Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kodkoadkoadka

Czy jak facet dostaje erekcji podczas pocałunku...

Polecane posty

Gość a terrazz jjaaa
żEBYś wiedziała/ł! włAśCIWIE to tylko ja ;) a poza tym naucz się czytać dokładnie bo coś przekręciłaś/eś ignorancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak20lat
Dziewczynę oczywiście erekcja może speszyć, ale to że to jest powiedzmy pierwszy taniec nic nie zmienia. To co, mam udawać, że nie mam fiutka? :P Mam go i działa, więc to jest normalna reakcja na bliskość kobiety :P Nie wstydzę się tego, a wątpię, żeby jakaś dziewczyna mnie wysmiała z powodu, że mam erekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaa
nie nie jestem ignorantką a nie boisz sie ze po ślubie bedziesz miała orgazm tylko gdy bedzie cie całować >? ja bym się bała ..... to zboczenie ejst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inezzz
Hmmm... mój też zawsze ma, czasem wystarczy tylko, że się przytulimy ;). Niezmiennie od 2 lat :D. Ciesz się dziewczyno, bo to swoisty komplement ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnnnnna
Mojemu to staje ale przy namietnym pocalunku połączonym z macaniem. Ale nawet nie musze go tam dotykac, wystarczy, ze usiade okrakiem i bede sie ocierac :) To dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnnnnna
A ile ma ten koles autorki tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moj na poczatku
znajomosci przy namietnych pocalunkach mial wytrysk.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a terrazz jjaaa
nie nie jestem ignorantką a nie boisz sie ze po ślubie bedziesz miała orgazm tylko gdy bedzie cie całować >? ja bym się bała ..... to zboczenie ejst Czego mam się bać? Po ślubie nie tylko będziemy się całować, to oczywiste jest :D No ale widocznie nie dla Ciebie... (Jeśli wytrwamy w naszym postanowieniu). Czego Ty byś się bała? Nie widzę tu żadnego zboczenia.... Po prostu tak mamy, ja się bardzo szybko podniecam , On też, co w tym dziwnego? Najwyżej obydwoje będziemy za szybko kończyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksoajiojdiadjufj
do a terazz ja -> A masz kłopoty z trądzikiem? Pytam, poniewaz osoba która często się podnieca, ale nie daje upustu swojemu podnieceniu ma problemy zazwyczaj z cerą. Ponieważ hormony SZALEJĄ TOTALNIE! A z drugiej strony - ja bym do slubu nie wytrzymalam :) Wianek stracilam w wieku 18 :) W sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a terrazz jjaaa
Nie nie mam trądzika, lekkie problemy skórne miałam kiedyś, ale już od jakichś 2-3 lat jest dobrze :) Nie mam idealnej cery ale źle też nie jest :) I aż tak bardzo często nie jestem podniecona, bo nie mam go przy sobie często:( A poza tym upust jest, bo orgazm osiągam ;), w sposób wyżej opisany. A co do wytrzymania z seksem do ślubu, na razie dajemy radę, ale w życiu różnie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu też staje jak się tylko pocałujemy, albo jak mnie gdzieś dotknie ;P A jesteśmy razem ponad dwa lata ;) Wiec to chyba dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość touz
A tak wgl to faceci maja erekcje podswidomie, nawet nie myslac o kobietach albo seksie.. Nie caly czas oczywiacie, od czasu do czasu sie zdaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jachu 49
Wy to macie problemy, mi to w ogule juz nie staje,czy bym tanczyl godzinami nawet z jakas gola laska to juz mi nie staje. Wy to jestescie mlodzi to wam moze staje ale mnie juz nie staje. Ale ja sie nie lamne, chodze na dyskoteki i czasami se pomacam jakas nastoletnia sikse ale stawac juz mi nie staje. Ale co tam chociaz se pomacam albo chociarz popatrze, chociaz po jednym tancu laski ode mnie uciekaja a raz to nawet ochroniaże wy...bali mnie z lokalu bo sie przy mlodych d**ach krecilem. Ale stawac w tancu to juz mi raczej nie staje... Porsze o porade co robic!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto przyklad wlasnie
jak kobiety malo wiedza o seksualnosci facetow. Po 1 - to ze staje, to nie znaczy ze zaraz dojdzie. 2 - staje, kiedy facetowi wlacza sie seksualna aura - jesli komus staje tylko na widok nagiej kobiety, albo dopiero po pieszczotach, to wypada tylko wspolczuc. I NIE MA TO NIC WSPOLNEGO Z DOSWIADCZENIEM. Facet moze zobaczyc seksowna kobiete idaca ulica i moze mu stanac - i nie jest to zadne zboczenie ani nienormalna sytuacja. Nigdy wam kobietom na sam widok przystojnego faceta nie miekly nogi?? Nie wpadalyscie w taki seksualny stan, w ktorym szaleja zmysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastygirlllll
a jak od samej rozmowy o seksie itd albo od patrzenia na swoją rozebraną lub ubraną dziewczynę staje to to jest dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój były tak miał, wystrczyło ze go pocałowałam i juz namiot hehe, i tak cały czas a bylismy b4 lata razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i było tak
>>vcxe: dziwne by było gdybys z nim rozmawiala i mial erekcje A mi się tak przytrafiło. Usiedliśmy obok siebie (nie dotykaliśmy się). Sam na sam. Po chwili on wyszedł na chwilę do łazienki, a że była blisko, to słyszałam, jak mu dobrze było. Kiedyś znowu siedzieliśmy na przeciwko siebie, dzielił nas stół. Gdy wstał mnie odprowadzić, to zauważyłam jak ma namiot w spodniach. Próbował, to ukryć, wkładając rękę do kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale musisz
musisz go strasznie podniecać, że od samego patrzenia mu staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak macie
zdarzylo sie komus tak od patrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra panowie
a co w sytuacji gdy 35latkowi od roku kutasek zawsze staje jak mnie tylko widzi? :D sam mi powiedzial, ze az mu glupio, bo wie, ze ma do mnie przjsc do pracy (jestem jego ksiegowa) i wie, ze jak tylko wejdzie i mnie ozbaczy to bedzie mu stal i to prawda :D Widze go :) To normalne, ze tak od roku sie podnieca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo tak jest
no wlasnie. Ten moj adorator tez tak ma i to tez juz dlugi czas. Niech kto sie wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoania1998
Mojemu czasami stoi jak razem leżymy pod kocem , wystarczy że przysunę się dupą do jego spodni leżąc na boku i już. Raz mi powiedział hahah ( ma 23 lata i już się ruchaliśmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashtrayheart22
Przyjaciel kiedyś mi tłumaczył, że facetowi może stanąć nawet kiedy zobaczy świetną laskę wchodzącą do autobusu. Ale on jest prawiczkiem, więc nie wiem jaką wartość logiczną mają jego wywody w odniesieniu do doświadczonych. Mojemu ex stawał zawsze przy mnie, nawet jak się nie dotykaliśmy ani nie całowaliśmy, to chodził z namiotem, bo np. umówiliśmy się na spacer. Ostatnio całowałam się z chłopakiem i to samo co opisane w temacie, z tym, że jemu stanął już wcześniej, przy samym obejmowaniu ;o Chyba powinnam się cieszyć, że nikt przy mnie nie czuje się jak impotent ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashtrayheart22
Przyjaciel kiedyś mi tłumaczył, że facetowi może stanąć nawet kiedy zobaczy świetną laskę wchodzącą do autobusu. Ale on jest prawiczkiem, więc nie wiem jaką wartość logiczną mają jego wywody w odniesieniu do doświadczonych. Mojemu ex stawał zawsze przy mnie, nawet jak się nie dotykaliśmy ani nie całowaliśmy, to chodził z namiotem, bo np. umówiliśmy się na spacer. Ostatnio całowałam się z chłopakiem i to samo co opisane w temacie, z tym, że jemu stanął już wcześniej, przy samym obejmowaniu ;o Chyba powinnam się cieszyć, że nikt przy mnie nie czuje się jak impotent ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on jest prawiczkiem, więc nie wiem jaką wartość logiczną mają jego wywody w odniesieniu do doświadczonych te wywody mają zerową wartość logiczną To jest normalne :p mojemu mężowi tez czasem staje jak sie całujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy macie problemy. Jak facet nie wali konia, jest zdrowy i młody, to naprawdę wystarczy mało, żeby był w pełnej gotowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim mężem kochaliśmy się często, teraz po przeprowadzce robimy to naprawdę rzadko. Mówi, że ma ochotę, pomagam mu na różne sposoby (wiadomo jakie) i nadal nic z jego penisem. Co można z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jeśli tak jest jak piszesz, to kiepsko wróży to na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to normalne na poczatku zwiazku, chyba kazdy moj facet tak mial, a zadna seks bomba nie jestem. Teraz, po kilku latach, z mezem tez nierzadko sie zdarza, moze nie po sekundzie, ale przy nieco dluzszym pocalunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×