Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gotowac

kupilam mleko zagęszczone kakaowe JUŻ GOTOWANE!!!!

Polecane posty

Gość gotowac

Witajcie chciałam zrobić wafel z karmelem, kupiłam mleko zagęszczone w puszce i chciałam je ugotowac ale na puszce pisze "Mleko zageszczone, słodzone , gotowane, kakaowe!" czy mialyscie takie mleko? czy naprawde mam nie gotowac tylko otworzyc puszke??? poradzcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzależnilam się od
ja kupiłam takie krówkowe i było ugotowane, także już go nie gotuj, nadaje sie w sam raz do wafli:) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowac
super :) bardzo dziekuje za rade 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze, a ja sie kiedys meczylam i kajmak z cukru gotowalam , a tu taki numer ze w puszcze juz gotowy siedzi, czasem nie wiem gdzie mam glowe ze wczesniej tego w sklepie nie odkyrlam, hehe jak skoncze prace to chyba popedze po takie mleko i wafle zrobie, bo uwielbiam wafle, a wlasnej roboty najelpiej smakuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja niedlugo jade do kraju
wiec prosze powiedzcie w jakich sklepach mozna kupic to cudo? W jakis marketach? w Jakich? bardzo prosze o odpowiedz bo nie cierpie robic karmelu a to mogloby byc bardzo wygodne i pyszne zwlaszcza ze ostatnio znalazlam pare przepisow na alkohole z takim wlasnie karmelem i jedyne co mnie przed tym powstrzymuje to wlasnie ten nieszczesny karmel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie znajdziesz ugotowanego to kup normalne - słodzone zagęszczone. Gotujesz zamknięte puszki na małym ogniu, zawsze przykryte wodą 2,5 godziny. Schłodzisz trochę, otwierasz i masz karmel. Roboty tyle co nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowac
ja kupilam w zwykłym osiedlowym, ale widziałam w realu i żabce, mozna je dostać praktycznie wszedzie. Jesli nie znajdziesz gotowanego to kup zwykle slodzone i ugotuj w puszce 2,5 godz, jak wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaa
a jkak robicie te wafle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowac
kupujemy gotowe wafle/andruty, gotujemy mleko w puszce (jak wyzej) studzimy i smarujemy kazdy wafel i sklejamy je razem, do lodowki na pol godziny i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaa
ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaa
a po ile to mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowac
ok. 5 zl, zalezy gdzie + andrut 2 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaa
dzieki ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowac
prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ucieram 1/3 kostki masla i dodaje po trochu kermel, masa robi sie delkatniejsza i pulchniejsz , latwiej sie rozsmarowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja niedlugo jade do kraju
dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
a pamiętacie takie wafle przekładane masą na bazie niebieskiego mleka w proszku (tzn tego mleka w niebieskim opakowaniu- nawet nie wiem czy jeszcze teraz można je kupić) ale te wafle mają smak mojego dzieciństwa...rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nigdy nie gotuje puszki z mlekiem przez 3 godziny :) Kupuje gotowe - u mnie w sklepie ,zwykłym spożywczym jest masa krówkowa,kakaowa i orzechowa.Bardzo smaczna ,puszka ok 5-7 zł w zależności od smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowac
do " u mnie" - pamietamy :) takie mleko mozna kupic w sklepie, ja robie z niego blok czekoladowy, pycha tylko ze tuczace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
o właśnie albo blok na takim mleku, kurna, ale mi smaka narobiłyście :) chyba pobiegnę do sklepu i coś słodkiego zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja niedlugo jade do kraju
Ciagle robie wafla z taka wlasnie masa z mleka w proszku. Dodaje jeszcze odrobine alkoholu aby masa byla konkretna w smaku. Pysznie smakuje. A mleko zawsze przywoze z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie robiłam masy z tego mleka.Ale sernik cappuccino na zimno to i owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugjhbjhhhh
Polecam banoffie pie, spod z ciasteczek digestive, karmel z puszki, banany i bita smietana, mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetko
mnamiiiiiiiiiiiiiiiiiii Mam plnu drzku s vasim mlekem, dobra jak CIP :-) a znate v PL NASE CZECH-SK PIKAO ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×