Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krewetka222

Okres w ciąży

Polecane posty

Gość anetttaa
to się ponoć zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza się moje drogie panie.ale zeby byl OKRES w calym tego slowa znaczeniu musialaby sie zluszczyc cala blona w macicy(tak jak robi sie normalnie w okres) a jak ma sie to zrobic po zagniezcdzeniu?czyli wszystkie niebiorace tabletek,takie ktore spaly nie bawily sie z facetami,mozecie sie obawiac,ale plamien czy dwudniowek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie okres
tylko plamienie co jest bardzo niepokojące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie m okresu w czasie ciazy!!! Ludzie sa pleminia moze zawsze milam malo obfity okres i dalje myslisz ze maials okres w ciazy?? przeciez pierwszy obiaw ciazy to okres jak moze byc okres w ciazy jak okres to wydalanie nie zaplodnionego jajeczka a twoje jajeczko bylo zaplodnione i nie moglas go wydalac ? xD to byly plamienia male ilisci krwi a nie okres moze sie pomylilas bo mialas zawsze okres skapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostalam jescze okresu ale jak dostane to wedlu niektoryc moge dalej byc w ciazy xD fajnie..... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krewetka, nie unos sie tak. mam wyjatkowo obfity okres. zalewa mnie wrecz od 1 do 7 dnia. mam 32 lata i troje dzieci.Znam swoje cialo. Wiec nie mow mi ze to nie byl okres. poza tym , po skonczonym okresie, wlasnie tego 4 miesiaca, poszlam do ginekologa, na kontrolne , zwykle badanie. I wtedy wlasnie dowiedzialam sie ze w ogole jestem w ciazy. :P) Zdarzaja sie takie rzeczy. lekarz tez mi tak powiedzial.Ale Ty oczywiscie wiesz lepiej? Teoria teoria a zycie i tak swoje :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno biala ----> jak ten "okres" wugladal? i jak wygladal twoj okres zawsze zanim zaszlas w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nie ma co.wszystko sie moze zdarzyc.ja dalej mam te durna wydzieline,a tarocista amator powiedzial na topiku wrozek,ze jestem w ciazy..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wygladal, tak jak zawsze. mialam normalne bole miesiaczkowe, i jak zwykle musialam zmieniac podpaske co 2 godziny. uwierz , ja nie mam powodu klamac , i nie mam tendencji do koloryzowania, hipohondryczka rowniez nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh xD wierze ci ale jakos to dziwne.... uczymy sie tego na bilogi... a ginekolog pwoedzial ci ze mialas okres czy plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyrodzie jednak zdarzaja sie zeczy, ktore teoretycznie nie maja prawa miec miejsca.Jednak ze wzgledu na to ze zdarzaja sie wyjatkowo rzadko, mowimy ze cos nie moze sie zdarzyc.odpoiwadajac na pytanie autorki: tak, mozna miec okres w ciazy.jednak ze wzgledu na to ze zdarza sie on sporadycznie, trzeba najpierw wykluczyc inne powody krwawienia. Ps.trzeba miec siano we lbie , zeby myslec ze ma sie okres w ciazy bo jakis wroz tak powiedzial :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a akie moga byc wady fabryczne w prezerwatywie i czy po stosunku i sprawdzeniu gumki dokladnie mozna tego nie zauwazyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumimnku czarno bialy ja nie mowie ze mam okres w ciazy bo mi wrozka powiedziala,tylko ze wogole powiedziala ze jestem w ciazy.czytaj ze zrozumieniem.czy 3dzieci cie tego nie nauczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , jak poszlam do ginekologa i on mi mowi, ze ja jestem w ciazy. :) a ja na to ze to nie mozliwe bo jestem wlasnie po okresie .( wiesz napewno ze krotko przed i krotko po , tam w srodku wyglada podobnie jak w poczatkach ciazy). a on mi mowi , ze te poczatki , to 4 miesiac:) :) Wiec ja mowie, panie, co pan gada? po pierwsze , mam regularny jak w zegarku okres, po drugie mam juz 2 dzieci i wiem jak to jest jak sie jest w ciazy. A on sie zaczal smiac i mowi, ze zdarza sie okres w pierwszym trzymestrze.A ze nie czulam sie w ciazy, to tez bywa.Zwlascza przy trzecim dziecku.I ze 3 ciaza jest inna niz wczesniejsze i ewentualne pozniejsze. Mial racje :) bylo calkowicie inaczej i nic nie mozna bylo przewidziec. Z drugiej strony mialam krotka ciaze :) I juz zaraz byly ruchy dziecka. Dopiero gdzies po miesiacu, brzuch mi sie zaokraglil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżcieta
mam 2 dzieci, dwie ciąże - przez pierwsze 2 miesiące ciąż miałam normalny okres - każda kobieta jest inna. Jak się okres zatrzymał to dowiedziałam się że jestem w 13 tygodniu ciąży. Ale nie każda to ma , większości od razu okres sie zatrzymuje. Ja mam zawsze obfity okres co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz spoznia mi sie miesiaczka teoretycznie nie mozna zajsc w ciaze kchajac sie z gumka i po 10razy ja dokladjnie po stosunku sprawdzajac (nadmmuchac balonik) xD i nie zsunela sie... i nie bylo wytrysku okres mi sie spoznia 4dzien i jesli np jutro doste dlaje mam sie martwic?? bo skad mam wiedziec ze nie jestem napewno w ciazy jak okres w czasie ciazy jest.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja cie zrozumialam, masz wydzieline a wroz powiedzial ze jestes w ciazy.i zastanawiasz sie czy mozna w ciazy miec okres :) Ps.Nawet gdybym nie zrozumiala co piszesz, to co ma do tego posiadanie dzieci??? :) mysisz ze od tego lepiej czytasz ze zrozumieniem? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ci powiem jak Twoje siano:) Zdzebelko tylko tam masz :P) Albo na sile doszukujez sie ciazy, albo na sile ze zwyklych plamien robisz okres. Idz poprostu jak juz ktos Ci radzil, i zrob test.chyba ze lubisz tak sobie gdybac, i tworzyc dziwne teorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×