Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiula86

ROZWOD-dlaczego to tak dlugo trw?????

Polecane posty

Gość AnulaMyslenice
Ja jestem w trakcie, też mnie rozwodzi mecenas Bartłomiej Marzec. Poszłam na darmową poradę wybadać co i jak i się zdecydował na niego, zobaczymy :) ale widać, że rodzinne go kręci i się na tym serio zna :) jak będzie po to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwód przede mną. Mam nadzieje, że wszystko sprawnie pójdzie, bo mamy już za sobą podział majątku i to mnie najbardziej cieszy., co do umów majątkowych małżeńskich to wiele mi pomogły usługi Romany Gruskoś w Krakowie . http://rgkancelaria.pl Sama pewnie bym się jeszcze kłóciła z męzem o podzial. A ile powinnam czekac na sprawe bezorzeczenie o winie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam sprawę rozwodową z kancelarią http://tomaszmatus.pl zobaczymy jak pójdzie, dam znać po rozprawie. Póki co wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo masz do d**y adwokata pewnie celowo przedłuża żeby jak najwięcej pieniędzy wyłudzić, mój rozwód nastąpił szybko i to z orzekaniem o winie męża i wygrałam dzięki adwokatowi Jarosławowi Szkudlarkowi z Łodzi świetny i skuteczny polecam z czystym sercem każdej kobiecie do sprawy rozwodowej, dzwońcie nie męczcie się dłużej tel. 604 296 388.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_M_KR
Rozwód przeszedł sprawnie, z winą męża. I dobrze, trwonił wszystko co wspólne. Teraz już mogę polecić Panią mecenas Katarzynę Hałgas z kancelarii www.tomaszmatus.pl, zawsze przygotowana i zawsze z dobrym słowem i wsparciem. Cieszę się, że już po wszystkim i życzę Wam "spokojnego"rozwodu po Waszej myśli i walczcie o swoje bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_Wieliczka
Dzięki za polecenie mecenas Hałgas, jestem bardzo zadowolona! Czekam na uprawomocnienie i czas zacząć nowe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronique
Lidia_Wieliczka w zeszłym tygodniu byłam u tej Pani Mecenas, póki co bardzo dobre wrażenie i ma dobre podejście do tego typu spraw. Mam nadzieję, że wszystko się zakończy dobrze chociaż sama stresuję się tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaPL
Ja już jestem na szczęście po, mąż utrudniał jak mógł, przeciągał, komplikował ale w końcu się udało zakończyć to życiowe nieszczęście. Majątek uregulowany, alimenty ustalone, jestem szczęśliwa, że już po :) Jeżeli będziecie dziewczyny szukały pomocy to ja się spotkałam z na prawdę dużym zrozumieniem i fajnymi ludźmi w kancelarii Mariusz Boruch, zanim się zdecydowałam przeczytałam chyba setki opinii i wątków o rozwodach na innych forach i faktycznie wszystko było ok pomimo starań mojego męża i jego kancelarii by było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenkaKrakow
OliwiaPL, również korzystałam z pomocy tego Pana Mecenasa i jestem bardzo zadowolona. Z tego co czytałam jak sama szukałam kogoś dla siebie to jest to chyba jeden z najbardziej doświadczonych Mecenasów od spraw rodzinnych, zresztą to się daje wyczuć na spotkaniach u niego w kancelarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NSmaria
Ktoś kogoś poleci z Nowego Sącza lub okolic? Macie kogoś sprawdzonego? Czeka mnie trudny rozwód(dzieci, dom, dwie firmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia Bartłomiej Marzec nie jest dobrym prawnikiem od spraw rozwodowych. Nie potrafi opracować strategii działania. Jest zbyt leniwy aby przeanalizować akta sprawy. Twierdzi że potrafi działać spontanicznie na sali sądowej, co w rzeczywistości wygląda marnie, pytania są przypadkowe i nie wiadomo do czego prowadzą. Bagatelizuje zagrożenia, w efekcie klient który mu zawierzył zachowuje się podobnie i przegrywa sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adwokat, radca z okolic Kielc? Korzystał ktoś przy rozwodzie z usług jakiejś lokalnej kancelarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_julma
Trzeba zawsze wybierać dobrego prawnika! Ja polecam mecenas Justynę Migas. Dla mnie jest absolutnie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala38
Moja sprawę rozwodową prowadziła adwokat Karolina Liszka z GP kancelarii ze skutkiem sukcesywnym. Sprawa byłaa bardzo trudna, ponieważ mój EX robił straszne problemy związane z opieką nad dziećmi, podziałem majątku oraz alimentami. No mówiąc krótko sprawa była bardzo skomplikowana i nie przyjemna, ale na szczęście zakończyła się całkowicie po mojej myśli. Cały proces od złożenia wniosku trwał pół roku. Jeżeli ktoś potrzebuje skutecznych prawników specjalizujących się w rozwodach, to warto się tam zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam panią Liszka. Jeśli ona tak głupiej babie jak Ala38 dziś załatwiła opiekę nad dziećmi i jakieś alimenty - to ona jest cudotwórcą. No chyba że mąż Ali38 jest jeszcze głupszy - wówczas to żaden cud, tylko polska norma. p.s. za PWN - sukcesywny «dokonujący się etapami» Brak pojęcia: "skutek sukcesywny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga_41
Pani Mecenas Hałgas faktycznie bardzo dobre wrażenie, przygotowana, wyrozumiała, na rozprawie czułam się bezpiecznie. Od razu poinformowała jak to będzie wyglądać, co może pójść nie tak jeżeli druga strona coś zrobi, żadnych ukrytych kosztów. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Sadowska
Bardzo polecam prawników z zespołu Krakowskiej Kancelarii, a w szczególności mecenas Lilię Cichosz i mecenasa Marca. Ogromny plus za profesjonalizm, wyrozumiałość i łatwy kontakt. Polecam gorąco wszystkim chcącym rozwieść się bez bólu i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz jestem po rozprawie sąd orzekł rozwod z winy męza a teraz czeka mnie apelacja czy ktoś przez to przechodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka526
U mnie również świetnie się sprawdził Mecenas Marzec! Prawnik do tańca i do różańca. A ceny naprawdę konkurencyjne w porównaniu do innych polecanych prawników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda_krakow
Jadwiga dzięki za polecenie mecenas Hałgas. Za mną pierwsze spotkanie w sprawie rozwodu i wrażenie bardzo pozytywne, jestem miło zaskoczona życzliwością i zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darujcie sobie spam!!! I tę zyczliwosć i zrozumienie za niezłą kasę do kieszeni,umowa kosztowa 'na gebę'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zdziwiłbyś się za jaką kasę niektórzy robią rozwody i nie mają za grosz życzliwości czy zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wywalają kilkadziesiąt tysięcy na ślub żeby się wpakować w problem, a żeby ten problem rozwiązać to szkoda im kilka tysięcy na rozwód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wogóle nie rozumiem po co ludzie robią te huczne wesela. Niektórzy przygotowują się już 2 lata wcześniej. Jakie to żałosne. Potem rozwód i znowu kasa. Nie żal wam? Lepiej żyć w partnerstwie kupić dobry samochód ,mieszkanie albo pojechać na super wczasy. Ale pewnie mądry Polak po szkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszośc komenatrzy piszą sobie sami adwokaci. z mojego doświadczenia wynika że nie zawsze renomowane nazwisko to gwarancja sukcesu. często tuzy adwokatury mają swoich pracowników, dużo na głowie i nie ogarniają sprawy lub znają ją "po łebkach" przykład mec Poznańskiej z karmelickiej, która na sprawie pytała się jak regulujemy kontakty, które były uregulowane no ale to trzeba by było przejrzeć akta a kto ma czas na takie pierdoły. ponadto zwróccie uwagę czym zajmuje się dany adwokat; jak wszystkim to pytanie czy zna się na prawie rodzinnym oraz czy to mecenas czy adwokat (mój sędzia nie przepadał za mecenas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodziłam się rok temu i całą sprawę prowadziła w moim imieniu adwokat Magdalena Kowalik. Polecam panią prawnik. Nie obiecuje gruszek na wierzbie, twardo stąpa po ziemi, ma doświadczenie w sprawach rozwodowych, prowadziła mnie jak dziecko za rękę od pierwszej do ostatniej rozprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Dłuzej trwa jak jest z orzekaniem o winie. Jak za porozumieniem stron to jest szybciej. Jak znajdziesz dobrego prawnika, takie jak np. Michał Dziedzic to nie będziesz się sądziła latami, tylko wszystko pójdzie sprawnie. Nie każda sprawa musi być nużąca.

PS coo? adwokat czy mecenas? pzrecież to to samo! każdy adwokat jest mecenasem. Ktos tu chyba zielona pojęcia nie ma o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×