Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

czy sa tu jakies blizniaki????

Polecane posty

Gość blizniaczka 2020
nie cierpie tej zdziry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
Aga17 --> dlaczego twoj brat nie zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale jest was duzo wiec za duzo tez chyba robic nie musicie;) a ojciec lepszy za granica niz na miesjcu ja swojego mam ale nie gadam z nim dluuugo na szczescie mieszka na drugim koncu miasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze chociaz na poczatku a nie jak juz urosl;/ ale zawsze ktorys blizniakma jakies problemy ze zdrowiem w naszym przypadku to ja bylam slabsza strona zaczelam chodzic majac prawie 2 latka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam problemy lecze sie na serce mialam tez problemy z tarczyca i wzrokiem beznadzieja a juz nie mowie o klopotach z waga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wadze nie wspominajmy bo sie zrobi temat jak 90% kafe ja na szczescie nic z sercem ani niczym takim powaznym ju teraz tylko po narodzinach oj troche sobie polezalam w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
tez ma problemy z sercem ;/ wada wrodzona i jakieś szmery + arytmia ;/ za to moj brat zdrów jak ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie podczas kiedy my chorujemy na te wszystkie rzeczy inni maja konskie zdrowie;/ gdzie tu sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przecie nie jestes jedyna chorujaca:) ja niechoruje juz teraz nawet na zadne grypy kiedys sie nameczylam z chorobami poki co njgorsze sa dla mnie moje alergie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
ja i aleks jesteśmy uczuleni na wiśnie i winogrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wystarczy nie jesc;/ ja mam na kurz, pylki, trawe, zboza, jak sa zniwa nie ruszam sie z domu, jak wiosna to powinnam w ogole nie wychodzic no ale sie nie da a jak juz ktos sie wezmie za koszenie trawy to calkiem masakra a zawsze sie tak zlozy ze kilku sasiadow naraz kosi widzi jeden drugiego przez okno ze kosi to tez sie bierze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
no nie jeść spoko, ale ja uwielbiam wina :) a na drugi dzień całe plecy w plamach... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anoo to juz jest problem:) ale plamy mozna ukryc a ja jestem cala nauchnieta swedzi laskocze draie w nosie caluski dzien oczy lzawia i kicham co 3s o zmeczeniu i pekajacej glowie nie wspomne ;/ czasami jak mi sie tabletki skoncza a jest krytyczny dzien to goraczke mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
uuu... beznadzieja. ja aż tak nie mam. chodziłaś zawsze do jednej szkoły z siostrą? bo ja od roku jestem wolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od malego az do gimnazjum tak, potem ja poszlam do liceum ogolno w naszym miasteczku a ona dojezdzala do wiekszego miasta liceum humanist chcialysmy po gimnazjum osobno mialysmy sie dosc:P zawsze byly bitwy klotnie na lekjcach, ona mnie opierdalal jak chcialam uciekac z lek itd bo to ja jestem ta buntownicza strona heeh ale po pol roku osobno zaczelysmy zalowac;/ no ale kazda juz do konca zostala w swojej szkole, zreszta od 3 lat nie mieszkamy juz razem:) a zawsze mialysmy wspolny pokoj a uwas jak bylo?? mysmy skonczyly szkole w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
ja jestem od roku na studiach w poznaniu, a on wyjechał do Niemiec ale przyjeżdża dość często. a wcześniej wszystko razem, od przedszkola do liceum. w gimnazjum w pierwszej i drugiej klasie nie siedzieliśmy razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
ale później znów ta sama ławka. brakowało mi go. nie mialam od kogo ściagać z matmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jakos prawie zawsze razem bo lawki glownie byly poczworne ale nie obok siebie tylko miedzy nami kolezanka badz kolega;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
heh... jak tak o nim myślę to żaluję ze nie ma go jeszcze w Polsce :) wspólne imprezy, ci sami znajomi. najgorzej bylo jak wściekałam się kiedy odradzał mi jakiegoś faceta a na drugi dzień miałam ochotę sama pobić jego "druga połowke" ;) tak sobie mysle ze to taka zazdrość. ze teraz bedzie mial mniej czasu jak sie z kims zwiąże, ale to juz przeszlo mi :) chociaz zawsze jego pytam o zdanie kiedy sie z kims spotykam i na odwrót :) a wy jak tam w tych sprawach? ten sam gust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jak blizniaki sa roznej plci to zawsze sa wojny o polowke fajne to jest, ale blizniaczki nie maja tkich roblemow, z siostra mamy absolutnie rozne gusta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
najbardziej sie wkurzałam kiedy zabierał sie np za jakąś moją koleżanke, ale w konsekwencji to prędzej przestawałam się odzywać do niej niz do niego :) kłotnie sa czasem nie do zniesienia, ale nie moge zapomnieć ile razy mnie "ratował". szłam na ślub znajomej a facet którego zaprosiłam mial 2 dni wcześniej wypadek :( całe szczęscie Aleks odmówil sobie imprezy na mieście i poszedł ze mna :) to dobrze ze macie inne gusta bo pewnie nie byłoby za ciekawie jakby wpadł wam w oko ten sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bratem na slub hehehe no ja siostra bym sie nie poratowala to jest plus jesli chodzi o fakt posiadania brata ja lubie staryxh:P niezbyt pieknych, a sisotra raczje takich wymuskanych ale nie metrosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
brat typuje w blondynkach :) a ja w brunetach, to pewnie dlatego ze jestem blondynka a on brunetem :)ponoć przciwieństwa sie przyciagają. Ty masz tez o tyle fajnie że się róznicie z wyglądu, a u nad od razu widać ze rodzeństwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas nic:0 jak jedziemy na zakupy to dziwnie na nas patrza\ wybieramy te same spodnie przebieramy sie w jednej kabinie wychodzimy ona cudnie dlugie nogi chuda spodnie dobra dlugosc a ja taki krasnal pol metra sie za mna ciagna i jeszcze nozki i tylek mam hihihi a pozniej przy placeniu jakos wynika ze siostry blizniaczki jestesmy bo jaja sobie robimy przy lustrze a wiara patrzy heh no ale co do facetow to ja blondynow z niebieskimi(boj moj taki jest) a siostrze roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ride for you
heh :)) fajnie :) moj brat jest ode mnie 16 cm wyższy, ale mamy ciemne oczy oby dwoje, takie same zachowania, podobne miny, ja jestem oburęczna on lewo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×