Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana by schudnąć

Jak przyspieszyc okres tabletkami anty??

Polecane posty

Gość lepiej nie robic przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da się
nie można przyspieszyć okresu tabletkami antykoncepcyjnymi, można go tylko opóźnić i to pod warunkiem, że dopiero nie rozpoczynasz brania tabletek, a bierzesz je przynajmniej od 3 miesięcy. Jeżeli tak to po skończeniu jednego opakowania tabl. nie robisz przerwy tylko od razu bierzesz tabletki z kolejnego opakow. tak długo, dopóki nie chcesz mieć okresu, jednak nie dłużej niż trzy opakowania pod rząd. Potem robisz przerwę 7 dni, dostajesz okres i potem normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba może......
nie dokonczyc tych 21 tabletek tylko zjeść 17 dajmy na to i wtedy wystapi jej wcześniej okres.Niestety nie wiem jak wtedy jest z ich działaniem antykoncepcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
możesz teraz wziąść bez robienia przerwy (opakowanie po opakowaniu) więc krwawienie z odstawienia dostaniesz o te 7 dni wczesniej.... Jedyny problem to taki że jak nie zrobisz przerwy to moze sie plamienia pojawic ale nie musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie przyspieszyłam okres o kilka dni, gdy zblizał się mój slub i @ wypadała akurat na ten dzien. nie stosuję antykoncepcji hormonalnej na co dzien, ale zaszła koniecznośc przesunięcia, więc się skusiłam. wzięłam jedno opakowanie całe, dostałam w terminie miesiączkę, a z drugiego nie wziełam 5 czy 6 ostatnich, okres przyszedł wczesniej i na slub byłam juz po. nie miałam pozniej zadnych odchylen od normy, miesiączkowałam dalej regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale niekoniecznie byłas
zabezpieczona przed ciążą, a tutaj chodzi o zachowanie działania i przesunięcie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje serdecznie za rady. Czyli tak: Ten tydzien zaczelam brac tabletki-biore przez 3 tygodnie, dostaje @ i potem biore 2 opakowania pod rzad? Bo do wyjazdu bede miala tylko raz @ a potem juz dokladnie na wyjazd w poniedzialek 1-go wrzesnia. I wtedy dostane go wczesniej? Czy mam nie wziasc kilku ostatnich?? Biore tabletki od kilku lat. Gadalam z facetem i dla mojego komfortu wstrzymamy sie z seksem by nie wpasc:P. Po prostu mi zalezy na tym, by przez te 2 tyg cieszyc sie sloncem i plaza i chce sie czuc \"czysto\" jesli wiecie co mam na mysli:) Dzieki wielkie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej weź dwa
opakowania pod rząd, wtedy będziesz się cieszyc i plażą i seksem :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej weź dwa
to już od Ciebie zależy. Jeśli teraz weźmiesz od razu dwa to przesuniesz okres, tak, że dostaniesz go wcześniej. Jeśli teraz zrobisz normalnie przerwę to później nie robisz przerwy i okres dostajesz po przyjeździe. Pierwszy sposób chyba lepszy bo przy braniu dwóch opakowań na raz mogą wystąpić plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup
upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja przyspieszylam okres raz biorac 14 tabletek a nie 21 tak jak zwykle.biorąc te 14 tabletek zrobilam 7 dni przerwy i mie wzielam tuch ostatnich tabletek a w tych siedmiu dniach dostalam okres i mam pytanie czy antykoncepcja zostala zachowana przez pominięcie tych ostatnich tabletek dla wczesnej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opóznić to mozesz na 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pięknie bo oczywiście antykoncepcja nie została zachowana, bo niby jak skoro wyraźnie jest napisane w ulotce żeby przerwę zrobić po 21 dniach a nie po 14, tam mam na ulotce belary i tak będzie na wszystkich tabletkach które się bierze w takim systemie napisane. Jak chciałaś przesunąć miesiączkę to trzeba było brać tabletki bez tej przerwy i wtedy wcale być jej prawdopodobnie nie dostała, to jest o wiele lepsze wyjście bo przynajmniej masz pewność że jesteś zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×