Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona-czarnooka

************ JAK PRZEKONAC CHLOPAKA ? ***************

Polecane posty

Gość ona-czarnooka

mam problem z moim facetem... nie wiem jak na niego wplywac zeby mi pozwalal wychodzic gdzies samej... np na balety z kolezankami. A nie moge tak zazdrosny jest ;(( co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-czarnooka
nie wychodzi wlasnie...ale on mieszka na stancji ze swoimi kumplami i codziennie sie z nimi widuje a ja nie mam kiedy sie widywac z kumelami ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie z nim spokój, skoro nie potrafi Ci zaufać. To terror jest! Godzina policyjna jak za komuny. Skutkiem takiej zazdrości i chęci kontrolowania jest tylko bieda z nędzą, więc lepiej rozwiąż ten problem jak najszybciej, bo w przyszłości będzie nieciekawie. Najlepszego życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-czarnooka
wiem wiem... mi tez czasami po glowie chodzi haslo ; terror ;/ ale ja go kocham... kiedys go zostawilam wlasnie z tegopowodu i wytrzymalam 3 dni bez niego ;((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
skoro z ciebie taka ofiara i nie potreafisz egzekwowac wlasnych praw,to daj se spokoj i zycze milego zycia uciemieznionej niewolnicy..a co to znaczy nie pozwala ci?na lancuchu jestes??jak chdeaz isc to idziesz i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-czarnooka
nie jestem ofiara!!! on uwaza ze jesli ktos jest razem to razem sie chodzi na imprezy a nie oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop****lam dziś każdemu
toć to tyran jest a później odlać się bez pytania nie będziesz mogła zastanów się bo miłość ślepa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-czarnooka
wiem...ale łatwo jest napisac i powiedziec ;(( ale jak to zrobic ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu :kochanie musisz mi zaufać.. Nie chce dusić sie w naszym związku-chce byc szczęśliwa a ty skoro mnie kochasz powinieneś mi i ufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjest
dokładnie, jak sie jest razem to na imprezy sie chodzi razem co innego spotkanie sie z koleżankami a co innego chodzenie z koleżankami na disco, panny ktore mają faceta a czują potrzebe chodzenia samemu na disco to zwykłe szmaty szukające bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość til
bylam z takim agentem... wytrzymalam pol roku i poslalam w diably!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne jest zaufanie , i musisz mu o tym powiedzieć ... ze ma ci ufać .. bo jeśli nie ma w tym związku zaufania to długo on nie potrwa :) Spotykać ze znajomymi się trzeba ! Nie można zamykać kogoś w czterech ścianach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA WIEM JAK
Najpierw pokaż swoje foto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×