Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martucha22

SPRZĄTANIE mieszkań, domów WARSZAWA

Polecane posty

Witam serdecznie, jestem młodą studentką od niedawna w Warszawie i poszukuję pracy. Interesuje mnie sprzątanie mieszkań i domów u przyjaznych ludzi (na terenie Warszawy i okolic). Będzie to w moim wykonaniu praca uczciwa i dokładna (jedno z drugim się wiąże). Szczegóły do ustalenia. Dyspozycyjność w piątek oraz jeśli ktoś sobie życzy także w weekendy. Praca raczej na stałe jeśli się porozumiemy lub dorywczo. Podejmę od zaraz. Kontakt: martucha22_86@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RCiupka
Poszukuję na stałe do sprzątania 100 m mieszkania w Warszawie. Praca w soboty. Mieszkam w okolicach Powązkowskiej/Maczka. Pozdrawiam, Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję Panią do sprzątnięcia 2 mieszkań: 1) 90 m2 , po remoncie: mycie podłóg, 2 łazienki oraz okna 2) 47m2, po wyprowadzce: mycie podłóg, wytarcie kurzy z półek, łazienka i okna. Jeśli będę zadowolona z usługi chętnie będę korzystać z pomocy na stałe przynajmniej raz w tygodniu. Proszę o kontakt na e-mial: monika.wolinska@creart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga
POSPRZĄTAM,POPRASUJĘ... w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana2
Jestem zainteresowana, a jaka stawka? Chodzi o mieszkanie 94 metry rza na dwa tygodnie (lub i raz na tydzien...zalezy od mozliwosci czasowych) prosze o kontakt mailowy: gugallina@o2.pl Pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×