Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lakier do Włosów

Kopniaczki mojej dzidzi są dziwne ,,,,,,,, martwię się

Polecane posty

Gość Lakier do Włosów

Kopy mojej dzidzi to nie takie wyczuwalne kopnięcia, dotknięcia, kuksańce itd. Jak moja dzidzia kopie akbo nie wiem co to ja czuję taki wstrząs brzuszka! Nawet trudno mi scharakteryzować gdzie kopnęła? Czasami owszem czuję takiego bardziej kopniaczka, ale częściej tylko taki wstrząs, albo 2, potem przerwa i znów, albo kilka, Martwi mnie to, że nie są to takie wyraźne kopy :( to moja pierwsza ciąża więc nie wiele o tych ruchach wiem, a to 22tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 22tc kopniki nie beda jeszcze ostro wyczuwalne, przeciez Twoja dzidzia jest jeszcze malutka, powinnas je tylko delikatnie czuc, jak musciecie skrzydłami motyla. Poczekaj do 30tc wtedy dostaniesz porzadnego kopniaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie takie powinny być :) u mnie bardzo często sa takie delikatne, ale maluch potrafi już całkiem mocno kopnąć tak że aż mi brzuszek podskakuje i widać kulkę w tym miejscu :) ale ja dość szybko poczułam maluszka - 17 tydzień, przy 1 ciąży, więc już długo je czuję :) spokojnie każde dziecko jest inne, ma własny rytm i własną siłę kopów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 565748487456363
może PADACZKA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikronasss
sraczka debilu. NIE SLUCHAJ CHAMA WSZYSTKO JEST OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakier do Włosów
padaczka? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko nie śłuchaj pierdolenia jakiegoś niedorozwoja. z Twoim maleństwem wszystko ok. Mnie się w granicach 22-24 tygodnia też zaczęły kopniaki które latały po całym brzuchu i podnosily go do góry. Wszystko jest w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakier do Włosów
.Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie ruchy to norma, twoj maluszek ma tyle miejsca ze moze latac po całym brzuszku, dopiero po 30tc bedzie miał mniej miejsca i bedziesz czuła bardziej konkretne ruchy :) wiem bo ja jestem w 36 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×