Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kodkoadkoadka

Czy jak facet dostaje erekcji podczas pocałunku...

Polecane posty

Gość turysteczka
Dziwi mnie ten sam pocalunek. A dotykalas go gdzies czy cos? Staliscie czy jak? On Cie macał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio zet
"Myslslam, ze faceci to potrzebuja jednak troszke wiecej zeby ,,byc w stanie gotowosci" bo wiekszosc potrzebuje zdecydowanie wiecej, nie wiem jak z doswiadczeniami innych dziewczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.......
no jasne ze normalny facet potzrebuje wiecej :) chyba ze jest na glodzie od kilku miesiecy jak facet autorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erekcja podczas pocałunków a erekcja jak już się pozbędzie ciuchów to też troszkę inna sprawa. W spodniach jest schowany, \"bezpieczny\" i jak staje przede wszystkim jest strasznie stymulowany przez brak miejsca. Być może dlatego czasem jak chłopak jest straaaaasznie napalony może nawet dojść przy samym dotyku cipki. Jak już \"wydostanie się\" się na światło dzienne to już troszkę inna sprawa - nic go nie uciska, nic nie stymuluje - oczywiście dopóki nie zajmie się nim ręką, ustami lub inną częścią ciała dziewczyny ;) Ale to nie znaczy, że jest prawiczkiem czy że od razu będzie miał wytrysk przy pierwszym dotyku. Wszystko jest indywidualne. A że staje to jak dla mnie wszystko w jak najlepszym stanie jest i tylko brać i korzystać z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes sama
uważam ze moj facet jest zupełnie normalny. jesteśmy razem rok, kochamy się prawie codziennie a i tak bardzo intensywnie na niego działam:D i też przy pocałunkach się podnieca często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.......
to zalezy tez o czym wtedy mysli, jak o dupach to mu staje w 5 sekund, a jak o swojej babci to musisz dluzej sie pomeczyc.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbnikm lkik
mam taka sama sytUacJie... na PoczaTkU znajomosci zawsze 30 sek od calowania sie wiem ze doszedl :O bo az nim ''Potrzasnelo'':O zawsze mnie to wkurzalo.... przeciez sie tylko calowalismy, nawet go tam nie doTknelam :O sory ze Pisze duze i male litery ale mi dzialac nie chcialy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjj
moim zdaniem wyolbrzymiasz problem. To jest nic zlego. Zdrowy mezczyzna :) Ciesz, sie ze TAK NA NIEGO DZIALASZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbnikm lkik
mnie np To cholernie wkurza :O przy stosunku minuta i co koniec? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oja
zdrowy menżczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Miiii 23
Mój ma tak samo :) A prawiczkiem już daaaawno nie jest :) Tzn. przy zwykłym buziaku nic się nie dzieje, ale już przy odrobinie namiętnym "jest w gotowości" :) Nie ma się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak20lat
Mi też zawsze przy całowaniu staje :P z tym, że to nie jest całkowita erekcja. A jak to jest u kobiet? Nie reagujecie w żaden sposób na pocałunki? Wątpię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbnikm lkik
ale zeby miec wytrysk przy stosunku? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xcvbnikm lkik
matko boska ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbnikm lkik
kto mi odpowie? wytrysk przy POCALUNKU :O to chyba normalne nie jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak20lat
No to akurat nie :D to jest dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrina1820
chłopaczku zauważ ,że masz dwadzieścia lat a problematyczna kobieta nie chce zdradzić swojego wieku, chyba za wcześnie podjęła inicjacje seksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbnikm lkik
no to sami widzicie :O ja bylam w szkoku.... bylo to z 3 razy podczas calowania sie tylko!!!!!!! oczywiscie byly to namietne pocalunki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak20lat
Ja pierwszy raz całowałem się jak miałe 16 lat i nie było problemów z tym, żebym miał podczas tego wytrysk. Dotykała mnie przez spodnie, przez majtki podczas pocałunków, ja też ją pieściłem i nie było tego problemu. Dopiero jak siadała na mnie i się ocierała to po paru minutach miałem wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaura ...
Ja niedawno byłam z 32-latkiem i też przy całowaniu był bardzo gotowy ... Ale seks szybko się nie kończył ... Był długi ... :D Bez sensu zatem wnioski takie, że jeśli tak, to zaraz prawiczek, czy może krótkodystansowiec ... Poza tym całowanie to nic ... Ile razy mnie to spotkało podczas tańca ... Różnie reagowali ... jeden udawał, że nic się nie dzieje ... a drugi czerwony jak burak porzucił mnie na środku parkietu i uciekł zażenowany ... A mnie to bawiło, a czasem peszyło ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak20lat
Mnie erekcja nigdy nie peszyłą, przecież to normalne, mam się wstydzić ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a terrazz jjaaa
To powiem jak u mnie jest. Jestem ze swoim kochanym już 3,5 roku, ale tworzymy związek taki "trochę" na odległość. Z seksem czekamy do ślubu. Ja mam lat 22, On 21. Ja jestem dziewicą a On prawiczkiem. Nie mamy żadnych doświadczeń seksualnych. Na razie pozostajemy przy całowaniu się. A gdy się całujemy, to zawsze czuję jak mu staje. Czy to gdy siedzę przodem do niego, okrakiem na jego kolanach czy (zdecydowanie częściej) gdy leży na mnie. Ale mnie to bardzo ale to bardzo podnieca :D Nawet jestem w stanie przeżyć orgazm, TYLKO całując się z nim (wiadomo z języczkiem :P ), gdy leży na mnie i ja czuję jego podniecenie.I nie robimy w takich chwilach nic innego, tylko to. Nie dotykamy się w miejscach intymnych, nie pieścimy, jesteśmy w ubraniach kompletnych;), nie wkłada mi ręki pod bluzkę, nawet się specjalnie nie ruszamy ;) Hehehe to dopiero jest akcja. Nazywam TO orgazmem mózgowym. I jest bardzo ale to bardzo intensywny i mega przyjemny ;):P:D Ale ja się szybko podniecam, za szybko i za mocno, On twierdzi , że ma tak samo ;) A Ty autorko tematu nie powinnaś się przerażać tego ;) to normalne, choć może jesteś jeszcze za młoda na pewne sprawy. Ja byłam w szoku kiedyś z 7 lat temu gdy tańczyłam z kolegą na dyskotece przytulańca i też to poczułam.Ale człowiek dojrzewa do wszystkiego a sam fakt , że mu staje ;) świadczy, że mu się podobasz, że się czuje podniecony przy Tobie, niekoniecznie musi być bardzo napalony. Duże prawdopodobieństwo, że prawiczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaura ...
Chlopak20lat - no wiesz ... nie wiem, czy to nie peszy, gdy dziewczyna poczuje ... a jej nie znasz właściwie ... Bo to pierwszy taniec z nią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllihuyfgtrdfghj
to oznaka jego zdrowia ze mu staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikaa
kobieto to ze komus stoi nie znaczy ze jest podniecony masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaura ...
Też myślałam, że to norma ... a nie coś nadzwyczajnego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxe
to zalezy chyba od pocalunku . Zwykly pocalunek w policzek , a boczone lizanie sie to chyba jest roznica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxe
dziwne by było gdybys z nim rozmawiala i mial erekcje , ale jak sie macacie albo sie rozbierasz to co sie dziwisz ze ma erekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikk22
ja sadzilam ze facetowi staje jak dziewczyna nie ma ubrania , a nie podczas pocalunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaa
21 letnia dziewica i 22 letni prawiczek całując się dostają orgazmu hahahahaha niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×