Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

senioritta82

Wpis do KSIĘGI GOŚCI

Polecane posty

MAm pytanko to osób które takowa ksiege gosci na swoim weselu posiadaly. Co napisaliście na pierwszej stronie, moze Wasze zdjecie, moze jakies złote mysli czy poprostu prosto z serca?? Jak zaczac zeby zachecic gosci do wpisów. Za cenne wskazowki z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat męża miał takową księgę.Nie wiem czy było coś napisane na początku.Księga była ustawiona na ,,honorowym\" miejscu gdzie każdy mógł podejść i się wpisać.Efekt taki że przez całe wesele teściowa latała za gośćmi by się wpisali :D: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na kilku slubach i nikt na szczescie takowej ksiegi nie mial, i na szczescie bo nie wiedzialabym co mam tam napisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy robi jak uważa.Mi takowy pomysł się nie podoba.Dlaczego? otóż wolałam napisać to co czuje,myślę TYLKO bezpośrednio do Państwa Młodych w kartce z życzeniami -a nie by wszyscy to czytali.Osoby które zanim się wpisali to przeleciały wszystkie wpisy i pisali co im do głowy weszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnic
Proponuje wkleic zdjecie mlodej pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My Mielismy
Kupiona ksiege gosci ....na poczatku byl wierszyk a na samej gorze napisalismy MLODZI PROSZA O WPISY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam Księgę Gości z tym że wykonuje ją dla mnie fotograf. Na początku mamy wierszyk, a później mają być zdjęcia i wpisy każdej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

My również mieliśmy na ślubie i powiem szczerze, że na początku nie byliśmy do końca przekonani czy to dobry pomysł ale zamówiliśmy na siloo.pl księgę gości w formie pudełeczka i serduszek i mamy teraz mega fajną pamiątkę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×