pracy w sumie to do roboty nie mam nic ale nie che mi sie nawet na necie siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek, mnie pytałas o usg? jeśli tak to mam w środe wizytę i usg pewnie mi zrobi. Mi tez bardzo sie podobaja takie łóżeczka, ale słyszałam wiele opini na temat baldachimów ze to niepotrzebny wydatek, bo po pierwsze jest zbieraczem kurzu i zarazków, utrudnia dostep do dziecka i zmniejsza cyrkulację powietrza co jest ważne w wieku niemowlecym. Ponoc baldachim sciąga się juz po jakiś 3 miesiacach bo tylko zawadza..... ale wygląda to pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny powiedzcie mi czy u was tez tak jest ze rzeczy dla dzidzi kupione przed porodem nie poweinno sie trzymac w domu? nie wiem czy chodzi o zapeszanie czy co-nie spotkałam sie wczesniej z czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie w takim drewnianym łóżeczku baldachim wyglada przepięknie i chyba to dzięki niemy to wyglada tak fajnie a juz bez to łóżeczko jak łóżeczko i dlatego pomyslałam ze jak nie bede miala baldachimu to bez różnicy mi w sensie wizualnym czy to bedzie turystyczne czy drewniane, a ze turystyczne jest bardziej praktyczne i troche tansze to chyba na nim sie skonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli o chodzi o prześcieradło to jakie? bo najwiecej widze frotowych a czy to nie szorstkie dla dzidzi? a nad tym baldachimem to jescze pomysle bo potem rzeczywiscie moze zawadzac-chocby sie chcialo jakąś karuzele zawiesic czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turystyczne mi się też podobają bo z reguły są bardziej kolorowe. Ja też nie będę miała baldachimu pomimo, że jest on w komplecie pościeli. A co do rzeczy dla dziecka zakupionych przed porodem to nigdy nie słyszałam o tym, że ich nie wolno trzymać w domu ale za to słyszałam o tym, że się nie powinno kupować żeby nie zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszce sie Wam pochwale ze będąc w biedronce zauwazylam ze otwarli tam taki sklepik z rzeczami po 4zł i wiecej i kupilam taką pozytywke z pluszu-słoneczko żółto niebieskie i ma taką muszke na sznurku jak sie za nią pociągnie to pozytywka gra-za całe 5zł nie mogłam sie powstrzymac i musialam kupić i jeszcze taki obrazek w drewnianej ramce-2 misie-powiesze to wszytko na ściane obok łóżeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie słyszałam o tym by nie trzymac w domu, a z tym niekupowaniem przed porodem to słyszałam, no ale kiedy kupić? Jak dziecko bedzie na świecie?? To wtedy nie ma czasu na takie rzeczy jak kupno łóżeczka,kosmetyków, ciuszków czy wózka. To powinno juz być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te łóżeczka mozna kupić z pościelą ale bez baldachimu i jeszcze taniej wychodzi wtedy o jakies 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie a do tego dochodzi jeszce kwestia pieniędzy-po co naraz tyle wydawac jak mozna juz wczensiej po trochu kupowac i wtedy sie tak nie odczuje tego ja np juz dla dzidzi mam wszystkie ciuszki na początek-dokupie tylko jeszce 1 kaftanik i 1 śpioszki , wozek mam, łóżeczko akurat moja siostra chce nam kupić wiec odpada, teraz mam zamiar kupić ok 15szt tetrowych pieluch i rożek-becik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny witam widze że niespodzianka mnie spotkała LUŚKA gratulacje widze że zastanawiacie się co do kupowania i trzymania rzeczy przed porodem ja uważam ze swojego doświadczena że to co już mam to nie musze potem za tym biegać ja tam wole mieć wszystko wcześniej kupione i wyprane i wyprasowane bo na koniec ciąży to się nie chce i nie ma się tyle siły na przygotowanie wszystkiego z brzuszkiem ciężko siedzieć czy stać i prasowac kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja bym chyba wolała bawełniane, bo chyba są takie dostępne w zakupie. Ja bedę miała od koleżanki dwa komplety pościeli wraz z wypełniem (2xkołdra i 2x poduszka) ale poszewki to podejrzewam że ze dwie kupię na zmiane jeszcze i chyba prześcieradla będę szukać bawełnianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na pewno kupię prześcieradło bawełniane. Nawet dla siebie bym nie kupiła frotowego a co dopiero dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jest u 1 tylko sprzedawcy z jerseju-czy jak sie to pisze- to jest takie delikatne nie? a reszta wszyscy maja frote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×