Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Witam, juz od kilku lat staramy sie z mezem o dziecko i niestety nie udaje nam sie. W tamtym roku byłam w ciazy ale w 8 tygodniu poronilam. Teraz mam objawy typowo ciążowe (tak mi sie wydaje) mdłośći, zawroty głowy, ciągle sikam, jem non stop. Ostatni okres mialam pod koniec listopada. Byłam u ginekologa ale nic nie wykryło, powiedzial mi tylko ze albo za wczesnie albo ciąza pozamaciczna. Zrobiłam test na HCG dzis odebrałam mam 3000, a lekarza dopiero w czwartek. Czy ktoś może mi powiedzieć co to oznacza? Wyczytałam gdzies ze to moze byc 5 tydzien ciazy. Jest to prawdopodobne? Prosze o odpowiedz bo umre do czwartku:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|....????........???????.....6........Trójmias to. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata Eddi29.....| 16.01..........?...........6.........śląskie........27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22...I...26.05.2009....I .........|małopolska..I....-.... nicola81.....27....|...18..|...10.06.2009....|chłopak|gó rny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....20...I...11.06.2009...|.CHŁOPAK........ |warszawa...|.......... Loona_84....24....|....16.|...30.06.2009.....|.........| dolny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...14..I....16.07.2009...I....... ..|Kraków.....I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|.........| Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|........ .|...łódź.......|.... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 Luśka gratuluję.Ja w weekend byłam u lekarza powiedział że to chłopiec,ale ja nie nastawiam sie wiadomo usg sie myli.Najważniejsze aby dzidzia była zdrowa.Pozdrawiam Co tam u was dziewuszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dianka:) U mnie ok, widze ze jak na razie same chlopaki si eujawniły na naszym topiku:) Ja ide w srode do gina, moze sie dowiem jaka płeć. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A mi się dzisiaj nic nie chce...na razie lekka zmuła w pracy, może cos sie rozkręci. Żyję juz jutrzejsza wizyta u gina, ciekawe co nowego sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz a ja juz nei wiem czy chce znać płęc czy nie, moze rzeczywiście lepiej mieć niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zagladam tu ostatnio zadko bo w pracy na przelomie roku (wlasnie ksiegujemy grudzien) jest mnostwo roboty ale czytam regularnie tylko na rozpisywanie czasu brak; do gina wybiore sie dopiero pod koniec stycznia bo z moich obliczen wynika ze to bedzie 6 tydzien i bedzie widac serduszko a wczesniej nie ma po co wydawac kasy na wizyte skoro nic nie zobaczy, kilku osobom najblizszym juz powiedzielismy i kazdy sie dziwi ze my z siostra obie w tym samym czasie (pytaja czy teraz takie promocje 2w1 :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lozeczka to ja mam po synku drewniane ale poscielki kupie nowe bo od prania poszewki juz troche sprane,a przescieradelka zawsze mialam frotowe na gumce i byly mieciutkie,nawet nie zastanawialam sie nad innymi bo te byly wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUŚKA28 no masz racje wczesniej nie ma co isc-jak ja dzownila do swojego gina ze test pozytywny to mi poweidzial zebym najwczesniej w 6 tyg przyszła a co do przescieradla -czyli frote tez sa OK- dobrze wiedizec-niby pisze na nich ze jakis atest maja dla dziecka specjalne mieciutkie ale nie chcialo mi sie wierzyc ja wczoraj dostalam od męża babci jakies kołderki ale to tak do wóżka bardziej i poszewki, reczniki -jakaś sasiadka jej dała po swoim dziecku zeby nam dała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet mialam uszyty na przewijak taki frotowy pokrowiec zeby dziecka na tej foli nie klasc i sprawdzalo sie jak najbardziej bo pielucha mi sie razem z dzieckiem slizgala a pokrowiec byl na gumce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Luśka jeszcze raz gratuluję :) Kurcze co chwilkę jestem głodna normalnie koszmar tylko bym jadła i jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia25 ja mam to samo dokad mi mdlosci przeszły :-) ja rano do pracy dojezdzam to juz mi w brzuchu burczy a nigdy nie jadlam wczesniej jak o 9.30 - zjem a po 2 godzinach znowu głodna-dobrze chociaz ze nie tyje od tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek ja też zawsze najwcześniej jadłam ok 10 rano a teraz nie wytrzymuje nawet pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to ja chyba nienormalna jestem,mdlosci zadnych nie mam,a jestem mniej glodna niz przed ciaza,normalnie to mnie wiecznie w pracy ssalo w brzuchu a teraz jakos nie mam ochoty nan jedzenie,nie to zeby mnie mdlilo ale jak otwieram lodowke to nic mi sie tam nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUŚKA28 ja tak mialam na poczatku ciązy-mogłam cały dzien nie jesc i nie byłam głodna-jadlam na siłe-tez nei mialam na nic ochoty- i tak do końca 4 m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka ja się też cieszyłam, że nie mama żadnych dolegliwości a nagle z dnia na dzień w 8 tyg tak mnie dopadło, że nie miałam nawet siły wstać z łóżka i płakałam nad jedzeniem bo byłam strasznie głodna a nic mi przez gardło nie przechodziło :( Nie życzę ci tego ale też nie ciesz się za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO ZE JA W PIERWSZEJ CIAZY TEZ MDLOSCI ANI ZYGANIA NIE MIALAM WIEC MOZE I TYM RAZEM MNIE OMINIE :) ZOBACZYMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kurcze jak mi sie nie chce pracować dzisiaj.... Na 16:30 mam wizyte u gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mnie dzis robota zawalili wiec nie będę sie nudzic loona_84 ciekawe czy będize widac płeć-napisz od razu jak wrocisz co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tak strasznie zapracowane dzisaij, albo śpia.... oj jeszcze tylko godzina i 20 min i do domu. Jutro jeszcze dp pracy a w piątek smigam do Krakowa na koncert:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×