Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Umi2

Sklep Internetowy

Polecane posty

Gość Umi2

Wpadłam na pomysł załozenia sklepu internetowego. Jednak nie mam pojecia czy zakłądajc sklep musze go rejstrowac odprowadzac podatek Dlatego mam do was prośbę o wytłumaczenie mi na czym to wszystko polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomysłodawca przekrętu
Nie musisz odprowadzać podatku. Natomiast musisz uważać na Intway - piramidę finansową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umi2
Heh tak szukałam ale niczego konkretnego nie znajduje sama strony na których takie sklepy moge załozyc a w regulaminach nie jest napisane o niczym, żadnych zobowiazaniach ewetualnych konsekwencjach, nawet o tym jak powina wygladac w takiej sytuacji moja postawa w obec prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep to sklep, nie ma znaczenia czy w internecie czy w realu. W zasadzie musisz założyć działalność i rozliczać się jak każdy inny handlowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umi2
Co do złodziejstwa to jest bardziej opalcalne:P No nic jak ktoś jeszcze wie cos na ten temat to bardzo prosze o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak early
naprawdę wszyscy Ci wierzymy, że walczysz ostro, abyśmy byli szczęśliwi i zarobili dużo kasy. Dobrze, że są jeszcze tacy wspaniali ludzie na tym świecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję przeważnie rzeczy na allinside.pl, jest tam dużo fajnych rzeczy. Teraz zamówiłem sobie mp4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×