Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelina 24***

TELEMARKETING??

Polecane posty

Gość marcelina 24***

czy ma ktos jakies doswiadczenia w tej branzy?? a moze ktos z was wie ile mozna zarobic?? na czym wlasciwie polega ta praca ??jak napisac dobre CV do tej pracy i czy trudno ja dostac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmkjhg
ja teraz pracuje jako telemarketerka, i tylko czekam na dzien gdy bede mogla odejsc ...:( koszmar i tyle wisisz na sluchawce kilka godzin, slodzisz ludzion niewzne czy sa chamscy czy jacy, ja umawiam spotkania- na jedno umowione przypada kilkanascie odmowionych siedzisz w pracy az umowisz, wiec godziny pracy sa czysto teoret glowa peka, uszy bola no i chyba tyle komorki to niezdrowe jest jak to lubisz to moze ci sie spodoba, ja wiem jedno: to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina 24***
o to mnie zmartwiłaś a jak z zarobkami?? łatwo Ci bylo dostacte prace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmkjhg
prace dostalam bez problemu, jest przynajmniej w moim miescie malo chetnych musze czekac 2 tyg do konca pracy bo tak mam w umowie, ze wypoiwedzenie 2 tyg wczesniej, inaczej bede musiala zaplacic kilkaset zl kosztow szkolenia mam nadzieje ze szefowa jednak zgodzi sie zwolnic mnie od razu, przeklinam dzien w kt podpisalam umowe praca jest naprawde ciezka psychicznie, ale wiesz, sa ludzie co pracuja kilka lat tak wiec moze sprobuj po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmkjhg
a zarobki, to 800 zl podstawy plus premie za umowione spotkania, podobno w tej chwili najlepsze dziewczyny zarabiaja 1400 zl, ale mi sie to nigdy nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
ta praca jest ciężka trzba miec naprawdę silną psychikę, żeby wytrzymywać chamstwo i odmowy ludzi pracowałam w firmie gdzie telemarketerka siedziała obok mnie nie polecam ci tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierasekk
moja koleżanka pracuj jako telemarketerka , prace sobie chwali , od 8.00-16.00, łatwo nie było- musiała przejść cały proses rekrutacji, szkolenia i jakiś egzamin.... zarabia 2000 zł na ręke... dostaje różne bony np. 50 zl na zakupy w jakimś sklepie kosmetycznym itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
od 8 do 16? nie wiem jaki telemarketer nie jest w stanie przegadac non-stop 8 godzin zazwyczaj telemarketerzy pracują po 4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmkjhg
tez sobie nie wyobrazam 8 godzin :O ja niby na pol etatu, czyli po 5 od pon do pt i 4 w sobote, ale to tylko teoria, siedzimy dopoki nie umowimy wszystkich przedstawicieli, praca okropnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierasekk
tak od 8 do 16 tak mówiła a ja nie wnikałam bo się na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partner tp
Witam, mam do zaoferowania prace jako telemarketer TP na bardzo korzystnych warunkach. Praca w domu, elastyczny czas pracy, wysokie zarobki uzaleznione od wynikow oraz checi pracy. Partner TP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Jedyny telemarketing jaki wzialbym po uwage to sprzedaz w TP S.A ale bedac tam zatrudnionym, choc to tez nic specjalnego. odradzam zdecydowanie ta prace bo duza rotacja mowi sama za siebie , zarobki marne , a i firmy czesto "szemrane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusiaaa
czy ktoś pracuje u partnera tp?? jak się pracuje bo mi zaproponowali stawkę tylko prowizyjną, i nie wiem ile może być miesięcznie tych umów, i nie wiem ile można zarobić, jak ktoś się orientuje bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertef
Pracowałam jako telemarketerka właśnie od 8 do 16 - koszmar... Chrypa, ból głowy i to marzenie aby już wyjść. Nie umiem słodzić ludziom, szczególnie jeśli oni są chamscy, więc szybko odeszłam - a dobre zarobki w tej branży to mit. Ja pracowałam na zlecenie i dostałam za miesiąc pracy ok. 800 zł - dodajmy pracy w wymiarze etatu :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusiaaa
i to właśnie sprzedawałaś usługi TP? czy coś innego? kurcze okropne są te opinie o tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajawka
Wiecie co? Wstyd mi za tych którzy narzekają. mam roczne doświadczenie jako telemarketer. Praca dla każdego co szuka pracy i lubi wygodę czyli siedzenie sobie przed komputerem i rozmawianie z ludźmi. Sprzedaży można się nauczyć. A to że nie zawsze klienci mają humor to normalka. Sztuką jest nie dać się wyprowadzić z równowagi. Po roku czasu zdobyłem doświadczenie i rozkręciłem swój własny biznes. Ogólnie nie jestem za etatem ale takie pier... ze się nie da to sianie swoich słabości. Henry Ford powiedział: Jeżeli uważasz, że potrafisz masz rację, jeżeli uważasz, że nie potrafisz też masz racje. Szacunek dla cierpliwych i odważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie czeka rozmowa
w unicall , czy znacie może tą firmę ? czeka mnie rozmowa na stanowisko telemarketera i nie wiem czego mogę się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze ktoś jeszcze halooo
mnie to też ciekawi bo mam taką ofertę pracy i zastanawiam się czego moge się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każde call center to hiena
Telemarketing to taka p******a robota, gówno dostaniesz zdzierasz gardło i ludziom przez telefon chcesz sprzedać wszystko , nawet wyszpyrtytnik do bulabartadora , bo ty z tego masz prowizję albo z racji braku sprzedaży obetną ci na następny miesiąc godziny np z 10zł brutto na 8zł potem na 6 zł i tak obcinanie w dół( taa 10zł brutto no k***a z***biście na godziny produkowania się i słuchania zjeb od ludzi bo dzwoni telemarketer), trener ciśnie bo on z twojej roboty ma więcej niż ty i każdy k***a twój kolega na słuchawkach. Call centra nie powinny mieć racji bytu , to jest żerowanie na ludziach pracownikach , klientach którym wciska się gówno w sreberku i oszukuje , a jeszcze przecież jest wiele spraw ,że firma zatrudniła telemarketerów ale ich oszukała , ludzie robili 2 -3 m-ce a kasy ni c***a. Zresztą każdy po drugiej stronie słuchawki jest w****iony jak dzwoni telemarketer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość call center nie ma racji bytu
mnie też to w*****a jak taki cymbał dzwoni i próbuje na coś naciągnąć :P ludzie miejcie odrobinę szacunku do samych siebie i nie róbcie z siebie debili na słuchawkach , zresztą kto normalny kupuje coś przez telefon chyba jakiś bezmózgowiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa z małpy....
praca dla debili i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GÓRĄ.
też pracowałam w telemarketingu i nigdy więcej! są ludzie kulturalni i mnie kulturalni. dzwonisz miło się przedstawiasz a tam WYPIERD***J. albo trzaskają słuchawką zanim powiesz dzień dobry. masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GÓRĄ.
PRACA DLA LUDZI o mocnych nerwach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tylko szkolenie
za sobą , najlepsze jest to ,że nikt niczego mi nawet nie raczył wytłumaczyć tylko powiedzieli co się obecnie sprzedaje i sruuu na słuchawki i wciskać , po 2 dniach szkolenia pretensje ,że nic nie sprzedaje, nic mi nie idzie i co to ma być :P dzięki wielkie ale nie , oczywiście tylko opieprz ,że się klientowi zbyt mało korzyści przedstawia , ech a jak odbiera stara babina co nie dosłyszy? co wtedy drzeć się i tak za każdym razem, my akurat dzwoniliśmy na stacjonarki a wiadomo kto takie telefony posiada: - haloo tu straż graniczna -sieć sklepów żabka -paniee ja mom 87 lat i sie wszystkim syn zajmuje ale on wyjechoł i bedzie za tydzień - jasiek telefun dzwoni , poczeka chwile ja zawołam , munż poszed do obory -jadzia to ty ? jak masz czas to pszychudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuraw w kantorku
mocne nerwy czy nie , ale i tak uważam ,że to bez sensu :P kto kupuje zaraz po usłyszeniu oferty , która często się rozjeżdża z prawdą? ludzie szanujcie się , bo praca telemarketera nie dość ,że kiepsko płatna to jeszcze poniżająca , sorki ale czy to jest przyjemne jak się słyszy ciągłe wyzwiska od ludzi bo dzwonisz i chcesz coś sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parszywa robota i naciągactwo
praca nie i kupowanie czegokolwiek w taki sposób też nie :( ileż to słyszy się o oszustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się niestety
szkoda ,że tylko taka robota jest w przeważającej części ogłoszeń "zatrudnię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie na wstrzymanie
telemarketing to parszywa robota , ludzi się nabiera przez telefon, znam to od podszewki a zatrudnienie na umowę zlecenie , wynagrodzenie max 8zł brutto na godzinę lub prowizyjne , ale jak ktos lubi zdzierać gardło i dawać się j***ć przez telefon bo dzwoni z ofertą to proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana 6
Telemarketing to oszustwo a telemarketer to oszust.Mobbing,szpiegowanie,podsłuchiwanie rozmów,wieczne żale i pretensje.Praca 8 godzin do Zus odprowadzane za 4 godziny.Płaca marna minimum 2 produkty po 20zł daje 4o.00,więc 800.00 max.na miesiąc.Bazy obdzwonione że ludzie dostają szału,bo pani jest dzisiaj siódma.Jak nie sprzedasz to Cię zwolnią i nie wypłacą.Szefowie chamscy,wredni,ordynarni.Nigdy więcej takiej pracy.......A te pochlebne opinie piszą szefowie albo ich wazeliniarze dla podratowania opinii firmy ,bo to ciężka kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomocyPomocy123
Cześć! Jestem w trakcie prowadzenia badań do mojej pracy licencjackiej. Na ten moment mam 30 ankiet, a potrzebuję ich jeszcze 70. Jeżeli jest ktoś chętny do pomocy (wypełnienia ankiety) to proszę mi dać odpowiedź na maila: asia_92_12@prokonto.pl i wtedy prześlę ankietę Nie mogę tej ankiety wrzucić na żaden dysk bo tabelka sie nie chce sformatować :< Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×