Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmhmhmhm

rzadkie włosy...

Polecane posty

Hej dziewczyny, Ja już przestałam walczyć, stwierdziłam że z genetyką walczyć nie sposób. Pomimo właściwej diety i dbania o włosy nie udało mi się sprawić by zgęstniały. Teraz noszę włoski na mikrosiateczce tj. np. Beyonce:) niesamowicie naturalny efekt i mam je 24h/dobe i nikt kto mnie nie znał wczesniej nie zauważa ze są doczepione;) Polecam wam ta metodę. jak będziecie chciały się czegoś dowiedzieć piszcie do mnie na maila, chętnie wam wszystko pokaże. Pozdrawiam wszystkie włosomaniaczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovesun
ORBS moglabys podac adres email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś robisz nie tak
może zła dieta ? za dużo tłuszczy zwierzęcych, moze to stres ? piłaś kiedyś herbatkę z bratka polnego na regulację metabolizmu ? łykałaś kiedyś jakiś suplement z drożdżami ? podejrzewam że używasz złych szamponów, zbyt mocno odtłuszczających albo za bardzo obciążających poszukaj jakiegoś z minimalną ilością chemii, może jakiś łagodny dla dzieci ? np rumiankowy ? ważne jest też by myć włosy w letniej a nei gorącej wodzie, bo zbyt ciepła pobudza gruczoły łojowe może używasz zbyt dużo szamponu albo niepotrzebnie dwukrotnie go nakładasz ? na długość włosów do brody nie powinnaś używać więcej szamponu niż kleks wielkosci monety 50 gr jesli myjesz włosy codziennei to naprawdę nie potrzebujesz aż tak agresywnie odtłuszczać włosów mam gęste włosy do pasa a używam szamponu w ilosci niepełnej łyżeczki do herbaty ludzie często popełniają ten błąd że używają zbyt dużo szamponu i zbyt gorącą wodę a to podrażnia niepotrzebnei skórę i powoduje łojotok dokąłdnei tak samo dzieje się z twarzą, jeśli tłustą cerę przetrzesz tonikiem z kwasem salicylowym (takim tonikiem dla cery trądzikowej) to pięknie zbierze i oczyści twarz z sebum, ale za chwilę znów gruczoły łojowe jeszcze bardziej wytwarzają łój i w porach widoczne są krople tłuszczu.....jelsi tę samą twarz przemyłabyś wodą micelarną albo tonikem bezalkoholowym skóra nie przetłusci się tak szybko i będzie wyglądała na świeższą dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś robisz nie tak
skóra głowy nie lubi ekstremum więc ani zbyt gorąca ani zbyt zimna woda jej nie służą podobnie z szamonami i odżywkami: zbyt dokładnie odtłuszczające nie są dobre, nie są też dobre te które zawierają zbyt dużo silikonów czy substancji nawilżajacych czy odżywczych kluczem do sukcesu jest więc złoty umiar, równowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja ja 30
na wypadanie włosów gorąco polecam sprawzony szampon apteczny SZAMPON WZMACNIAJĄCY z serii eva medica. z opisu szamponu: Przeznaczony do pielęgnacji włosów cienkich, łamliwych i nadmiernie wypadających. Wyraźnie zmniejsza ilość wypadających włosów. Włosy stają się silniejsze, bardziej sprężyste i mniej łamliwe. Zalecenia: wypadanie włosów łagodne lub nasilone. Efekty zauważalne prawie natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjuszaaaaaaaaaaaa
ja mam rzadkie ale grube wlosy koloru mysi blond(farbuje na jasny blond balejaz) i zeby wygladaly ladnie jako dlugie (bo w krotkich wygladam gorzej) to albo plote warkocza z tylu, albo robie kucyka. spiete wlosy to najlepsza alternatywa dla dlugich, rzadkich wlosow. chyba ze lepiej komus jest w krotkich, wtedy rzadkie wlosy nalezy opitolic;) ale na serio, dlugie, rzadkie wlosy wygladaja ladnie jedynie w kucyku bo jak sa rozpuszczone to masakra...oblepione straki :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiki29
Również polecam szampon z kerastimem eva medica. Naprawdę wzmacnia włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie do Ciebie ORBS :) moglabys cos więcej napisać o tej mikrosiateczce? z daty Twojego wpisu wynika, że nosisz ją już 1,5 roku. I jak? jestes zadowolona? Cena takiej mikrosiateczki niestety nie jest zbyt niska;/ Niby napisali, że można nosić 2-3 lata. ale jak to jest w praktyce? nosisz codziennie? musiałaś ściąć swoje prawdziwe włosy, a jesli nie to nie widać ich jeśli nakladasz tę mikrosiateczke? Z góry dzięki za odpowiedź, fajnie jakbys podzieliła się cennymi wskazówkami, radami i swym doświadczeniem. Chętnie wysłucham wszytskich zalet i wad;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Prowadzę firmę SECRET HAIR 4 U zajmującą się wykonywaniem uzupełnień. Nosze włosy już 4 lata. Jestem bardzo zadowolona. Rozwiązanie w moim przypadku okazało się strzałem w dziesiątkę. Jeśli chodzi o długość użytkowania to na pewno nie nosi się ich 2-3 lata. Najdłużej od 1-1.5 a to dlatego, że włosy z czasem przerzedzają się. W dobrych firmach można oddać je do uzupełnienia i w ten sposób oszczędzamy nasze fundusze. Włosy możemy nosić ok. 2 lat w przypadku gdy ściągamy je na noc bądź jest to uzupełnienie częściowe, które jednak wolniej się przerzedza. Ścięcie włosów to kwestia indywidualna i zależna od naszych preferencji. Ja osobiście ścięłam je na krótko ale to dlatego, że przekonałam się, że jest to doskonały dla mnie sposób. Kiedy byłam już pewna wtedy podjęłam tą decyzję-ścięcie lub zgolenie włosów niezaprzeczalnie zapewnia komfort ale nie jest to konieczne. Ok. 25% klientów nosi swoje włosy pod bazą. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres: sylvie2@onet.eu lub secrethair4U@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODZYWKA NIE DZIAŁA
moje włosy przetłuszczają się bardziej po nałorzeniu odzywki, a tak wogule muszę je myc co 2 dni chyba ze mam trening to codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusia78
Czesc kochani, Ja polecam z pełną odpowiedzialnościa mikrowłókna ILLUSION -kupuje je na stronie www.luciano.com.pl Produkt jest po prostu rewelacyjny - mam porównanie bo zanim produkt pojawil sie w Polsce uzywalam innych (jest to produkt oryginalny produkowany w USA i ma miliony klientów). Ten produkt ma naprawdę drobne włokienka (nie puder) które rewelacyjnie trzymaja sie włosów i je zagęszczaja. Mam dosc znacznie przerzedzone włosy i z tego tytulu mialam spore kompleksy, od czasu uzywania włókien problem zniknął :) Polecam szczerze Illusion jest super - uzywam tez od nich szampon i odzywke przeciw wypadaniu włosów. Jako nieliczni posiadaja formule anty-dht i anty sebum. Pozdrawiam serdecznie i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo pomógł lek o nazwie biotebal. Stosowałam go przez jakieś 3 miesiące i włosy potem naprawdę stały się gęstsze i mocniejsze. I przede wszystkim przestały w końcu wypadać, bo to był mój największy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest teraz na rynku super produkt, nazywa się DrHair, jest to kosmetyk do włosów który nakładasz sobie rano przy makijażu zobacz szczegóły na http://drhair.de/ to są takie mikrowłoski naładowane elektrostatycznie, przyczepiają się do Twoich i masz od razu efekt zagęszczonych i pogrubionych włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;O Dlatego że właśnie myjesz włosy 2x dziennie cześciej ci sie przetłuszczają. Odpuść ze 2 -3 dni mycie ich. I staraj sie myć co 2 dni. Na początku może nie beziesz się czuła z tym dobrze. Ale później włosy wrócą do normalnej kondycjii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszuullka
Ja też stosuję zagęszczacz do włosów z DrHair. Dla mnie to totalna bomba. Nanotechnologia wielkie dzięki! Cienkie włosy zawsze były moim problemem, teraz po użyciu zasypki DrHair mam na głowie żeby nie skłamać... z 40% włosów więcej. Kolor idealnie dopasowałam do swoich naturalnych włosów (jest duży wybór). Zasypka utrzymuje się na włosach nawet podczas wiatru czy lekkiego deszczu, polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetterGrounds
Genetyka, genetyką, ale dzisiejsze kosmetyki też pomagają. Mi akurat pomógł szampon zwiększający objętość z Sessio Chantal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszuullka
http://drhair.pl/ - tutaj możecie sobie zobaczyć kosmetyk o którym pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tired777
Też używałam i używam Chantal. Jakoś nie chcemy się zupełnie rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o zagęszczeniu włosów? Czasami to najlepsza z opcji, by cieszyć się pięknymi grubymi włosami. z tego co wiem to Great Lengths zagęszczają i przedłużają włosy na światowym poziomie. Może warto się do nich zgłosić i podpytać, co by Ci doradzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiapatysia
podziałaj od środka! Ja uzywam premium collagen 5000 i zauważyłam dużą różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelaSkóra
Hej, na rzadkie włosy najszybszą radą jest zagęszczanie w salonie kosmetycznym, ponoć Great Lenghts jest w tym najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniakotas
I bardzo dobrze :) Ja też się skusiłam, ale nie żałuję, bo u mnie też to wynika ze struktury włosy, po prostu takie mam, zawsze miałam. Zdecydowałam się na zagęszczenie, otóż metoda całkowicie bezpieczna dla włosów. Polega to przymocowaniu aktywnej tkaniny do której przymocowane są naturalne włosy. Akurat to zrobiłam w bardzo rekomendowanym salonie Miraflores w Łomiankach. Efekt super :) Polecam panią trycholog Elwirę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharpme
ja się bardzo długo zmagałam z rzadkimi włosami, aż w końcu zdecydowałam się na zagęszczenie włosów. Jestem bardzo zadowolona, wreszcie mam spokój, a metoda laserowa jest bardzo bezpieczna. Gdyby ktoś był z warszawy i okolic to poelcam Miraflores, pani trycholog E.Maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×