Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Kurcze, a najgorsze jest to, że nawet nie będziemy o tym wiedziały, bo Dominika się nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja to prawda, mam tylko nadzieję, że u niej wszystko ok i ciąża przebiega planowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja ja zmykam, odezwę się jutro rano, a tym czasem życzę miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko Dzień dobry powiedzieć 🌼 loona - co z Tobą ? wyzdrowiałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Ale ładna pogoda za oknem a Ja z pracy muszę siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny aktualizuje tabelke czy wam też tak czas leci bo mi strasznie STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ptakowa...|.31.12........08.01......17.......ok.Kłodzka. .......26 Eddi29.....|.16.01.........?...........6........śląskie . ...........27 Aszti.......|.01.03.......08.03.......9........ Warszawa .........32 achaja82..|.05.03.......08.03.......7........Trójmiasto. ........26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...23..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..20...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..17...I....16.07.2009...I........ ....|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...17...|...15.07.2009?...|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..6....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko 17 tyg to mniej niż połowa a co tam u was dziewczyny jak się czujecie i jak tam nasze kochane staraczki trzymię za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zmieniam tabelkę, już prawie połowa ciąży :) STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ptakowa...|.31.12........08.01......17.......ok.Kłodzka. .......26 Eddi29.....|.16.01.........?...........6........śląskie . ...........27 Aszti.......|.01.03.......08.03.......9........ Warszawa .........32 achaja82..|.05.03.......08.03.......7........Trójmiasto. ........26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...23..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..20...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..18...I....16.07.2009...I........ ....|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...17...|...15.07.2009?...|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..6....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem ;) Zaczynam martwić się o loone, bo chyba od piatku się nie odzywa a to do niej nie podobne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja to prawda. Ja też się zastanawiam co się z nią dzieje tym bardziej, że ostatnio nie czuła się najlepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no Sylvia, nie przesadzaj :P Topik jeszcze nie umarł więc głowa do góry ;) Dopóki nie zajdę w ciąże to będę go trzymać przy życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zajdę to będę go trzymać przy życiu razem z maleństwem :D Prawda jest taka, że jak zaczniecie rodzić jedna po drugiej to i tak nie będziecie miały czasu żeby zaglądac na kaffe i zostanę tu sama ... Cholera, trzeba zwerbować nowe staraczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja pewnie tak będzie, no bo przy maluchu to już nie ma się czasu na przesiadywanie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie o to mi chodzi. Pewnie za kilka miesięcy zapanuje tu cisza, przynjamniej na jakiś czas, póki maluchy są najbardziej absorbujące, ale mam nadzieje że każda znajdzie chwilę, żeby co jakiś czas zajrzeć i napisać co u niej i dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Sorry ze się nie odzywałam, ale nie miałam totalnie czasu. Już wyzdrowiałam, ale wczoraj dopiero wróciłam do pracy i miałam kupe roboty, do tego jeszcze szefowa nas odwiedziła (ma termin tydzień po mnie:P) Poza tym z domu nie miałam jak sie odezwać bo sie w końcu przeprowadziłam i dopiero wczoraj założyli mi internet na chacie, także dzisiaj mój facet podłączy wszystko:) Wogóle to kupe roboty w domu było- malowalismy ściany, trzeba bylo wszystko poprzenosić, wczoraj przyszła nam pralka, lodówka i telewizor, ale mebli jeszcze nie mamy...i śpie na materacu z którego czasem złazi powietrze:P i czasem budze sie w nocy na podłodze hehe. A brzuszek rośnie:) Każdy kto mnie widzi to mówi że rośnie jak na drożdżach, ale na szczęscie tylko brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej loona {czesc] Super, że u Ciebie wszystko ok :) Aż za dobrze znam ból remontu i przeprowadzki, sama przeżywałam to kilka miesięcy temu i też na początku spaliśmy na materacu. Tylko bez brzucha i schodzącego powietrza było mi pewnie trochę wygodniej :P A ja dziś w jakimś podłym nastroju się obudziłam - ostatnio jakoś nie moge dogadać się z mężem, nie kłócimy się ale czuje jakbyśmy żyli na dwóch zupełnie inych planetach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to w sobotę mam wizytę u lekarza i już się boje co powie na ten mój testosteron :o Nie chce mi się dziś pracować więc wychodzę o 12, odrobię to w sobotę, bo i tak muszę przyjść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja zaraz zbieram się do domu. Wpadnę potem pogadać sama do siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kurde sorry że was zaniedbuje ostatnio ,ale jakos nawał roboty mam, masakra....do tego w domu też, ale teraz weekend więc porobie wszystko i bedę mogła siedziec na necie. achaja moze jutro bede na kafe od rana (tzn jak wstane około 9-10:P) to nie bedziesz gadać sama do siebie.... Kurde jak nie urok to sraczka:P powietrze z materaca juz nie schodzi ale za to jest awaria i kaloryfery nie grzeja, dzisiaj w nocy myslalam ze zamarzme, musiałam spac w swetrze:P Hmm co do męża, moze warto pogadać, co czujesz, może on nawet tego nie zauważa, a tak go przynajmniej uświadomisz. Mój osttanio mnie wkurwił, bo nie palił miesiac i zaczał a na dodatek kłamal jak wywąchalam, ze to nie on tylko w pracy ktoś albo takie pierdoły....obiecał że od poniedziałku znów kupi sobie plastry i bedzie rzucał, sam doszedl do wniosku że jest glupi, a ja musze przyznać że po 8 latach palenia teraz nie moge znieść smrodu palacza...nie wyobrażam sobie jakbym mogła sie do niego przytulić takiego najaranego..a co dopiero pocalować FUJ!!!! OK wracam do pracy:) Postaram sie odezwac dzisiaj po południu albo jutro, bo nie wiem czy w pracy mi sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj widzę, że dzisiaj totalna cisza zapadła... a ja dalej w stercie papierów, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Tak się zastanawiam czy Ja jestem dziwna ? Nie lubię walentynek, uważam, że jest to strasznie tandetne i naciągane święto. U mnie zawsze symbolicznie kartka, czekoladki i wystarczy. Żadnych misiów, serduszek, rezerwacji stolika tydzień wcześniej. Wychodzę z założenia, że jak chcę komuś powiedzieć, że go kocham to nie potrzebuję specjalnego pozwolenia w postaci Święta, a wszechogarniająca czerwień mnie drażni :P Po południu mam wizyte u lekarza więc trzymajcie kciuki, bo się strasznie boję co powie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja, ja mam podobne podejscie do tego święta. Daj znac jak poszło u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziewczyny co do walentynek to jeżeli chodzi o mnie to w ogóle mogłoby tego dnia nie być. Zresztą co to za święto raz w roku, jak się kogoś kocha to się mu to okazuje cały czas a nie tylko 14 lutego, poza tym szlag mnie trafia jak chce się gdzieś wyjść normalnie ze znajomymi posiedzieć, pogadać a nawet nie ma gdzie bo wszystkie miejsca są okupowane przez psełdo zakochane pary. Mówiąc psełdo chodzi mi o osoby, które przez cały czas nie wysilą się nawet na jedno miłe słowo a tu nagle na kolacyjkę zapraszają. Prawdę mówiąc to miałabym gdzieś takie zaproszenie :) A tak z innej beczki to Achaja napisz co tam Ci lekarz powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Eeehh ale ten weekend zleciał....ja juz w końcu z robota się obrobiłam na tyle że moge zajrzec częściej na forum i popisac z wami:) ale śniegu napadalo:) Lubię taka zime, ale w sumie wolałabym juz żeby była wiosna a najbardziej to chcialabym juz lipiec zeby móc wyjśc z wózeczkiem na spacerek...nie moge sie doczekać:D Achaja mój jak po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zaczynam 22 tydz, więc zaktualizuje juz tabelkę. Matko juz polowa za mną, do końca zostało 19 tygodni!!!! Ale ten czas leci. W czwartek mam wolne, ide na usg połówkowe to napatrze się na dzidzię troszkę dłużej niz na normalnej wizycie. Biorę znów faceta ze sobą:D Jestem ciekawa co tam u naszej dominiki, ona niedługo urodzi a my nic nie bedziemy wiedzieć..... STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ptakowa...|.31.12........08.01......17.......ok.Kłodzka. .......26 Eddi29.....|.16.01.........?...........6........śląskie . ...........27 Aszti.......|.01.03.......08.03.......9........ Warszawa .........32 achaja82..|.05.03.......08.03.......7........Trójmiasto. ........26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...23..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..22...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..18...I....16.07.2009...I........ ....|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...17...|...15.07.2009?...|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..6....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×