Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andziasan

Ile zarabia i jakie koszty ponosi poczatkujący policjant?

Polecane posty

Gość andziasan

Drogie żony policjantów, napiszcie mi prosze ile zarabia obecnie w PL poczatkujący policjant, jakie koszty ponosi (gdzies wyczytałam że sam musi opłacić AC i ubezpieczenie), jak to było z Waszymi bliskimi, jakie kursy, szklenia kończyli, ile godzin dziennie spedzają w pracy? Moj M zastanawia się nad praca w policji, prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziasan
dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu-fiu-fiu
Mój mąż przy stopniu starszego posterunkowego, za kilka dni bedzie sierżantem i z 2 drugą grupą zaszeregowania dostaje na rękę 1.800 zł za rok bedzie jaki minie mu 3 lata służby dostanie mieszkaniówke oraz pełną mundurówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu-fiu-fiu
Odradź mu tą policję bo to syf... Mój mąż się zastnawia nad zamianą policji na straż pożarną,te same przywileje, a pracują 24h i dwa dni wolne, moga legalnie dorobić a tu nic. Pracuja róznie, mój pracuje w małej miejscowości więc nie ma tak źle ale był przez jakis czas w dużym mieście i poprostu koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu-fiu-fiu
Mój mąż skończył kurs podstawowy w szkole policji , studiów nie skończył, ponieważ w policji nic to nie daje, no chyba ze chce sie mieć jakis wysoki stopień, ale jemu na tym nie zależy. Przenieśli go do innej jednostki trzeci raz. Dostał rozkaz i nie ma gadania... musisz isc. Jeżeli twój chłopak nie ma silnej psychiki to lepiej niech sobie podaruje. Mój mąż ma zdrowy stosunek do pracy, wychodzi z założenie że nie ma co sobie do głowy brać i pracę zostawia zawsze za drzwiami posterunku. Mówią,że policjanci są agresywni w domu itp, mój mnie wykańcza spokojem, ja sie wkurzam a on nic, zresztą trudno go wyprowadzić z równowagi, ale nie wiem jaki jest w pracy... moze jest z niego kawał chama,ale ważne że w domu jest kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmądrzałem w porę..za drugim razem dostałem się do policji..od policjantow sie tyle 'dobrego' nasluchalem, ze zmienilem mundur na inny kolor.. a pytajac sie ich czy gdyby mieli mozliwosc ponownego wybierania to ani jeden by teraz nie poszedl do tego syfu..i tak wielu tez teraz zmienia zawod, albo idzie na inny mundur..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu-fiu-fiu
no zgadzam się, jeden wielki syf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziasan ---> za biurkiem? może i to tylo ewentualnie po 3 latach sluzby, przez ktory jest narazony na utrate zdrowia lub zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu-fiu-fiu
Pod warunkiem ze będzie miał plecy, bo inaczej bedzie szlifował chodniki do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziasan
Dzięki wielkie za odpowiedzi, psychikę ma silną i to bardzo, ale po co ją rujnować, skoro piszecie że nie bardzo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konradd
odświeżam temat.... Jakie zarobki macie policjanci i jaki staż we "Firmie" oraz grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konradd
odświeżam temat jakie zarobki macie policjanci? jaki staż, grupa i stopień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doggie
witam. ja w stopniu starszego posterunkowego dostaję ok. 1950 zł na łapkę, tyle, że odciagaja mi jeszcze za ubezpieczenie i związki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syna
moj tata,po 27 latach słuzby majac 8 grupe zarabia 3706 do łapki,jest oficerem dyzurnym i bardzo dobrze mu sie pracuje .Zamierza dociagnac do 30 lat słuzby;)Jestem z niego bardzo dumny;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syna
Zapomniałem tylko dodac,ze od 15 lat ma nerwice,a od 8 leczy sie na nadcisnienie,taki szczegoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię was
" ja w stopniu starszego posterunkowego dostaję ok. 1950 zł na łapkę, tyle, że odciagaja mi jeszcze za ubezpieczenie i związki " no to nie dostajesz na łapkę 1950 skoro od tej kwotyu ci coś zabierają ----> kiepsko z logiką Panie oficerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onwawa21
Witam Studiuję prawo i za 2 lata rozważam wstąpienie do policji lub wojska. Odnośnie wojska mam już dużo informacji. Gorzej z policją. Wiem, że na początku szkółka i... pytanie po potem i za ile? Czy muszę przynajmniej 3 lata łazić po ulicy? Czy możliwe, że od razu lub po paru miesiącach w prewencji skierują mnie do szczytna? Dodam, że po szkółce będę starał się o skierowanie do KSP. No i jeszcze pytanie... ile zarabia się na rękę wraz z dodatkami po WSPOL w Szczytnie z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek co ma koniobijkę.
Mnie do policji nie wzieli , bo testy na inteligencje oblałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze
za to co robia policjanci nie zarabiaj wiele.Uwazam ze nie powinni zarabiac wiecej niz 1500 brutto. p.s Szukam osoby poszkodowane przez policje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policjant -posterunkowy-ma 1500zł miesiecznie i to brutto czyli na reke dostaje 1215 zł to kompletne dno , az by kogos chetnie pacna w gebe jak mi pisze , ze ma 1500zl na reke chyba , ze po 2latach stazu , nie robcie z ludzi idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja mam pytanie czy oplaca sie zwolnic z kopalni i pojsc do policji? na kopalni bez studiow nie da sie awansowac a w policji jest to mozliwe? ile trzeba lat przepracowac w policji zeby okolo 4tys zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hukers
na poczatek zajrzyj na jakakolwiek strone komendy i tam jest wypisane co i jak. na 4 tys. możesz liczyc srednio po 15 latach jak dobrze bedziesz karty rozdawał :) wiadomo o co chodzi .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dołaczam się bo mnie to też interesuje:) jestem dziewczyną policjanta i raczej z nim o tym nie gadam o zarobkach itd bo to jego wypłata ale o co chodzi z tą mieszkaniówką oni dostają mieszkanie? mój jest sierżantem staż 3 lata. Mam nadzieje, że nie bedą go nigdzie przenosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morte81
Powiedzcie mi proszę ile trwa dniówka policjanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawie ciekawie
ja w stopniu st.post. dostaję ok. 2080 zł na czysto, teraz po awansie na sierż., będzie podwyżka za stopień ok. 90 zł. A dniówka to zależy od komisariatu czy komendy, u mnie 12h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubcio
no to szału w policji nie ma,ja pracuje w wojsku ja st.szer odpowiednik w policji st.post i ja na łapkę dostaje więcej niż kolega w stopniu sierżanta w policji,mianowicie na czysto dostaje 2200zł plus do tego za służby,nadmienię za za każdą służbę przysługuje 41zł na rączkę do tego jeszcze dodatek za brak kwatery miesięcznie wypłacają koło 900zł czyli podsumowując miesięcznie zarabiam ponad 3000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubcio
zapomniałem jeszcze o czymś napisać,w policji o tyle jest dobrze że nowo przyjęty policjant po okresie próbnym dostaje umowę na czas nieokreślony i w tym czasie normalnie pracuje i awansuje a po 15 latach mogą odejść na emeryturę co prawda ubogą ale tą emeryturę mają( jeśli się mylę to proszę mnie poprawić) mianowicie w wojsku szeregowi muszą pójść na szkołę podoficerską na którą bardzo ciężko jest się dostać no i są duże wymagania.Więc większość szeregowych zawodowych nie dotrwa w wojsku do awansu bo albo sami się zwolnią do cywila albo po 12 latach MON sam ich zwolni do cywila a po 12 latach spędzonych w wojsku ciężko jest znaleźć prace w cywilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiro
Hej!!! Ile dokładnie dostaje początkujący policjhant? Tzn zaraz po szkole czy szkoleniu policjynm. Wg tabelki ma 2500 zl +13+mundurówka+ dodatek za brak mieszkania (do 900 zł na miesiąc) + pieniądze na paliwo jesli dojezdza do pracy autem. Wychodzi to strasznie dużo. Nie wiem dlaczego policjanci narzekają. Do tego emerytura po 15 latach. Czyli jakby podliczyć te wszystkie dodatki taki policjant na początek ma jakieś 3000 zl na rękę. Niech sie ktos wypowie kto pracuje w policji tylko niech napisze prawde. W sumie tak powinno być bo tak jest podane w tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełna 13, mundurówkę,zwrót kosztów dojazdu malowanie to po 3 latach służby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×