Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hubabuba

Test owulacyjny i pigułki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość hubabuba

Kupiłam sobie LH Test - test owulacyjny. Czy jeśli się przyjmuje pigułki antykoncepcyjne, to wynik testu jest wiarygodny? Czy muszę przestać brać pigułki? dzięki za odpowiedź,pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz przestać brać
pigulki....w czasie zażywania pigułek anty nie ma owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz przestać brać
...poprawka - na ogół nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko nie wiem co jeszcze
Tak zapewne przez cały czas brania tabletek antykoncepcyjnych występuje owulacja. Codziennie przez 21 dni. Weź idź się kobieto leczyć na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz odstawić tabletki
podczas stosowania tego typu antykoncepcji teoretycznie owulacja nie występuje. Na tym własnie polega ich skuteczność, że blokują owulację. Na ogół bo tabletki nie są 100% pewne i czasem jednak do owulacji dochodzi, co może skończyć się ciążą. Nie wiem w jakim celu chcesz zrobić test, ale wynika z Twojej wypowiedzi że nie chodzi o sprawdzenia działania tabletek, więc muszisz je odstawić bo owulacji na 99% nie będzie w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalaaaaaaa
Ale po co robić test owulacyjny gdy się zabezpieczasz pigułkami?? Nie roumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy na owu podczas brania tabletek robi sie, aby sprawdzic czy tabletki dzialaja, tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zażywasz tabletki antykoncepcyjne, to nie powinno być owulacji, zatem nie ma sensu stosowanie testów owulacyjnych. Chyba, że chcesz użyć testu w celu sprawdzenia skuteczności antykoncepcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×