Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiemże okropne.........

To nie jest żart, błagam wejdźcie.

Polecane posty

Gość wiemże okropne.........

Kocham mojego chłopaka i wiem, że on kocha mnie. Wczoraj podczas seksu coś mnie naszło i zaczęłam lizać mu tyłek. Wiem,że tego pragnął bo często mówił, że chciałby spróbować. Po paru chwilkach włożyłam mu palec...on zaczął się wyginać, wić i lekko jęczeć. Nie wiem czy było mu aż tak dobrze czy robił to żeby mi sprawić przyjemność. Potem powiedział, że to było niesamowite i bardzo przyjemne i bardzo by chciał żebyśmy robili to częściej. Wiem, że on nie jest bi (mam nadzieję:-) ) ,ale czy to co zrobiłam nie jest chore???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teomea
hmmm no dla mnie moze nie chore ale lekko obrzydliwe ale co kto lubi stymulowałaś mu prostate a to podobno sprawia przyjemnośc facetowi no ale taka zabawa nie dla mnie a mój facet nic sobei do tyłka nie da wsadzic chyba by mnei zabił jakbym sie dobierała do jego dupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o ilosc
wczoraj ogladalam program na ten temat. podobno to jest normalne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest normalne :) i normalni heteroseksualni faceci to lubią. no chyba, że mają fobię na temat homo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normallkkkaa
Zachowanie Twojego chłopaka jest całkowicie naturalne, gdyż w odbycie męskim jest punkt G więc zafundowałas mu mega rozkosz. ja sama mojemu to robie i nie jest to obrzydliwe, dupcia czysta, facet zachwycone- czego chcieć wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulek
Zrobilas mu swiderek. Tak sama z siebie, czy sie gdzies naogladalas tego? Jak bylas przy tym napalona to jest O.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemże okropne.........
ufff, to dobrze, bo już się bałam że albo ja albo mój facet jest nienormalny. Ja np. uwielbiam jak on majstruje przy moim tyłeczku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllka
jak dane zachowanie seksualne psauje obojgu to jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnym trafem zaraz po
kupcie sobie podwojny wibrator i ty wsadz sobie jedna koncowke a on druga! ale jazdaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prodcor
NIESTETY PEDAŁ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczysta malinka
i znowu jakis tam facet dodał krótki, mądry i treściwy komentarz..sama przyjemnośc z kims takim rozmawiać :) Ja osobiście podbisuje sie pod tym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej
normalne, jak facet w koncu u mnie sie zorientuje,przy czym blyskawicznie dochodze, to juz jakby wygral los na loterii :D a tym czyms jest wlasnie dotykanie tego miejsca , moze nie wsadzanie tam tak bardzo paluchow,ale dotykanie, odplywam momentalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U-212
tak, miejscowa tolerancja się odezwała :o ta polska bezinteresowna nienawisc wzgledem kogoś, kto nic im złego nie zrobił...interesujace. Ale jest juz na ten temat inny topik. co do tematu - tam jest prostata, niektórzy faceci odczuwają jej pobudzanie bardzo przyjemnie. Je(ch)ac ciemnogród. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie tam chore 😴. Niby czemu pedauy się ładuja w tyłki? Bo stymulują w ten sposob prostate, bardzo erogenne miejsce u facetów....to samo mu robiłas paltzem. Nie dziwie się, że miał odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×