Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochannaaa

zakochałam się w mężczyznie

Polecane posty

Gość zakochannaaa

który jest moim sponsorem(pierwszym i jedynym)jeszzcze nigdy nie czułam czegoś takiego nie znałam tego uczucia zakochania a teraz wiem że nigdy nie pokocham nnikogo poza tym człowiekiem.Ale przecież nie powiem mu o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli się w nim zakochałaś, to powinnaś mu o tym powiedzieć. Twój wybór nie jest jednak trafny - dla niego jesteś po prostu prostytutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasda
Prostytutki często zakochują się w klientach. nie jesteś peirwsza ani ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrothka
a może on też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochannaaa
nie jestem prostytutką:Omam tylko jedego sposora notabene w którym jestem zakochaa już od pierwszego wejrzenia wiec trudno tu mówić o prostytucji bo ja to robie z przyjemności nawet jakby mi nie płacił. Problemw tym że on się nie zakocha bo już dawno mi mówił że się nie zakochuje w "takich dziewczynach"tylko że on nie wie że ja taka ie jestem o jest moim jedynym i pierwszym spobnsorem nie wyobrazam sobie pracować jako dzifka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie z nim umow nie na grzanie tlkyo do baru czy tam gdzie chcesz i pokaz mu jaka jestes je tu nie widze problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos ogółu
Jak to nie jesteś dziwką?? Płaci Ci za seks? -Płaci. Jesteś dziwką- tylko z mniejszym "przerobem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtisd
pamiętaj tylko żeby przeglądy regul;arnie robic bo stracisz oc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopek
Przyjdzie czas to poczujesz to jeszcze wiele razy, tylko musisz sie wprawic. A teraz pieprz glupot, bo ci sie w bance wszystko poprzestawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....kjgfdsdghnmbghbnvg
oczywiscie ze jestes prostytutka :O tylko glupia :D to zalosne dawac dupy za kase i nie wiedziec ze jest sie tania szmata..PROSTYTUTKA. I TAK CIE ZOSTAWI..ZWASZCZA JAK USLYSZY ZE SIE ZAKOCHALAS dla niego jestes tylko workiem na sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×