Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmhmhmhm

rzadkie włosy...

Polecane posty

Gość gość
O widzę, że też korzystała Pani z Miraflores! Ja jestem zachwycona efektami mojej terapii na rzadkie włosy. Badanie trychologiczne, odpowiednia kuracja pielęgnacyjna i wzmacniająca, wszystko przyczyniło się naprawdę do świetnych efektów! Mam gęstsze włosy, bo znalazłam przyczynę ich osłabienia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też szukam jakiegoś dobrego trychologa, czyli polecasz Miraflores? A mogę wiedzieć jakie masz przyczyny osłabienia włosów? Bo ja mam po ciąży, myślę nad zagęszczeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriabudzik

o dziękuje za polecenie miraflores. Właśnie szukałam dobrego trychologa pod warszawą. Nie wiem, co ma wpływ na to, że takie włosy są, ale tak jak wyżej koleżanka pisała - genetyki się nie przeskoczy! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzadkie włosy to często kwestia genetyki i trudno coś z tym zrobić, wiem, bo też tak mam :) nie wiem, czym myjesz włosy. jeśli szamponami z silikonami to spróbuj je odstawić na rzecz tych naturalnych, one tak nie kleją i nie obciążają. poza tym można suszyć włosy głową do dołu albo próbować odbić je na grubą szczotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja miałam rzadkie włosy, a sztuczne zagęszczanie dopinkami nie jest dla mnie. Na urodziny mama dała mi voucher do Kliniki La Guel na Pelikanów i skorzystałam z terapii peptydowej. Nie miałam większych nadziei na jakąś znaczną poprawę, mimo, że personel był przemiły i obiecywał mi super efekty. Za dużo tabletek, wcierek, maseczek miałam juz za sobą, nic nie działało. Ale wiesz co? Na szczescie się mylilam:) Okazalo  sie, ze to naprawde dziala. Teraz mam mocne, gęste włosy. Nie daj się nabrać na półśrodki, to wyłudznaie pieniędzy i strata czasu. Jeśli zalezy Ci na prawdziwych efektach, nie ma innego wyjścia -trzeba udac sę do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×