Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Wizerunek współczesnej kobiety

Polecane posty

Gość Marta23lata
fajnie napisane, troche przesadziłeś, ale jakieś ziarenko prawdy w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> oprzeć się wrażeniu, że byłbyś idealnym dopełnieniem tipsiary. Jesteś niesamowicie wulgarny. I ty śmiesz zarzucać komuś, że przeklina? Jakim prawem?! To do mnie? :) Bo nie wiem, czy się odnieść do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie jest
Teraz to takie 13 sie nawet puszczają kur*** tak na taką puszczalską to wszyscy zwracają uwagę a na porządną nikt i w tym jest problem bo każda dziewczyna chce się podobać nie ? A faceci chcą dziewice za żonę a wczesniej latali za puszczalskimi, za takie podejscie to ja dziękujke!NIe mam zamiaru wyjść za mąż za faceta który sie wczesniej puszczał, bo co go powstrzyma od zdradzania zony? Sami doprowadzacie do tego że dziewczyny się szmacą jak wy patrzycie tylko na takie co to mają wszystko odsłonięte.Szczerze mówiąc to mam dość tego wszystkiego i wątpie czy znajdę jakiegoś porządnego faceta. Media lansują kobiete wyzwoloną, seksowną, gołą a kobiety się wciągają a mężczyzni im w tym pomagają i taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wątpie czy znajdę jakiegoś porządnego faceta Masz szanse, choć gro z nas jest już zajętych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedza
Jeśli jej nie przeszkadza, ze kazdy najchętniej poitraktowałby ją jak szmate, spuścił się na ryj i kazał wypierrdalac z oczu, no to niech to świadczy tylko o jej poziomie zrewiduj poziom swoich wypowiedzi chłopcze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> zrewiduj poziom swoich wypowiedzi chłopcze........ Jak ci się nie podoba, to nie czytaj 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom wariatow...
camp nou jestes kolejnym wulgarnym chujem na forum, ktory wziąl sie niewiadomo stąd i zaklada idiotyczne topiki. widac jestes tak zalosny, ze nie masz nic lepszego do roboty. wspolczuje ci glupoty i prymitywizmu, takich gnojow jak ty powinno sie rozstrzeliwac. KOMPLETNIE NIC SOBA NIE REPREZENTUJESZ CZLOWIEKU, OPROCZ WULGARNOSCI I CHAMSTWA, no ale czego mozna spodziewac sie po kims kto wychowal sie prawdpodobnie w jakiejs pijackiej patologicznej rodzinie... dali takiemu dziecku komputer i oto jest efekt. bez odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee....
A ja niestety/stety stanę w obronie autora topiku. Może jego język czasem jest rubaszny ale prawdę napisał. Koniec i kropka. Ciaooo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> camp nou jestes kolejnym wulgarnym ch*jem na forum, ktory wziąl sie niewiadomo stąd i zaklada idiotyczne topiki. widac jestes tak zalosny, ze nie masz nic lepszego do roboty. wspolczuje ci glupoty i prymitywizmu, takich gnojow jak ty powinno sie rozstrzeliwac. KOMPLETNIE NIC SOBA NIE REPREZENTUJESZ CZLOWIEKU, OPROCZ WULGARNOSCI I CHAMSTWA, no ale czego mozna spodziewac sie po kims kto wychowal sie prawdpodobnie w jakiejs pijackiej patologicznej rodzinie... dali takiemu dziecku komputer i oto jest efekt. ;)❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje autorze.. a faceci to psy - tylko ze tu nic sie nie zmienilo od wiekow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> faceci to psy Załóż sobie temat o facetach i tam się nad nimi znęcaj. W tym pastwimy się nad kobietami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez przyanalam ci racje..o tematow o facetach jest pelno.. prawda boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to prawda. Ostatnio jak grałem w piłkę to obo boiska przechodziły 4 dziewczyny - tak na oko w wieku 10-14 lat i tak rzucały mięsem, że aż się słabo robiło. Nie ma też nic mniej seksownego jak dziewczyna z petem w gębie. O dziewictwie już w ogóle nie wspominam, odkąd w aptece widuję 17 letnie dziewczyny kupujące pigułki anty. Trochę mi ich szkoda, bo nawet nie wiedzą jaką sobie robią krzywdę, ale cóż wina rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co ze mna jeszcze dyskutujesz? prawdziwy pies sie slucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tobą nie dyskutuje. Dyskusja to wymiana argumentów. Tu takich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój Pan za bardzo ci łańcuch poluzował i dosięgasz nawet do komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas akurat to ja mam psa na lancuchu a nie odwrotnie :D a ty widze na kazdym forum musisz uwowadniac swoja wyzszosc nad kobietami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosc dlugo ci zajelo szukanie slownika... :D piszesz jednym palcem na klawiaturze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi autorze
nie wiem, czy już ktoś o tym wspomniał, nie czytałam całego topiku ale chciałam zauważyć, że wymienienie Twojego Stylu w Twojej wypowiedzi to jedna wielka pomyłka :P poczytaj ten miesięcznik a zobaczysz, że te wszystkie panny o których piszesz własnie stylu mogłyby się z niego uczyć to naprawdę bardzo dobra gazeta :) jedna z najlepszych na rynku tych kobiecych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłko-mięta
A ja sie zgadzam a autorem topiku Zero kobiecosci, jakies takie babochlopy chodza po ulicach Nawet krotka spodniczka nieumiejetnie podana nie wzbudza podziwu...a tylko lichą erekcję Mało teraz kobiet z klasą... Ja uwielbiam Monice Belucci... i myślę ze Ona jest mega zmysłowa!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak jesli bys 15 lat temu zapytal przecietna polskia kobiete o portal społecznościowy usłyszałbyś "Panie, a w jakiej kolejce trza po to stanąć?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×