Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Wizerunek współczesnej kobiety

Polecane posty

Odnoszę wrażenie że współczesne kobiety są coraz bardziej prymitywne i wulgarne, a coraz mniej kobiece i subtelne. Jeszcze 10-15 lat temu wyglądało to zupełnie inaczej. Nie wiem czy to kwestia zbyt częstego oglądania MTV, VIVY i Reality Show czy czytania COSMPOLITANA, TWOJE STYLU itp gówien. Może to kwestia wychowania albo jego braku. Kiedyś rzadkością były dziewczyny przeklinające, palące papierosy czy dające dupy w wieku 17 lat. Wiadomo...kobiety też święte nie były, ale nie czyniły z kurrewskości cnoty tylko się z tym kryły. Wystarczy przejść się do najbliższego pubu, dyskoteki, a nawet poobserwować ulicę. Siedzą sobie np takie 3 ździry przy jednym stoliku. Każda wyciąga szczękę i mruży oczy zaciągając się raz po raz śmierdzącym petem. Każda ubrana tak jakby zeszła z nocnej wachty przy najbliższej latarni. Bynajmniej nie rozmawiają o pracy, studiach, książkach, filmach czy polityce. Po 2 godzinach są już nieźle nawalone co widać po chwianiu się w chodzie do kibla oraz coraz głośniejszej rozmowie. Wkrótce dosiada się do nich paru dresików z żelem i solarem. Po aparycji widać że nie należą do elity intelektualnej, ale laseczkom to nie przeszkadza. Chichoczą i wdzięczą się jak ostatnie ścierwa. Niedawno musiałem podskoczyć do jednego z liceów. To jest szkoła czy pokaz mody? W zawodówkach pewnie jeszcze lepiej jest. Wsadziłbym im na te cycki granatowe fartuszki to by więcej myślały o nauce a nie ssaniu pały czy popisywaniu się przed kolezankami. Potem mamy maturę i widać wyniki. Można by wiele jeszcze pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLeszczynianka
ZGADZAM SIE!!! Strasznie to przykre, co sie dzis dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wynika z poczatkujeacego
drapieznego kapitalizmu i idei konsumpcyjnego trybu zycia. Ale ludzie sa tacy sami od wiekow, glupi i madrzy, nie mozna uogolniac,ze sa gorsi niz 15 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....kjgfdsdghnmbghbnvg
to co napisales to prawda z tymze zapomniales o tym ze faceci nawet 3000 lat temu byli takimi samymi prymitywnymi maszynkami do jebania jak dzisiaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasteczka
niestety to smutna prawda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiej kobiety znowu
? chyba smarkatego podlotka!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a faceci od zawsze tacy sami
czyli do bani! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A taka belferka jedna D
Camp Nou od dziśjesteś moim idolem!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikocziko
oj nie można uogólniać no ale masz sporo racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> to co napisales to prawda z tymze zapomniales o tym ze faceci O niczym nie zapomniałem, to jest temat o kobietach, a nie facetach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a faceci od zawsze tacy sami czyli do bani! Zostań lesbą, będziesz bardziej zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idź na ruch oazowy, gdzie Ty w ogóle łazisz??? tam kobiety swiete nie są, ale ze wszystkim sie kryją, czyli są po Twojemu przyzwoite :P - wiem, bo miałam koleżankę z zonatym kochankiem i ona bardzo chodziła do kościoła, a jej romans był wieelka tajemnica na pół uczelni (tj żona nic trzy lata nie wiedziała), a ona zasuwała do Mocnych w Duchu (ruch oazowy, o ile zrozumiałam) i zawsze mnie pouczała,żebym nie nosiła takich krótkich spódnic i duzych dekoltów - facet też był bardzo pobożny i gorszył się upadkeim oibyczajów, jak Ty, o ile pamiętam jego wypowiedzi wzniosłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież właśnie takie wyzywająco ubrane, wymalowane i wysolariowane dziewczyny Wam (facetom) się podobają. Jest popyt, jest podaż. Narzekacie, a później jak na ulicy zobaczycie taką panienkę to ślinicie się jak jakieś prymitywy. I żeby nie było, ja tak nie wyglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za obludnicy z facetow
niby narzekaja a sliną sie na widok pierwszej lepszej "tipsiary".:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> przecież właśnie takie wyzywająco ubrane, wymalowane i wysolariowane dziewczyny Wam (facetom) się podobają. Do rżnięcia są okej, ale który normalny facet za żone weźmie dziewczyne, która wygląda jak dziwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka dorosłych dzieci
trafiłeś w samo sedno, idealnie to ująłeś! własnie dowiedziałam się, że dziewczyna mojego syna, która wygladała na miłę i kulturalna, przeklina i wyzywa swojego chlopaka. dziewczyny jakby wzorowały sie na brazylijskich telenowelach - te stroje, te agresywne gesty, podniesione głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> niby narzekaja a sliną sie na widok pierwszej lepszej "tipsiary". Ślinią się tylko ci, kórzy poziomem i inteligencją nie odbiegają od tych wytapetowanych mobilnych worów na kuutasa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o tym mówię Camp Nou, one Wam się podobają, zwracacie na nie uwagę a kobiety lubią się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, postaraj się zrozumiec, to nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou Idziesz sobie ulicą. Po jednej stronie lokale pełne panienek i kobiet jak z opisu, po drugiej kobiety z klasą i odpowiednie kandydatki na żony. Od ciebie zależy po której stronie się znajdziesz. A te drugie niech żyją po swojemu w spokoju. Może ci jeszcze się odmienić na starość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Od ciebie zależy po której stronie się znajdziesz Oczywiście, niech sobie zyją. Moim prawem jest oceniac to co widze. I to własnie zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są uogolnienia
moja corka i jej przyjaciolki to madre, odpowiedzialne dziewczyny, majace sensowne zainteresowania i naprawde wielka wiedzę ( 15 lat temu chocby nauki scisle nie byly na takim poziomie). Pewnie, ze są domy, w ktorych wyrastaja glupie, wulgarne panienki - ale to akurat wina rodzicow, starszych przeciez o jakies 30 lat. A ze chamstwo jest zawsze bardziej glosne i widoczne, moze sie wydawac, ze swiat upada. W kazdej epoce narzekano ma "dzisiejsza młodziez". w starozytnosci tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A taka belferka jedna D
Obiektywnie - a pracuję w dobrym liceum w mieście sredniej wielkosci. 1/3 tipsiar solarowych, 2/3 normalne dziewczyny. Oczywiście przegrywają z tipsiarami w męskim świecie. I oczywiscie mają lepsze stopnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A taka belferka jedna D
Zapomniałabym dodac, ale to moje subiektywne zdanie. Oczywiscie, z tych 2/3 połowa jest zdecydowanie ladniejsza od tipsiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni temu miałam okazję obserwować reakcję facetów na widok takiej panienki: uśmieszki, cały czas się na nią gapili, komentowali jaka jest zajebista. Każdy zwracał na nią uwagę, bo była w krótkiej spódniczce, na wysokich szpilkach, opalona i przede wszystkim była BLONDYNKĄ. I ją nie obchodziło to, że faceci myślą o niej jak o lasce na jeden raz, ważne że czuje się piękna czując na sobie spojrzenia innych. Dla niektórych to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wypije sobie "na odwagę" (czyt.: ledwo na nogach stoi) i się za podryw bierze To jest żenujące, takie akcje tez widywałem. Taka zapijaczona świnia cuchnąca wódą ma jakiekolwiek szanse poderwać porządną dziewczyne? Raczej nie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×